Cd přehrávač pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romyšák
Kecalka 159 příspěvků 13.10.10 19:45
cd přehrávač pro děti

Ahojky,potřebuju poradit,jaký bych mohla dceři ke45.narozkám koupit cd přehrávač..aby ho mohla mít v pokojíku a třeba si tam sama pustit muziku nebo pohádku,to znamená-lehké ovládání a pokud možno trochu odolném,kdyby náhodou došlo k nějaké nehodě(padl na něj míč či jiná hračka apod.)kdyby to mělo trochu dětský design,tím líp,kvalita nemusí být úplně super,ale žádné šumítko…cena tak do 1500..nemůžu nic moc najít..zatím jsem nalezla jen toto,tak ještě jestli někdo nemáte zkušenosti s nějakým..http://www­.domestics.cz/dum/vi­tek-detsky-cd-prehravac-vt-3459-5457.html pokud by to třeba mělo mikrofon na karaoke,tím líp..díky moc…Romana

Reakce:
Kubik_kubikula
Kecalka 271 příspěvků 13.10.10 19:54

a dceři je pětačtyřicet? 8-o :lol: to by byla starší než ty, ne? :mrgreen:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 13.10.10 19:58

Tak s dětským neporadím, to nemáme, jen jsem chtěla napsat, že jednoduché ovládání mít nemusí, moje starší dcera zvládla ovládat věž asi ve 2 letech. A nemyslím si, že by to bylo tím, že by byla nějak zvlášť nadaná :D . V pokojíčku má naši starší věž (Ježíšek si špatně vyložil naše přání a místo přehrávače nám přinesl další věž, takže Anežka dostala tu starší, jinak bych samozřejmě dítěti nic takového záměrně nekupovala).

Pochopila jsem, že dcera má 4 nebo 5 let, to už zvládne obsluhovat jakoukoliv. ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 13.10.10 20:26

Máme obyčejný CD přehrávač asi za 900 Kč z elektra, šumítko to není, dcera ho umí sama obsluhovat od roku a půl, spadl dolů z postele, nic se mu nestalo. Nemá ale dětský desing. Máme ho už rok, vytížení téměř denní, je OK.

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 13.10.10 20:29

Holky mají 3 a 5 let a s úspěchem nyní již samoobslužně používají „jezevčíka“ SONY, kterého jsem dostala před 13 lety k 25. narozeninám. Má to bytelný šuplík s velkým tlačítkem na otevírání, je k tomu i kazeťák a rádio. Celé je to dost kompaktní, přežilo to dost kolejních mejdanů, takže je prověřeno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >