Častá masturbace v 15 letech

Anonymní
25.9.21 18:04

Častá masturbace v 15 letech

Ahoj, je mi skoro 16 let a chci se zeptat na docela choulostivé téma. Poslední dobou masturbuji skoro každý den, někdy i třeba 2× a nevím jestli to je normální. Jsou dny kdy nemasturbuji vůbec, třeba když mám menstruaci nebo když prostě nechci, takže mi nedělá problém nějaký den nemasturbovat, ale pak jsou dny kdy si přijdu pořád hrozně nadržená a mám na to chuť neustále. Je to normální? masturbavat každý den podle mě není nic hrozného, ale masturbovat třeba 2× denně? Kluka nemám a ještě jsem pohlavní styk neměla. Děkuji za odpověď a hezký zbytek dne. 8o :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2262
25.9.21 18:05

Kámo, pod pojmem časté se fakt skrývá něco jiného, tohle fakt není často, nehledej problémy, kde nejsou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2043
25.9.21 18:05

Je to v pořádku neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.21 18:18
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi skoro 16 let a chci se zeptat na docela choulostivé téma. Poslední dobou masturbuji skoro každý den, někdy i třeba 2× a nevím jestli to je normální. Jsou dny kdy nemasturbuji vůbec, třeba když mám menstruaci nebo když prostě nechci, takže mi nedělá problém nějaký den nemasturbovat, ale pak jsou dny kdy si přijdu pořád hrozně nadržená a mám na to chuť neustále. Je to normální? masturbavat každý den podle mě není nic hrozného, ale masturbovat třeba 2× denně? Kluka nemám a ještě jsem pohlavní styk neměla. Děkuji za odpověď a hezký zbytek dne. 8o :)

Tak většina kluků v tom věku to dělá denně, řekl bych že běžně i vícekrát. Lékaři dokonce tvrdí, že pravidelná masturbace je zdravá. Dnes už dívky a ženy se tolik o tom nestydí mluvit. Přijde mi daleko lepší, když 16 letá dívka pravidelně masturbuje, než když předčasně (byť legálně) zahájí sexuální život s mužem (nebo spíš chlapcem). Co vím, tak masturbaci odborníci doporučují i u žen a dívek. Pokud by to bylo nadměrně, tak osobně mám otázky. Ale jednou denně, někdy občas a některý den zas vůbec, to mi nepřijde jak nepřiměřeně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18372
25.9.21 18:20

Je to úplně normální a frekvence co popisuješ je zcela běžná, natož v 16, kdy je zcela standardní, že se libido trošku utrhne ze řetězu.

Problém z toho bude, když to začneš dělat na veřejnosti bez toho abyste to předem měli domluvené s okolojdoucímí :-D, nebo když začneš masturbaci používat místo toho, aby si se věnovala jednak povinostem ale taky aby si volný čas trávila jakkoliv jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat