Kohouti v práci

18.5.20 20:09

Kohouti v praci

Dobrý den je nějaký fígl čím odpudit kohouta aby si me nevsimal nebo něco pracují ve slepicarne a kohouti pořád útočí skáčou nevim si s nemi rady nerada bych se kvůli nim vzdala prace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21984
18.5.20 20:16

Ve slepicarne nejsou kohouti ne :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
18.5.20 20:28
@Barborabli píše:
Dobrý den je nějaký fígl čím odpudit kohouta aby si me nevsimal nebo něco pracují ve slepicarne a kohouti pořád útočí skáčou nevim si s nemi rady nerada bych se kvůli nim vzdala prace

Nebýt slepice :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
18.5.20 20:31

:think: Fakt jsou ve slepičárně kohouti? Já myslela, že je zabíjejí hned po narození.

• Citovat
  • Nahlásit
1762
18.5.20 20:36

Asi slepičárna na kuřátka. Tam to nejspíš bez kohoutků nepůjde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22829
18.5.20 20:42

Pořádně je něčím přetáhnout. Jako dítě jsem se jich bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.20 22:06

Manželův spolupracující

Ahoj manžel jezdí s jedním kolegou a ten má teď přítelkyni s dítětem jenže ona je pořád stekla a zla nic se jí nelíbí tak ten jeho kolega furt si stěžuje na ní jaka je atd… a zrovna si píše o 11let mladší holkou prý se znají z bývalé práce je mu je 37let a ty holce 26let a mluví s manželem o sexu kdy ho měl a kdy ne teď přemýšlí jestli se rozjede s tou svojí a zůstane s tou holkou chce mimi a ona taky ta holka přítelkyně nechce vůbec druhé říká o sexu s tou holkou že pokud chce tak mu dá myslím si že banda manžela manželovi je 24let máme spolu 3 letou dcerku a manželství máme úžasné a vztahy taky jen nechápu proč si kolega stěžuje manželovi :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
27106
8.6.20 22:10

Tak komu by to asi jinými říkal, když spolu jezdí? Manželce asi těžko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.20 22:12

@pikola ženatý není a nikdy nebyl jen přítel a přítelkyně akorát co mi vadí že to říká zrovna tomu mymu a chlubí se mladými holkami myslím že mu ji chce odhodit aby ji sukal

• Citovat
  • Nahlásit
22456
8.6.20 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj manžel jezdí s jedním kolegou a ten má teď přítelkyni s dítětem jenže ona je pořád stekla a zla nic se jí nelíbí tak ten jeho kolega furt si stěžuje na ní jaka je atd… a zrovna si píše o 11let mladší holkou prý se znají z bývalé práce je mu je 37let a ty holce 26let a mluví s manželem o sexu kdy ho měl a kdy ne teď přemýšlí jestli se rozjede s tou svojí a zůstane s tou holkou chce mimi a ona taky ta holka přítelkyně nechce vůbec druhé říká o sexu s tou holkou že pokud chce tak mu dá myslím si že banda manžela manželovi je 24let máme spolu 3 letou dcerku a manželství máme úžasné a vztahy taky jen nechápu proč si kolega stěžuje manželovi :zed: :zed:

Neřeš kolegiální plkání a životy druhých. V ušetřeném čase zapracuj na pravopisu, alespoň tu interpunkci by chtělo trochu začlenit do textu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.20 22:16

@Janli trhni si s nějakým pravopisem!!! :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
6486
8.6.20 22:17

Nerozumím tvému textu. Vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
8.6.20 22:19
@Anonymní píše:
@Janli trhni si s nějakým pravopisem!!! :cert:

A ty si trhni s takovými dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.20 22:21

Klasika…to jsou chlapy… Mýmu příteli taky vždycky jeden jeho kámoš ukazoval buchty, se kterou si posey kterou vojel a tak prostě. Já vždycky měla akorát nervy, doma jsme se hádali a to dost. Docílila jsem si svého že se sním nestýká,…(nechci být za histerku) ale to jsou prostě kluci kteří nikdy neměli žádný vztah a prostě to jen střídali…a můj přítel byl a je usazený (teď už máme i dítě) a začali jsme spolu jako mladý, po chvíli i bydlet. Jsme spolu už 8 let a rozumové byl od toho kámoše vždycky o hodně výš a sám říkal že ho to nezajímá, ať se radši baví o věcech který jsou pro život důležitý… Vždycky ho odpalkoval.. já bych sním o tom hovořila a řekla narovinu co mi vadí a tak..

• Citovat
  • Nahlásit
24152
8.6.20 22:21
@Anonymní píše:
@pikola ženatý není a nikdy nebyl jen přítel a přítelkyně akorát co mi vadí že to říká zrovna tomu mymu a chlubí se mladými holkami myslím že mu ji chce odhodit aby ji sukal

Jsi tatar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat