Jaký koupit kočárek - hračku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 11:08
Jaký koupit kočárek - hračku?

Ahoj,
prosím o radu, chceme koupit pod stromeček kočárek - hračku. Adélka bude mít tou dobou rok a půl, takže hledáme nějaký kočárek, který nebude moc veliký a vratký. Asi by měl mít spojenou rukojeť, golfové rukojeti by asi nezvládla ? :think:

Poradíte mi, jaký máte vy, nebo jaký se vám zdá vhodný?

Nejsem zastánkyní panenek za tisíce, ale na převážení hadrové panenky, nebo plyšáků bude něco potřeba :-)

Pokud už taková diskuze existuje, omlouvám se za duplicitu - ale diskuzí o kočárcích je tolik, že se nedá prohledat.

Reakce:
Bojko
Kecalka 197 příspěvků 12.10.10 11:12

mám 1,5 letého syna a zdědil po dcerce kočárek malé, golfové hole. Jezdí s nimi po celém bytě, jsou lehké, takže je dobře i uzvedne. Strašně si s nimi vyhraje.

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 12.10.10 11:20

Malá dostala teď k prvním narozeninám tento od Smoby a drandí s ním parádně.
 http://img.mimishop.cz/…a2263427.jpg

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.10.10 11:22

Máme ten stejný, co přiložila Petta a je fakt bezvadný. Malá ho dostala na první narozeniny i s panenkou a je z toho š´tastná. Je stabilní, ale ne těžký, dobře se jí s ním jezdí, není vysoký ani nízký. A na ven má obyčejné lehounké golfky a zvládá je perfektně. :lol:

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 12.10.10 12:13

tenhle na fotce je boží, do toho jsem zamilovaná a hodlám ho koupit tak ke druhým narozkám. Mě se zdá ta rukojeť vysoká- Veru měří jen 72cm. :nevim: ,ale je bezkonkurenční:). Verunka jezdí s golfkama. Nemá sebemenší problém:).

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.10.10 14:26

Ahoj, taky máme ten, co má Petta na fotce :wink: Je bezva, doporučuji :palec:

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 13.10.10 22:10
Lakynka píše:
tenhle na fotce je boží, do toho jsem zamilovaná a hodlám ho koupit tak ke druhým narozkám. Mě se zdá ta rukojeť vysoká- Veru měří jen 72cm. :nevim: ,ale je bezkonkurenční:). Verunka jezdí s golfkama. Nemá sebemenší problém:).

Výška madla je 54cm, větší kočárky mají kolem 70cm. Naše malá má teď 74cm a nemám pocit, že by jí byl velký :nevim:

ALCR
Povídálka 22 příspěvků 13.10.10 23:44
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >