Kastrace kočky - po operaci

35
20.5.20 19:25

Kastrace kočky - po operaci

Zdravím, dneska jsme nechali vykastrovat naší kočku a od té doby co jsme si ji dovezli domů, tak neposedí a musí pořád chodit, běhá tu jak splašená, chce skákat po všem možném ( samozřejmě se potácí a když chce skočit tak padá atd.) Snažím se ji hlídat, ale když musím na wc nebo něco dělat, tak jî nemůžu mít pořád na očích a navíc máme schody do patra a po nich chce taky běhat.

Máte nějaké rady jak ji hodit do klidu, ať se ji s ránou něco nestane?

Děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3000
20.5.20 19:30

Zavrela bych ji v nejake mistnosti s jidlem a vodou a jen bych ji jednou za cas vzala na zachod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.5.20 19:33

Vždy jsem kocku/kocoura nechala do probuzení v přepravce. Pod ní starý ručník nebo přebalovací podložku. Vodu jsem dávala jen pod dozorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.5.20 19:36
@Kačí86 píše:
Vždy jsem kocku/kocoura nechala do probuzení v přepravce. Pod ní starý ručník nebo přebalovací podložku. Vodu jsem dávala jen pod dozorem.

Jak jsme si pro ní přijeli, tak už byla probuzená a jak jsme ji vytáhli z přepravky tak začala lumpačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.5.20 19:42

Asi jsem to blbe napsala. Taky byli vzhůru, ale motali se a byli sobě nebezpeční. Skákali a tak. Nechala jsem je zavřené dokud nebyli úplně probrané z narkózy a chovali se normálně, asi až druhý den. Jen občas voda a WC. Jídlo moc nechtěli a mohli i zvracet. Ještě veterinář radil přehodit přes bednu deku či ručník, aby měli teplo a přítmí. Oni jsou zpitomělí z narkózy a hledaji, kam by si zalezli do bezpečí. Vyzkoušeno cca na deseti kočkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
20.5.20 19:59

@Kačí86

Teď jsem ji zkusila vrátit do přepravky a šíleně tam vyvádí, šije s sebou, mňouká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
20.5.20 20:05

@D3n1s4 Ona se uklidní.
Nevšímat si ji, ona za chvilku lehne a usne, vyspí se z toho. Takhle to aspoň bylo u všech mých třech koček. Do přepravky jí dát jen ručník, aby byla v teple a podložku, kdyby čůrala.
Vodu bych ji dala nejdříve až kolem půlnoci, žrádlo až zítra ráno. Mohlo by se taky stát, že by ze zbytkové narkozy zvracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.5.20 20:32

Naše taky vyváděli, když nás slyšeli. Prostě to chce vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama