Reklama

Jaký koupit kočárek - hračku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 11:08
Jaký koupit kočárek - hračku?

Ahoj,
prosím o radu, chceme koupit pod stromeček kočárek - hračku. Adélka bude mít tou dobou rok a půl, takže hledáme nějaký kočárek, který nebude moc veliký a vratký. Asi by měl mít spojenou rukojeť, golfové rukojeti by asi nezvládla ? :think:

Poradíte mi, jaký máte vy, nebo jaký se vám zdá vhodný?

Nejsem zastánkyní panenek za tisíce, ale na převážení hadrové panenky, nebo plyšáků bude něco potřeba :-)

Pokud už taková diskuze existuje, omlouvám se za duplicitu - ale diskuzí o kočárcích je tolik, že se nedá prohledat.

Reklama

Reakce:

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 12.10.10 11:12

mám 1,5 letého syna a zdědil po dcerce kočárek malé, golfové hole. Jezdí s nimi po celém bytě, jsou lehké, takže je dobře i uzvedne. Strašně si s nimi vyhraje.

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 12.10.10 11:20

Malá dostala teď k prvním narozeninám tento od Smoby a drandí s ním parádně.
 http://img.mimishop.cz/…a2263427.jpg

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.10.10 11:22

Máme ten stejný, co přiložila Petta a je fakt bezvadný. Malá ho dostala na první narozeniny i s panenkou a je z toho š´tastná. Je stabilní, ale ne těžký, dobře se jí s ním jezdí, není vysoký ani nízký. A na ven má obyčejné lehounké golfky a zvládá je perfektně. :lol:

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 12.10.10 12:13

tenhle na fotce je boží, do toho jsem zamilovaná a hodlám ho koupit tak ke druhým narozkám. Mě se zdá ta rukojeť vysoká- Veru měří jen 72cm. :nevim: ,ale je bezkonkurenční:). Verunka jezdí s golfkama. Nemá sebemenší problém:).

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 12.10.10 14:26

Ahoj, taky máme ten, co má Petta na fotce :wink: Je bezva, doporučuji :palec:

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 13.10.10 22:10
Lakynka píše:
tenhle na fotce je boží, do toho jsem zamilovaná a hodlám ho koupit tak ke druhým narozkám. Mě se zdá ta rukojeť vysoká- Veru měří jen 72cm. :nevim: ,ale je bezkonkurenční:). Verunka jezdí s golfkama. Nemá sebemenší problém:).

Výška madla je 54cm, větší kočárky mají kolem 70cm. Naše malá má teď 74cm a nemám pocit, že by jí byl velký :nevim:

ALCR
Povídálka 22 příspěvků 13.10.10 23:44

Mrkněte na české kočárky od JAKU zde.

http://www.jaku.cz/thumb.asp?…

https://www.emimino.cz/…y-z-cr-46687

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >