Časté reklamy od rádobyuživatelů

5232
6.5.20 18:39

Časté reklamy od rádobyuživatelů

Bylo by možné nějak lépe a rychleji eliminovat uživatele co tady sází reklamy na všechno možný? Zrovna dneska kam vlezu, tam je reklama a zůstává tam hodiny i po nahlášení. Od některých uživatelů opakovaně a v několika tématech. Nemyslím si, že by takto „efektivně“ měl pracovat tým placených administrátorů.

Příspěvek upraven 06.05.20 v 19:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3666
6.5.20 19:05

Já začínám být přesvědčený, že to dělají admini tohoto webu. Není přece normální, aby zde denně vzniklo min. deset diskuzí od nově založených profilů. Navíc některé diskuze mají i indicie, že je zakládá jeden a ten samý člověk. Inu je potřeba vytvořit nějakou flame diskuzi, aby se prodala reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
6.5.20 19:09

Lidská blbost je věčná a čert ví, co vlastně @admin i dělají.
jen by mě zajímalo, jestli na to někdo dělá nějaké školení a tuhle volovinu jim radí a nebo na to přijdou vlastní hlaovu a nedojde jim základní princip toho, jak doporučení na soc. sítích funguje, že k tomu aby to bylo bráno relevantně musí mít daný uživatel slušný kredit. Pochopí to každá influencerka na IG, není to žádná atomová fyzika. Ale prodejci MLM a hloupí markeáci ne.

No dobře- pokud pokud věřím že v MLM vydělám a zároveň mě nenapadá jiný systém, jak sehnat lidi, co mi uvěří, že díky mě taky vydělají a jdu na e-mimino, tak asi klidně můžu být hloupější, než libovolná IG influencerka :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
6.5.20 19:10

@Zumpa ne, tak se to nedělá, diskuze tady navíc nezvyšuje dosah postu - to funguje na FB a částečně na twitteru.

Tady je to prostě spíš neaktivita adminů ať už z jakéhokoliv důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
6.5.20 20:35
@Ou píše:
@Zumpa ne, tak se to nedělá, diskuze tady navíc nezvyšuje dosah postu - to funguje na FB a částečně na twitteru.Tady je to prostě spíš neaktivita adminů ať už z jakéhokoliv důvodu.

To není pravda, čím více hitů - shlédnutí, tím větší příjem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13722
6.5.20 22:20

Dobrý den.

Reklamy mažeme, jakmile na ně přijdeme. Administrování webu nefunguje tak, že je zde někdo přítomen 60 minut v hodině, 24 hodin hodin denně. Proto se někdy může stát, že tu nevyžádaná reklama, spam, nebo i nevhodný příspěvek apod. visí déle. A ano, může se stát, že i několik hodin… :nevim:

Za nahlášení všech nevhodných příspěvků i spamů s reklamou všem bdělým velmi děkujeme!

A jinak chci říct, že jste mne velmi pobavili spekulacemi o tom, že si to tu děláme sami :D :potlesk: :mavam: Je mi jasné, že mi asi mnozí z vás neuvěří, ale: NE, skutečně to nejsme my, kdo sem vkládá ony reklamní příspěvky. Ale jako konspirační teorie dobrý ;-)

Přeji všem hezký den :mavam:

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93679
26.8.20 22:59

Dám dotaz sem, snad nevadí…@admin nedá se prosím nějak vypnout ta s prominutím debilní zvuková reklama, jde mi to tu pořád, vždycky se leknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13722
27.8.20 10:03

Dobrý den,

mně se žádná zvuková reklama nezobrazuje, jaká, kde, na co? Co otevřete a pak se vám spustí?

Děkuji za dovysvětlení, pak s tím snad něco uděláme

Krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93679
27.8.20 10:09
@admin píše:
Dobrý den,

mně se žádná zvuková reklama nezobrazuje, jaká, kde, na co? Co otevřete a pak se vám spustí?

Děkuji za dovysvětlení, pak s tím snad něco uděláme

Krásný den

Vcera celý den, jakmile jsem otevřela eMimino, tak se tak ozvala zvuková reklama. A nebyla jsem sama, potvrdily mi to i jiné uživatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 10:10

Chceš li kakat o dost více,
dej si pivo Krušovice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(placená reklama)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 10:12
@Anna766 píše:
Vcera celý den, jakmile jsem otevřela eMimino, tak se tak ozvala zvuková reklama. A nebyla jsem sama, potvrdily mi to i jiné uživatelky.

pustí se video v pravém rohu, stačí ho vypnout - nejde o zvukovou ale o videoreklamu na idnes cosi cosi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93679
27.8.20 10:25
@Chevrolet Spark píše:
pustí se video v pravém rohu, stačí ho vypnout - nejde o zvukovou ale o videoreklamu na idnes cosi cosi

Pokoušela jsem se to vypnout několikrát, ale nešlo to. Dneska je naštěstí klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13722
27.8.20 10:48

Dobrý den,

zjistím, kde byla chyba. Dnes je již tedy klid?

Děkuji a přeji krásný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93679
27.8.20 12:18
@admin píše:
Dobrý den,

zjistím, kde byla chyba. Dnes je již tedy klid?

Děkuji a přeji krásný den

Tak bohužel jsem se radovala předčasné, už to tady na mě znovu huláká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 12:20
@Anna766 píše:
Tak bohužel jsem se radovala předčasné, už to tady na mě znovu huláká :mrgreen:

jo i na mě, video se pouští samo po načtení stránky

• Citovat
  • Zmínit