Jakou veterinu v Uherském Hradišti?

69
23.5.20 13:58

Jakou veterinu v Uherském Hradišti?

Ahojda. Přistěhovali jsme se před dvěma lety k Hradišti a jezdíme furt se psy na starou veterinu daleko. Chtěla bych zkusit nějakou veterinu v hradisti, poradíte kam? Všimla jsem si té u nemocnice, má sice dobré parkování, ale vypadá dost formálně… Taky aby se tam dalo koupit příslušenství, jako parazitalni obojky či granule…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.20 14:18

Tohle sice není Hradiště a nevím, jak daleko teď jezdíte, ale zkusit to můžeš.
https://cs-cz.facebook.com/…ina.ujezdec/

• Citovat
  • Nahlásit
25525
23.5.20 14:29

@besynka v Uh. Hradišti je nejlepší Veterinární klinika Kaděra, nachází se nahoře v Mařaticích na sídlišti Východ, mají tam všechny přístroje a vybavení, jsou schopni si nechat zvířátko na hospitalizaci, a fungují i jako pohotovost - v akutním případě přijedou na kliniku kdykoli v noci nebo o víkendu
zrovna teď jsem tam začala léčit nalezené nemocné koťátko,
jinak to příslušenství se dá koupit i u té nemocnice, to je veterina Mlejnský i u toho Kaděry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
23.5.20 15:13

@besynka Pokud není problém dojíždět, hodně doporučuji veterinu http://www.salvusmb.cz/ v Mladé Boleslavi.. Jsou špičkoví a zachránili nám nejednoho psa!! Mají i operační sál, doplňky na prodej a vše možné. Pokud nechcete dojíždět, jako bych nic nepsala :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25525
23.5.20 15:16

@Zlobolka123 to je od Uh. Hradiště asi 300 km :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
23.5.20 15:35
@stinga píše:
@Zlobolka123 to je od Uh. Hradiště asi 300 km :)

Ježíši já jsem trubka :mrgreen: :mrgreen: já si to popletla s Mnichovo Hradiště… Omlouvám seeee, blondýna noo :pankac: mlčím a šoupu nohama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25525
23.5.20 15:39

@Zlobolka123 ta myslela jsi to dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
23.5.20 17:39

@besynka Jo v Maraticich na Vychode jsou super! :palec: