Car Olomouc

15.1.07 18:17

Car Olomouc

Ahoj holky :lol:
Chodít některá do fn Olomouc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ave
837
16.1.07 08:27

Ahoj, také se tam bude muset, bohužel, vypravit.
Tak také prosím, prosím Vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
16.1.07 17:22

chodila jsem do FN a naprostá spokojenost!!Co mi jen vadilo,bylo,že si na jednu dobu objednali všechny (např na utz) a pak jsem tam kolikrát ztvrdla i přes hodinu,než jsem přišla na řadu.Další nepříjemnost je,že vlastně čekáš na chdbě,ale to se dá lehce přežít a někdy je tam nedostatek místa k sezení.
Ale jinak jsem chodila k dr. Dostálovi a byl skvělý-pěkně vše vysvětlil,měla jsem lísteček s poznámkama,co chci vědět,jsou nakloněni ke všem vyšetřením (i imunu),bez potíží jsem dostala pro svého gynek. doporučení k napsání lázní.Ve FN je asi i nejlevnější lékárna (i když teď dávají léky v CAR).Teď minulý týden si u nich vyzvedávala kámoška Gonal v peru a NEDOPLÁCELA NIC.Nevím proč,ani jestli se to změní,ale je to tak.Pokkud budete nuceni využít MESA/TESE,ve FN se NEHRADÍ (my jsme tak ušetřili 12 ooo)
Jinak nevím,co napsat.Chodila jsem i do Fertimedu,Absolvovali jsme tam 1.IVF a utekli jsme pryč.Prostě nám to tam nevyhovovalo,zdálo se mi to tam hodně o penězích.Můj názor.
Tak hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.07 10:22

ahoj

také chodím do Fn olomouc..všichni jsou skvělí..já jsem ted před 4.transferem ,absolvuji 2.ivf..doufám že to konečně vyjde..ničeho se neboj,dr. dostál je supr a dr. Oborná taky..střídají se tam ti dva a všecko ti vysvětlí,jen se ptej..Mně víc vyhovuje na vyšetření Dostál a na transfery provádí citlivěji DR. Oborná..setřičky jsou skvělé, i manželovi se tam líbí..je to sice klasika nemocnice ,ale pokud nejsi přilíš náročná na luxus tak to nech plavat..čekací doba je ,to se nedá nic dělat ,ale když přijde o půl hoinky či hodinku dřív jako to dělám já tak moc nečekáš a jsem většinou mezi prvníma na řadě..jezdím z Ostravy tak jsem tam stejně dříve tak jako tak a alospon jsem brzy doma.Mnoho štestí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ave
837
21.1.07 18:41

Holky, jaká je, přibližně, čekací lhůta na první objednání?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.07 11:05

Ladikamilo, teď jsi v 2 IVF a 4 transfér? To jsi měla 2× KET? Kolik jsi měla zamražených embryjek? Já jsem měla 3 a ani jedno nepřežilo rozmrazení. Teď jsem před stimulací na 2 IVF, která by měla začít asi 31.1. Chodím k docentce Oborná, ale někdy taky samozřejmě trefím na doktora Dostála, když musím přijít v určitý den a mám stejný názor, že oba jsou skvělí. Mimochodem jsem taky z Ostravy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.07 10:58

žirafka

ahoj žirafko..máš pravdu ,jsou oba dobří..minule jsme měli 21 vajíček a k zamražení bylo 8 vhodných..skoro všechna byla po rozmražení dobrá a vhodná k ET..tentokrát jsem měla 15 vjíček a zůstala dvě vhodná k Et a ty mám již od včera v bříšku..takže pokud se tentokrát nezadaří tak už nevím zdali budu mít sílu dál pokračovat..pa l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.07 15:28

Ahojky Ladikamil! :lol:
Je to opravdu škoda, když z tak velkého počtu vajíček, jich nakonec zůstane tak málo, ale ono vlastně stačí, aby zůstalo jen jedno jediné a aby bylo to pravé, po kterém touží každá z nás :wink:
Budu ti držet všechny palečky, které mám, aby ti to vyšlo, aby se oběma u tebe zalíbilo a chtěly u tebe v bříšku zůstat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.07 10:20

žirafka

ahoj žirafko..já doufám že nám to všem vyjde..odkud jsi jestli nevadí že e ptám? já jsem ze slezské ostravy..když vyjdu ven tak mám kousek ZOO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.07 18:14

Ahojky Ladikamil, zeptat se samozřejmě můžeš, já bydlím u UANu a když vyjdu ven já, tak vidím houfy důchodců, tlačících se u Kauflandu :lol:

Jak se cítíš??? Doufám, že mimísci se pěkně zabydlují.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.07 12:58

žirafko

ahoj tak UAN moc dobře znám..narodila jsem na dr. malého 9 a žila jsem tam celé dětství..moje mamka tam pořád bydlí.Možná že se dokonce známe?nebo kole sebe procházíme a nevíme o sobě,,, :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.07 13:00

žirafko

promin neospověděla jsem ti na dotaz..mám se dobře ,necítím zatím nic..dneska jdu na procházku ,když je venku tak krásně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.07 15:02

Ahojky Ladikamil!
Jak je ten svět malý, že? To jsme mohly být skorosousedky. :lol:
Já tam bydlím ale teprve 5 let, přivdala jsem tam.
A v neděli jsem byla blízko tvého bydliště, byli jsme s miláčkem na procházce v ZOO. Bylo tam celkem málo lidí a trefili jsme zrovna krmení skoro u všech zvířátek, takže jsem si to užila, jako ještě nikdy.. ( A to jsem tam už byla aspoň 50×) :lol:
Zítra jedu do CAR na ultrazvuk a od středy, předpokládám, začnu se stimulačníma injekcema..
Ty jsis je píchala sama, nebo jsi chodila k lékaři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.07 15:30

žirafko

ahoj..měl a jssem gonal f a píchala jsem si vše sama…jen pregnyl mi píchli na pohotovosti na fyfejdách…v zoo je moc krásně ,chodíme tam několikrát ročně ,máme velkou rodinu a spousty dětí v ní takže když to pozbírám tak je nás celý houf a máme mejdlo..to stím světem máš pravdu..jak je malý??doufám že sis vzala nějaké mého slušného skorospolužáka…ale ty jsi určitě mladší..mně je 34 let tak to tu omldainu ani tam neznám..sůíš ty co chodili semnou do školy v těch letech jako já..já jsem chodila na šlolu gajdošova a pak na hlubinu..tak zatím pa lenča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.07 16:59

Ahojky, já bydlím v polyfunkčním domě, takže asi na tvůj bývalý domov vidím z okna.
Mladší než ty nejsem, minulý týden jsem měla 35 a můj manžílek je ještě o pár let starší než já, takže tvůj spolužák není.
Z těch injekcí mám celkem strach, budu mít Puregon do takového toho pera a Menopur na obyčejné jehly a sama si je myslím nepíchnu. Sice manžílek prohlásil, že on mi to bude píchat, ale nevím, jestli si to nerozmyslí… :?
Při 1 IVF jsem jezdila na gyndu, kde mi to píchala sestra (měla jsem jen Menopur), tak nevím, jestli tam nakonec nebudu jezdit i teď…
Jak se cítíš ty???
Už trošku těhotně??? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama