Igelitové tašky

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka3333
Nováček 1 příspěvek 25.02.18 10:41
Igelitové tašky

Ahoj holky, hodně se teďka řeší igelitové tašky, který už díky EU nedostaneme v krámech zadarmo :? Jak to řešíte vy? máte svoje textilní?
A myslíte, že byste mi mohly vyplnit tenhle kraťoučký dotazník pro syna?
https://docs.google.com/…UPw/viewform
Díky moc. Jitka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9480 příspěvků 25.02.18 10:43

@jitka3333 Buď si muzes koupit papírovou nebo tu igelitovou když nemám svou tak koupím jinak nosím svoji :) látkovou.

Doe_Jane
Kelišová 6047 příspěvků 25.02.18 10:43

Si je koupím no, ty papírové tašky co mají třeba v lidlu jsou na prd, na větší nákupy si tahám s sebou svoje obří pevné tašky

nozu
Extra třída :D 11163 příspěvků 25.02.18 10:43

Ja jsem za to rada. nosim si svoje textilni a nebo si velkou igelitku nebo papirovou tasku koupim.

laducha
Generální žvanilka 20920 příspěvků 25.02.18 10:44

Nosím skládací látkovou v kabelce, velké nákupy nedělám, tak mi to stačí.

Tableta
Závislačka 3646 příspěvků 25.02.18 10:44

Mám několik látkových už léta. Přijde mi to jako samozřejmost. Ještě aby zrušili ty hloupý sáčky na rohlíky a budu spokojená :)

beruska9
Extra třída :D 10261 příspěvků 25.02.18 10:46

Diky bohu…meli by to zakazat vsude :pankac: Jo nosim si vlastni textilni.

Knihomyš
Extra třída :D 10456 příspěvků 25.02.18 10:48

Popravdě si už nevybavuju, kdy jsem dostala v krámě tašku zadarmo. Maximálně nějaký potištěný sáček. Je fakt, že nechodím to takových těch megahypermarketů (všechno je daleko), tak o tenhle „luxus“ přicházím.
Normálně si beru svou tašku, látkovou teda ne, máme z Ikey ty velké i menší a ještě jednu z podobného materiálu mám tuším z Lidlu. Občas zapomenu a halt nějakou u kasy koupím, takže máme i zásobu normálních igelitek.
Jo, a s oblibou nakupuju do krabic od zboží, těma pak doma zatápím.

vertunka
Závislačka 4045 příspěvků 25.02.18 10:50

Ja si na velky nakupy beru tasky z domova, takovy ty velky, s pevnejsim dnem. Jinak jsem lempl a tasky kupuju a pak hromadim doma :mrgreen:.

lucenka
Vesmírná mluvilka 30332 příspěvků 25.02.18 10:51

V ČR si těch pár igelitek koupím. Stejně je to zákaz k ničemu když v zahraničí k nákupu, co by se mi vešel do dvou tašek, jich dostanu tak 10. A ekologie jim tam nic neříká.

Petruna21
Echt Kelišová 9480 příspěvků 25.02.18 10:53
@vertunka píše:
Ja si na velky nakupy beru tasky z domova, takovy ty velky, s pevnejsim dnem. Jinak jsem lempl a tasky kupuju a pak hromadim doma :mrgreen:.

Můj případ :lol: :oops: mám jednu velkou tašku a narvanou igelitkama :lol:

a12
Nadpozemská drbna 28534 příspěvků 25.02.18 10:53
@Doe_Jane píše:
Si je koupím no, ty papírové tašky co mají třeba v lidlu jsou na prd, na větší nákupy si tahám s sebou svoje obří pevné tašky
:roll: jsou, a uz je maj snad i v penny :think: jsou drahy a nepouzitelny :nevim: ten jeden nakup v ni domu nejak doneses kdyz jedes autem, ale ze by sis to priste vzal na dalsi nakup to asi nehrozi.

Takze se snazime brat si svoji tasku, nebo davame nakup z kosiku do skladaci prepravky do auta

veria
Generální žvanilka 22673 příspěvků 25.02.18 10:53

@Knihomyš
To už nikde ani tasku zdarma nedostaneš, je to zakázaný. Takže ani k nákupu oblečení není taška zdarma, zkratka nikde. Ja si ji buď koupim, nebo mám nějakou u sebe, ale ne vždy.

sakota
Kelišová 5311 příspěvků 25.02.18 10:53

V prevazne vetsine pripadu mam svou textilni. Kdyz nahodou nemam, holt si bez kecu koupim, co je. Doma zuzitkuju papirovou na trideny odpad (davam do ni papir), do igelitky pak dalsich x mesicu balim veci, kdyz nekam jedu. Dokud ji neztratim, neroztrham nebo nekde nezapomenu.

ThinkPositively
Kecalka 319 příspěvků 25.02.18 10:54

Tak to je snad uz davno ne, neznam obchod kde bychkdy dostala tasku zadarmo :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

“Kravín“ jim nebyl dobrý, teď Iráčané jezdí v mercedesu a točí si chudé migranty

Sedmnáctičlenná rodina iráckých uprchlíků Battových „oblafla“ s podporou... číst dále >

Dalibor Janda: V ČT panují závistivé vztahy. Nezajímá je česká tvorba!

Zdá se, že Dalibor Janda je dalším z řady umělců, kterým začala vadit Česká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama