Reklama

Innogy zpracování údajů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stonožka12
Kecalka 481 příspěvků 7 inzerátů 22.02.18 19:00
Innogy zpracování údajů

Ahoj holky, přišlo Vám taky od Innogy, že máte podepsat nový souhlas se zpracováním osobních údajů? Mě dokonce další den upomínali smskou, že to nemám ještě odeslané. Moc se mi do toho ale nechce, text není příliš srozumitelný a nějaký souhlas už tam ode mě určitě mají od podpisu smlouvy. Co se stane, když jim to nepošlu?

Reklama

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 22.02.18 19:31

Ano přišlo, podepsala jsem. Nesouhlasila jsem akorát s body, že můžou mé údaje předat jiným společnostem. Je tam na to odstavec.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 22.02.18 19:37

Souvisí to s novými předpisy o zpracovávání osobních údajů - GDPR - vstupuje do platnosti v květnu. Myslím, že takových souhlasů dostane každý ještě mraky.

meduzza
Echt Kelišová 8712 příspěvků 22.02.18 20:13

@stonožka12 Mně teď podobné přišlo od ČEZu a z banky. Je to kvůli GDPR.

stonožka12
Kecalka 481 příspěvků 7 inzerátů 23.02.18 11:29

Aha, takže mám čekat další. Taky vypíšu ty odstavce, se kterýma nesouhlasím. Jen jestli to ty firmy nevzaly jako příležitost a neberou ty souhlasy moc zeširoka, když si to čtu, tak mi připadá, že by pak mohly skoro všechno.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 09.04.18 18:07

No a musím to odeslat? mé údaje jsou stále stejné…kolik lidí na to zapomene a neudělá to, proč mám myslet na to, že mám něco házet do schránky…

Monchichik
Závislačka 4640 příspěvků 09.04.18 18:31

@pannda Dole jsem našla napsáno, že to není povinné, takže neodesílám nic.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 09.04.18 18:50

Viz hvězdička, tedy není povinné pole email a telefon

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >