Častější sny o ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 11.09.19 08:17
Častější sny o ex

Dobré ráno,

S ex jsem žila 5 let, byla to jedním slovem divočina, na jednu stranu to byl jeden velkej odvaz, jak v posteli tak v životě, akce, fesťáky… Ale taky stres, kdy hrál v kapele jako baskytarista, jezdil po koncertech…tam holky atd… Takže ne úplně idylka. Každopádně občas vzpomínám ráda občas jsem si říkala jak jsem to vydržela 5 let. Každopádně nyní mám vztah 7 let, 5 let již vdaná, konečně čekáme miminko. Mám skvělého manžela ale zdá se mi o ex a skoro každou noc… Na jednu stranu cítím ve snu to vzrušení a tu nezávislost, na druhé straně když prožiju něco stresujícího, stačí blbost, třeba doplatek ČEZu :lol: tak se mi opět zdá o ex, ale stresující sen, jakobych stres ale přitom „svobodu“ měla spojenou s ním a prostě mi furt leze do sna a už mě to štve :roll: můj manžel je náměsíčnej a včera měl nějaké řešení s podřízenýma, s nima samozřejmě jedná slušně, ale ve snu to pak prožívá zase a to už slušný není… Vstal šel do rohu ložnice a tam sprostě nadával do zdi, pak si lehl a spal, no a mě to samozřejmě vzbudilo a trochu jsem se lekla, takže do rána se mi zdálo že se začal můj manžel bavit s ex, byli spolu v bytě já tam stála ve dveřích s tím svým pupkem a okolo byli mladé krásné nahé holky a oba na mě křičeli :roll: nechápu to!!! Proč? Z jakého důvodu? Rozchod s ex je uzavřen, není tam nic že by někdo někomu něco dlužil… Manžel je ke mě hodně pozorný, hýčká si mě a zvlášť teď má neustálou potřebu mě jakkoliv ochraňovat.

Reakce:
Anny2148
Kecalka 378 příspěvků 11.09.19 08:27

A ty sny se ti zdají jen teď co jsi těhotná a nebo pořád? Já měla ve všech třech těhotenstvích úplně šílené sny. Nejhorší to bylo s prvním dítětem. To byly takové hrůzy, že jsem se budila s brekem, bylo mi úplně fyzicky špatně ze stresu. Obsah snů byl vždycky spojený s některým mým ex. A nebo s manželem…

PHV
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 11.09.19 08:30

Já to měla taky tak, s těmi sny. Hlavně v prvním těhotenství, zdálo se mi že pořád někdo umíral, že mi umřel manžel, budila jsem se s hysterickým brekem. Těhotenství je fakt jin stav.

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 11.09.19 08:39

Před otěhotněním se mi o něm občas zdálo, ale spíš takový neutrální sen, že jsem ho třeba někde potkala, nebo tak něco, nebyli v tom emoce, ale teď ano, cítím to všechno jakoby znovu, to zklamání, stres, smutek, vztek, touhu… Nechápu to :nevim: je fakt že co manžel ucítil na břiše pohyby se moc do něžností nehrne a jako chápu to, s ex byl sex jeden odvaz, prostě šílená mmdačka… S manželem jsme si taky užívali divočinu, ale prostě už je to manžel… Když mi chybí intimnosti, zdá se mi o ex že má k něčemu dojít, cítím to vzrušení ale pokaždé se vzbudím těsně před tím než k něčemu dojde, takže ani ve snu nezahnu :mrgreen: ale pak nastane jakákoliv jiná situace a můj mozek si to pak v noci spojí s ex a už to jede a teď se mi do toho snu zapletl jak ex tak můj manžel a oba byli stejní, ne vzhledem, ale chováním 8o

Kačus82
Echt Kelišová 7801 příspěvků 11.09.19 09:00

Tak je to únik, navic jsi nadrzena a na toho mas ty nejlepsi vzpominky :lol: ber to jako relax mozku, ne jako osudove znameni, vsak on ti da pokoj. Jiste uz vis, proc s nim nejsi

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 11.09.19 13:38

@Kačus82 no jo. Jenže kdybych ráno neměla výčitky svědomí aspoň :mrgreen: manžel se mi věnuje i v posteli, ale asi mi chybí ty věci než jsem prostě měla břicho no :think: a utíkám ve snu od reality… Tak doufám že to brzy skončí :roll: nebo přes den budu hodná manželka a v noci pěkná mrcha a coura :mrgreen:

hehehe
Extra třída :D 11652 příspěvků 1 inzerát 11.09.19 13:44

@Vesničanka1
Podle mě máš ex stále pod kůží, alespoň v něčem, zřejmě v tom vzrušení, které ti teď chybí… Zvedám varovný prst, jelikož teď jsi těhotná a pak přijde dítě, starosti s ním, nebude už tolik času na vás dva s mužem, může přijít krize a ty se budeš v podvědomí ubírat k tomu co bývávalo…
Ale samozřejmě to tak být nemusí. :)

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 11.09.19 19:51

@hehehe ano, samozřejmě to tak být může, těžko říct jaké budeme mít miminko a jaká já budu vůbec matka :mrgreen: to jsou věci které teď nemůžu říct, třeba ze mě po porodu bude frigida :lol: :nevim: každopádně si samozřejmě přejí hodné miminko a dobrý start po šestinedělí :) pod kůží ho asi mám, ale zajímavé je že vylezl na povrch až teď… Přitom mívám manžela často pryč a to na dlouho, před pár lety byl pryč půl roku a o bývalém se mi nezdál ani jeden sen. Možná mám teď nějaké poplašené hormony…

hehehe
Extra třída :D 11652 příspěvků 1 inzerát 11.09.19 20:35
@Vesničanka1 píše:
@hehehe ano, samozřejmě to tak být může, těžko říct jaké budeme mít miminko a jaká já budu vůbec matka :mrgreen: to jsou věci které teď nemůžu říct, třeba ze mě po porodu bude frigida :lol: :nevim: každopádně si samozřejmě přejí hodné miminko a dobrý start po šestinedělí :) pod kůží ho asi mám, ale zajímavé je že vylezl na povrch až teď… Přitom mívám manžela často pryč a to na dlouho, před pár lety byl pryč půl roku a o bývalém se mi nezdál ani jeden sen. Možná mám teď nějaké poplašené hormony…

Asi tak.. Jsi zkrátka citlivější a tak to vylézá na povrch.

Kačus82
Echt Kelišová 7801 příspěvků 12.09.19 08:11
@Vesničanka1 píše:

Spis mas ted vsechno prokrvenejsi :lol: ale to se zmeni a pak se vyplavej jeste jiny hormony. Proste pokud jsi k sobe poctiva a skutecne milujes manzela a jsi s nim spokojena a na vedome urovni ex- nechces, tak tem snum proste neprikladej takovy význam. Objektivne to rozhodne tedy nic fatalniho neni :lol:

hehehe
Extra třída :D 11652 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 22:38
@Kačus82 píše:
Spis mas ted vsechno prokrvenejsi :lol: ale to se zmeni a pak se vyplavej jeste jiny hormony. Proste pokud jsi k sobe poctiva a skutecne milujes manzela a jsi s nim spokojena a na vedome urovni ex- nechces, tak tem snum proste neprikladej takovy význam. Objektivne to rozhodne tedy nic fatalniho neni :lol:

Spíš jsem to myslela třeba jako možnou hrozbu do budoucna. Vědomě chtít teď nemusíš, ale přijde krize, nedostatek něčeho a to, že má ex stále někde zasunuteho v podvědomí, což asi má, jelikož jinak by se jí ty sny nezdály, může začít být nebezpečné. I kdyby jen na té úrovni, že se k němu bude v myšlenkách vracet.

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 13.09.19 12:13

@hehehe vracet nee 8o probohaaaa, to bych musela být na palici :mrgreen: vemte si dvě strany. Na jedné žijete pohodový život, máte hodného pěkného muže, jezdíte na dovolené, výlety, čas trávíte spolu protože máte společný koníček. Na druhé straně máte sice „vodvaz“ ale po baráku se vám neustále cáraj nějací jakože jeho kamarádi, sedí v hospodě, kouří, chlemtá pivo, místo dovolené jedete na fesťáky, stresujete zda ho zas vyhodí z práce protože se někde zhulil, děti mít nechce a svatba jen přes jeho mrtvolu :mrgreen: tak co byste si vybraly? Já mám jasno. Spíš si asi už myslím čím to bude a bude to tím že vnitřně cítím další obrovskou zodpovědnost, takové podobné sny už jsem jednou měla a bylo to před svatbou, svatba, stavba domu, dítě, to jsou obrovské milníky v našich životech a ikdyž je člověk svědomitý tak má z těchto zásadních věcí možná trochu ve svém nitru strach. Mamka mi vždycky říkala, zodpovědný člověk bude mít vždycky obavy, nezodpovědnému je všechno jedno a asi na tom něco bude

Váš příspěvek
Reklama