Innogy zpracování údajů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stonožka12
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 4 inzeráty 22.02.18 19:00
Innogy zpracování údajů

Ahoj holky, přišlo Vám taky od Innogy, že máte podepsat nový souhlas se zpracováním osobních údajů? Mě dokonce další den upomínali smskou, že to nemám ještě odeslané. Moc se mi do toho ale nechce, text není příliš srozumitelný a nějaký souhlas už tam ode mě určitě mají od podpisu smlouvy. Co se stane, když jim to nepošlu?

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 22.02.18 19:31

Ano přišlo, podepsala jsem. Nesouhlasila jsem akorát s body, že můžou mé údaje předat jiným společnostem. Je tam na to odstavec.

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 22.02.18 19:37

Souvisí to s novými předpisy o zpracovávání osobních údajů - GDPR - vstupuje do platnosti v květnu. Myslím, že takových souhlasů dostane každý ještě mraky.

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 22.02.18 20:13

@stonožka12 Mně teď podobné přišlo od ČEZu a z banky. Je to kvůli GDPR.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 4 inzeráty 23.02.18 11:29

Aha, takže mám čekat další. Taky vypíšu ty odstavce, se kterýma nesouhlasím. Jen jestli to ty firmy nevzaly jako příležitost a neberou ty souhlasy moc zeširoka, když si to čtu, tak mi připadá, že by pak mohly skoro všechno.

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 18:07

No a musím to odeslat? mé údaje jsou stále stejné…kolik lidí na to zapomene a neudělá to, proč mám myslet na to, že mám něco házet do schránky…

Monchichik
Kelišová 5346 příspěvků 09.04.18 18:31

@pannda Dole jsem našla napsáno, že to není povinné, takže neodesílám nic.

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 18:50

Viz hvězdička, tedy není povinné pole email a telefon

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >