Časový harmonogram KET

Anonymní
17.3.17 07:05

Časový harmonogram KET

Ahoj holky. Ceka nas prvni KET v zivote. V Pronatalu v Praze. Mam se objednat na 12.den cyklu na kontrolu. Co bude nasledovat pak? Rovnou datum transferu? Transfer se vypocita podle stari embrya? Nebo castejsi kontroly? Ja bych mela byt v poradku. Ivf bylo kvuli spatne kvalite spermii. Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

754
17.3.17 08:17

Ahoj, náš ted čeká taky ket. vajíčka mi odebrali min čtvrtek a ket bude v dubnu. Před Ket je potřeba připraivit sliznici - od 2. DC se berou nějaké léky, ale není to takový driák jako před OPU. Pak by měla být někdy ultrazvuková kontrola a ket se provádí kolem 20 DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
17.3.17 08:56

Mam za sebou taky nekolik ketu-taky v pronatalu.. :) ted nejdriv probehne kontrola jak ti roste sliznice a dominantni folikul a pak bud jeste dalsi kontrola nebo ti naplanuji den ketu.. ten je odvozeny od ovulace a stari embrya.. takze ja treba ovulace 14ty den, embrya 5 dni kultivace, takze ja chodila vzdy 19 DC..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
22.3.17 10:21

Ahoj, taky jsem měla dva KETy v Pronatalu v Praze. Udělají ti jen ultrazvuk, řeknou termín KETu a dostaneš léky. Jen je pak důležité aby jsi před zákrokem vypila vodu, kterou ti dají (zákrok se provádí s plným močovým měchýřem) a pak je potřeba po zákroku ležet (ideálně bez hnutí) cca 30-60 minut. Mě posledně nechali ležet hodinu a embryjka se podařilo uchytit k sliznici. Sice to pak nedopadlo ale uchytila se dobře. Tak držím palce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama