Innogy zpracování údajů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stonožka12
Kecalka 454 příspěvků 7 inzerátů 22.02.18 19:00
Innogy zpracování údajů

Ahoj holky, přišlo Vám taky od Innogy, že máte podepsat nový souhlas se zpracováním osobních údajů? Mě dokonce další den upomínali smskou, že to nemám ještě odeslané. Moc se mi do toho ale nechce, text není příliš srozumitelný a nějaký souhlas už tam ode mě určitě mají od podpisu smlouvy. Co se stane, když jim to nepošlu?

Reklama

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 22.02.18 19:31

Ano přišlo, podepsala jsem. Nesouhlasila jsem akorát s body, že můžou mé údaje předat jiným společnostem. Je tam na to odstavec.

ivašot.
Kelišová 5975 příspěvků 22.02.18 19:37

Souvisí to s novými předpisy o zpracovávání osobních údajů - GDPR - vstupuje do platnosti v květnu. Myslím, že takových souhlasů dostane každý ještě mraky.

meduzza
Echt Kelišová 8641 příspěvků 22.02.18 20:13

@stonožka12 Mně teď podobné přišlo od ČEZu a z banky. Je to kvůli GDPR.

stonožka12
Kecalka 454 příspěvků 7 inzerátů 23.02.18 11:29

Aha, takže mám čekat další. Taky vypíšu ty odstavce, se kterýma nesouhlasím. Jen jestli to ty firmy nevzaly jako příležitost a neberou ty souhlasy moc zeširoka, když si to čtu, tak mi připadá, že by pak mohly skoro všechno.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 09.04.18 18:07

No a musím to odeslat? mé údaje jsou stále stejné…kolik lidí na to zapomene a neudělá to, proč mám myslet na to, že mám něco házet do schránky…

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 3663 příspěvků 09.04.18 18:31

@pannda Dole jsem našla napsáno, že to není povinné, takže neodesílám nic.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 09.04.18 18:50

Viz hvězdička, tedy není povinné pole email a telefon

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama