Věčně špinavé bílé ponožky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:21
Věčně špinavé bílé ponožky

Holky, já už si nevím rady.
Máme doma plovoučky a v chodbě dlažbu a věčně mám po celém dni špinavé bílé ponožky. Hlavně je to další den čerstvě po vytření :cert:
At vytírám mopem, nebo poctivě o kolenách (2× měsíčně to vemu v ruce, jinak mopem), hlavně denně i 2× stírám chodbu, kam se vstuuje v botech. Ale ty ponožky ze sodu jsou fakt špinavé, jak kdybych nevytírala 14 dní :zed: Fakt už nevím. Za chvilku rodím, byla tu v pondlěí paní na úklid a dneska moje bílé onožky opět černé :zed: Myslela jsem, že dlěám něco blbě, ale vytírám Sanytolem na podlahy a když to pak setřu vlhčeným ubrouskem, tak ten je čistý 8o. Jsme na úklid docela blázena tohle mě vytáčí do běla.
Už nosím raději černé ponožky, nebo mě to nutí ořád vytírat a výsledek s ponožkami je ořád stený :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:22

Omlouvám se za vynechaná písmena a překlepy, nezkntrolovala jsem to o sobě :oops:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.02.18 18:24

Jsme na tom stejně my máme lino všude a vytírám každý den, prach utírám každý den prostě jsem asi stejný blázen jako ty a ponožky mám taky večer černé též tomu nerozumím a celkove prach tam je za hodinu jak kdybych ho ani neutřela taky nevím co s tím :?

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 07.02.18 18:26

Boty na doma ten problem resi spolehlive.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 07.02.18 18:27

Nenos bílé :mrgreen:

Janli
Kelišová 5734 příspěvků 9 inzerátů 07.02.18 18:30

Holky, to máte z toho, že vytíráte! Kdybyste si místo toho hodily nohy na stůl, měly byste ponožky čistý :mrgreen:. S dvouma malýma dětma si radši koupím černý ponožky a čas věnovaný vytírání strávím s dětmi.

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 07.02.18 18:32

Uplně to stejné u nás. Dokonce už ani nevytírám každý den, nemá to cenu. Jeden den to vezmu vysavačem, druhý den vysavačem a pak vytřu mopem. V neděli jsem vytírala dokonce dvakrát, protože dcera rozlila plnou skleničku džusu, tak jsem to vzala rovnou pak celé ještě jednou a stejně měla večer naťapané světle růžové punčocháče, světlé ponožky rovnou předpírám v odstraňovači skvrn z DM! :-( Nechápu, začínám přemýšlet nad něčím tohoto typu, nebo na robotického vysavače, který by to tu v průběhu dne projel.
 https://www.zbozi.cz/hledani/?…

https://www.mall.cz/…-jakost-4-sk?…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:38

@Elen8
Ja dnes musela vytřít znovu a po kolenách nedalo mi to a to za týden rodím :zed: Zítra tipuju, že to bude nanovo. Proto jsme si koupila 7 párů černých ponožek :mrgreen:

Tak holky vidím, že je to všude stejné. Ale je to divné, co?
 @Janli

Já mám doma ještě batole a věnuju se mu i tak, ted je s tatínkem u babičky, tak jsem to vytřela znovu :lol: Ale prostě mi to nedá, vím, že s tím otravuju doma, ořád něco leštím a utírám, rovnám a ted s hnízdícím instinktem se to ještě zdvojnásobilo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:41

@Elen8

Jo, chtěla jsem napsat, robotický vysavač máme Duoro xclean a teda nepoužívám ho téměř vůbec. Přijde mi víc práce odstranit veškeré překážky (shrnout koberec pod stolkem, posunout těžkou lampu, židle u jídleního stolu, odsunout v ložnici komodu atd…protože když vjede na koberec, tak se zasekne. Pak nevytře ani pořádně v rozích, nevytře ani skvrny. Mám na mokré i suché vytírání. Možná v noouzo dobrý, ale rychleji a lépe to mám umyté mopem, nebo v ruce.

hofka
Extra třída :D 14977 příspěvků 07.02.18 18:41

Neměla by se plovoučka spíš míň namáčet a jet spíš suchý úklid a jen občas setřít?.. to tedy neřeší problém bílých ponožek:-)

Šarlota4
Echt Kelišová 9739 příspěvků 07.02.18 18:43

Kup si domaci baleriny. Maj je ted v lidlu za kilo. Ja nosim zas jen cerne fusekle, ale spinava podlaha mi hodne vadi. A ted se nataha hodne spiny z venku ze spinaveho snehu :poblion: usazeny kamen ve sprchaci a spinava podlaha je moje nocni mura :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:43

@hofka

No to asi ano, ale máme ji 3 roky a nic s ní není zatím. Mezi vytíráním vysávám denně a stejně ty onožky jsou špnavé :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 18:45

@Šarlota4

Já už zatrhla vyzouvání doma, vyzouváme se přede dveřmia boty přeneseme. Když je scuho venku, tak vejdme do předsíně a já to denně i 2× stírám hadrem :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9739 příspěvků 07.02.18 18:48
@Anonymní píše:
@Šarlota4Já už zatrhla vyzouvání doma, vyzouváme se přede dveřmia boty přeneseme. Když je scuho venku, tak vejdme do předsíně a já to denně i 2× stírám hadrem :)

Tak good luck s ditetem :D

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 07.02.18 18:53

Jojo znám, já mám termín 18.2. :-D :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >