Jméno pro psa?

15.5.20 11:22

Jméno pro psa?

Ahoj chtěla bych poradit budeme mít s přítelem za měsíc stenatko akita-inu a vymyslime pro nej jméno ale porad nevíme tak jestli by jste mi mohli poradit nějaké hezke jméno pro pejska
Dekuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16280
15.5.20 11:23

Pes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50450
15.5.20 11:27

Třeba bude mít nějaké pěkné od chovatele ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
15.5.20 11:29

Ja mam doma Alana a Nelu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9986
15.5.20 11:35

Kofila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5037
15.5.20 11:39

A co bude mít v papírech? Mně se líbí, když se na psa volá tím, co má v „občance“ nebo z toho pracovní jméno aspoň vychází, ale je fakt, že někteří chovatelé mají hodně bujnou fantazii :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50450
15.5.20 11:47

@Michelle_M to nevim no, prostřední má v PP Eminence :mrgreen:. Jen u nejmladší jméno sedí. Ale tam se chovatelka ptala jak jí budeme říkat a dle toho pak napsala jméno do PP ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15577
15.5.20 11:48
@Michelle_M píše:
A co bude mít v papírech? Mně se líbí, když se na psa volá tím, co má v „občance“ nebo z toho pracovní jméno aspoň vychází, ale je fakt, že někteří chovatelé mají hodně bujnou fantazii :lol:

To je pravda. Většinou ani chovatel na ně pak jménem z papírů nevolá. Ale často vymyslí odvozeninu nebo má pro dané zvíře přezdívku. Viz. náš kocour Radcliffe - říkala mu Klífa. My chtěli zkusit spíš volat „Rede“, ale vrátili jsme se ke Klifovi, který mi že začátku ani nešel přes pusu. Druhý Waldron Ri je po domácku Groot - to už se ani nepodobá. A třetí Tazman je buď Tazi nebo deb_l (pro jeho oduševnělé nápady se zabít sežráním nepozivatelnych věcí :roll::lol:

Takže bych nejdřív počkala, na jaké jméno/přezdívku bude štěně zvyklé a až kdyby to bylo pro mě neprůchozí, přemýšlela bych o změně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3751
15.5.20 12:00

My máme psa jménem Rocky. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12034
15.5.20 12:23
@lenickahu1 píše:
Ahoj chtěla bych poradit budeme mít s přítelem za měsíc stenatko akita-inu a vymyslime pro nej jméno ale porad nevíme tak jestli by jste mi mohli poradit nějaké hezke jméno pro pejska
Dekuji :D

My jsme si psa dovezli na Lenku a hned vedle byl Frederik a tak se jmenuje Fredy :lol: Naši mají Caspera už z papírů a nechali mu to :mrgreen:

Osobně moc nemusím dávání lidských jmen, našich, hezkých českých. Takto mi tchýně a babička vyfoukly jména, která jsme měla od školky schovaná pro své děti :D Tereza a Zuzana. Prostě se mi to spojilo se psy a bylo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.5.20 14:08

1. Zeptejte se v chovatelske stanici, jake planuji pro vrh jmena. A kdyz se vam z toho bude nejake libit, tak se s nimi domluvte, at ho daji tomu vasemu steneti.

2. Vem si kalendar japonskych jmen a vybirej. Tady je mas i s vyznamem: https://adoption.com/…gin/japanese

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8541
15.5.20 14:13

Corona pro holku, Covid pro kluka ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39021
15.5.20 14:15
@Makca87 píše:
Corona pro holku, Covid pro kluka ;).
:mrgreen: To je inspirace.
Prymula, Babiš, Maďar, Šiler, Červenáček…

Nebo Chaos, Idiot, Rouška, Debilní nápad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50450
16.5.20 23:42

@chs.jasmin :lol: prostřední je Zuzanka :lol:. Vali vymyslela jméno dřív než se vůbec štěně narodilo a neustále že chce mít Zuzanku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama