Inkontinence u feny - větší plemeno

7201
15.5.20 16:23

Inkontinence u feny - větší plemeno

Zdravím,
potřebovala bych nějakou inspiraci, jak jste řešili inkontinenci u starší fenky v bytě? Nám se to teď rozjelo, fyziologicky se vyloučilo, budeme nasazovat nějaké léky…tak uvidíme jestli zaberou, trochu mám obavy z vedlejších účinků…

Co řeším je, co teď na ni! Speciální psí jednorázovky plenky jsou šíleně drahé. Dneska jsem zkusila koupit nějaký mega dětský, větší jsem neviděla a fakt jsem myslela, že budou. Psali do 30 kg, fena má taky :lol: No nesedí, jsou krátké - jak se pohýbe, jsou dole. Uvažuju teda koupit hárací kalhotky na ten správný obvod a plenku do nich „zafixovat“. Ideální by pro mě byly přímo pratelné inkontinenční kalhotky pro feny. Jenže jsem našla do max obvodu slabin 40 cm. Fena má cca 70. Psala jsem i výrobci, jestli dělají - nedělají, nebudou, pouze pro malá plemena. Nemáte někdo tip, kde sehnat takový obvod? Látkovala jsem i děti, tak můžu i psa :mrgreen:

Díky všem za případné tipy. Konkrétní klidně na SZ, aby nebyl problém s odkazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6414
15.5.20 17:18

A co pleny ze zdravotnich potreb? Jsou dospeli a stari lezaci preci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6414
15.5.20 17:18

No a nebo vem svoje kratasy, udelej diru na ocas a lep ji tam vlozky, normos nebo inkontinencni mozna radsi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
15.5.20 17:56
@Tarjei píše:
A co pleny ze zdravotnich potreb? Jsou dospeli a stari lezaci preci..

Jj jsou, ale to je opravdu drahá záležitost :nevim: Vychází kolem 10 -14 Kč…teď několik denně a ještě výhled klidně dva roky…Navíc i ta ekologie. Já jsem i děti převážně latkovala :think: A tady mi to hodně dává smysl, když vezmu tu cenu, mít pratelný. Samozřejmě budu muset použít, co bude, pokud nezaberou léky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama