Čárka na testu?

Anonymní
16.12.19 18:59

Čárka na testu?

Ahoj holky, dnes mám týden spoždění MS, ducha na testu jsem měla už den před ms. Čárka krásně sílila, ale přijde mi, že po týdnu vynecháme ms je nějaká slabá :think:, nemyslíte? Minulé těhu jsem už 5. den měla dálnici, do toho mám ještě světloučký béžový výtok? Je to normální? Minulé těhu nedopadlo, tak jsem ze všeho taková nesvá, k doktorovi jsem objednaná až po novém roce, tak se do té doby asi zblázním! :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

466
16.12.19 19:01

Slabá? Tohle má být slabá čárka?? 8o :mrgreen: :mrgreen: Vždyť je to normální dálnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
16.12.19 19:02

Slaba urcite neni. Blahopreju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 19:06

@Macik.S No právě minule těhotenství byla úplně stejná jako ta kontrolní a tato mi přijde taková slabší prostě na to že už je to týden po vynechání, asi moc stresuju, co? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
466
16.12.19 19:08
@Anonymní píše:
@Macik.S No právě minule těhotenství byla úplně stejná jako ta kontrolní a tato mi přijde taková slabší prostě na to že už je to týden po vynechání, asi moc stresuju, co? :mrgreen:

Ano, přesně tak :mrgreen: Hoď se do klidu, je to krásně pozitivní test. :hug: Gratuluju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
16.12.19 19:16

Co blbnes, normalni krasny test. :palec: Gratuluju! :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 19:19

Tak všem děkuju mockrát za uklidnění, doufam, že vše bude v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
13223
16.12.19 19:34

Čekala jsem nějakou světle růžovou carecku :mrgreen: gratuluji a užívej si svátky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
16.12.19 19:38

To je krásně pozitivní test týden po vynechání. Určitě neplas a užívej si to. Držím palce, at to vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4978
16.12.19 20:03

Přesně já měla ještě slabší a dneska jsem začala 26 tt takže klídek těhotenství si užívej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
16.12.19 20:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes mám týden spoždění MS, ducha na testu jsem měla už den před ms. Čárka krásně sílila, ale přijde mi, že po týdnu vynecháme ms je nějaká slabá :think:, nemyslíte? Minulé těhu jsem už 5. den měla dálnici, do toho mám ještě světloučký béžový výtok? Je to normální? Minulé těhu nedopadlo, tak jsem ze všeho taková nesvá, k doktorovi jsem objednaná až po novém roce, tak se do té doby asi zblázním! :mrgreen: :mrgreen:

Gratuluju a přeju zdravé miminko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 20:30

Děkuji mockrát všem, moc bych si přála aby to tentokrát vyšlo :srdce:. V minulém těhotenství jsem ve 20. týdnu přišla o dvojčátka takže vím, že ještě není všem stresům konec :mrgreen:. Ale tyhle nejisté začátky jsou ze všeho nejhorší a i když jsem normálně kliďas a flegmatik, tak tohle mě dohání k šílenství :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama