Časté močení u štěněte

Anonymní
24.5.20 18:49

Časté močení u štěněte

Krásný dobrý večer.
Před týdnem jsme si pořídili 3 měsíční štěně rasy bígla. ( Je to můj druhý pes, a nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala)
Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že čůrá třeba 3× za pět minut. Četla jsem někde, že se nesmí trestat, jinak to bude dělat naschvál. Takže netrestáme. Takže mě zajímá, jestli je to možné, nebo sním hned ráno zajít na veterinu. I když jsme tam před týdnem, když jsme si ho brali, radši pro jistotu zašli sami. Děkuji a přeji krásný zbytek večera.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6214
24.5.20 19:04
@Anonymní píše:
Krásný dobrý večer.
Před týdnem jsme si pořídili 3 měsíční štěně rasy bígla. ( Je to můj druhý pes, a nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala)
Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že čůrá třeba 3× za pět minut. Četla jsem někde, že se nesmí trestat, jinak to bude dělat naschvál. Takže netrestáme. Takže mě zajímá, jestli je to možné, nebo sním hned ráno zajít na veterinu. I když jsme tam před týdnem, když jsme si ho brali, radši pro jistotu zašli sami. Děkuji a přeji krásný zbytek večera.

Gratuluji k biglovi, mame take :pankac:
Rano bych vzala ranni moc a dala na rozbor.Bud laborator nebo veterinar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1861
24.5.20 19:12

U naši fenečky to bylo normální jak byla štěňátko.. naučila se, ale pořad jsme běhali ven.. jak jsme viděli, že už chodí tak se šlo ven :)
Jinak může to být i problém s ledvinami :) raději bych zašla k veterináři.. taky jsme tehdy byli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8333
24.5.20 19:28

3× za pet minut se mi zda hodne…neucurava spis pri radosti nebo nakym vzrusu? To muze bejt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 19:57

@Tarjei Je to právě normálně louže…ráno s ním jdeme na veterinu. Tak doufám, že to nebude nic vážného

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 20:04

@Tarjei Je to právě normálně louže…ráno s ním jdeme na veterinu. Tak doufám, že to nebude nic vážného

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat