Čeká nás 2. IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 30.09.08 21:30
Čeká nás 2. IVF

Ahoj holky, není tu mezi vámi některá, co se chystá na 2. IVF? Potřebovala bych nějakou oporu, psychicky je to docela těžké. Mám za sebou 1.IVF, které dopadlo „úspěšně“, být 6 týdnů těhotná byl moc krásný zážitek, bohužel se nám neobjevilo na UZV srdíčko, a tak jsem musela na revizi, teď čekám na 1.menses a už bych nejraději začala s další stimulací, ale mám hrozný strach, daleko větší než napoprvé, protože jsem podstoupili všechno, co se dalo, ICSI, PK i PGD a stejně se embryjko přestalo vyvíjet a nemáme ani žádného mražáčka-ledňáčka, všechny během PK umřely…Tak pokud máte některá stejné problémy, bude super, když se navzájem podpoříme!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Perlaa
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 30.09.08 23:57

Ahojky Aknel , mě čeká 2. IVF, pravděpodobně příští týden začínám stimulovat… chodím ale do diskuze „čeká nás 1. IVF“, holky mě přijaly i přes to, že 1. už mám dávno za sebou :D , tak se přidej k nám!!!

Co se stalo je mi líto, já zažila 2 „těhu-neúspěchy“, a přestože už je to dávno a já poté otěhotněla potřetí (mé 1.IVF) a mám zdravého, krásného a úžasného chlapečka, ty špatné zkušenosti zůstanou zaryté v srdci a v hlavě asi napořád a ten strach v těhu je o to větší, bát jsem se nepřestala až do porodu :( .
Moc ti přeju, aby se i 2. IVF podařilo, ale tentokrát se šťastným koncem!!!

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.08 21:24

aknelinko taky mě čeká 2 IVF ale až v prosinci bohužel první nedopadlo a zatím jsem nikdy ty vytoužené // neviděla ale doufám že to teď při druhém IVF vyjde i když mám strach jak to zvládnu když to nevyjde :roll:

oliii
Kelišová 6142 příspěvků 2 inzeráty 01.10.08 21:27
Anonymni píše:
aknelinko taky mě čeká 2 IVF ale až v prosinci bohužel první nedopadlo a zatím jsem nikdy ty vytoužené // neviděla ale doufám že to teď při druhém IVF vyjde i když mám strach jak to zvládnu když to nevyjde :roll:
nějak jsem se zapoměla přihlásit :lol:
AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 02.10.08 22:24

Ahoj Oliii, no právě, já mám také strach, jak to budu zvládat, když to nevyjde. Při 1. IVF jsem si to ani nepřipouštěla, prostě jsem si zakázala myslet na to, co bude, když to nedopadne, jenže teď už asi na takové bojovné myšlenky nebudu mít dost síly. A v prosinci začínáš stimulovat? No já asi taky, i když spíš později, protože jak jsem psala, byla jsem v půlce září na revizi a teprve čekám na 1.MS a prý se má tak 3 měsíce počkat, takže u mě to stejně začne tak asi nejdřív v lednu, ještě jsem nebyla ani na konzultaci v CARu. Víš, říkám si, že bych možná byla radši, kdyby to 1.IVF vůbec nedopadlo, takhle to bylo o to větší zklamání, to mi můžeš věřit :cry:

AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 02.10.08 22:37

Perli, díky za pozvání, diskusi o 1.IVF jsem hodně sledovala, když jsem je sama podstupovala, člověku to rozhodně pomůže vědět, že není sám a že má někdo stejné problémy, jako on. Je to super, kolika holkám to vyšlo, moc jim to přeji :) A Tobě taky, ať je hlavně stimulace co nejvíc OK a přinese pozitivní výsledky :)

Pettulka
Povídálka 19 příspěvků 09.10.08 21:04

Ahojky Aknelinko, taky mám před 2.IVF…1.IVF se nepovedlo a KET skončil revizí dělohy v 9tt, oba embrýsci se přestali vyvíjet. Jsou to už 4 měsíce, mezitím jsme absolvovali genetiku a imuno a taky jsem strávila 4 týdny v lázních, kde to bylo super. A hlavně jsem tam nabrala síly na další IVF. Jestli bude vše v pohodě, měla bych začít stimulovat na začátku listopadu. A snažím se to brát pozitivně, jednou už jsem po umělku otěhotněla, tak věřím, že se to povede i podruhé…a s mnohem lepším koncem.
Tvoje pocity úplně chápu, taky jsem si po revizi říkala, že by bylo lepší, kdyby se to raději vůbec nepovedlo, než se měsíc radovat a pak najednou konec :(

oliii
Kelišová 6142 příspěvků 2 inzeráty 11.10.08 22:34

ják to tak pročítám tak opravdu radši ať se to nepovede vůbec když to má dopadnout revizí ach jo my se prostě musíme pořád strachovat zda se to povede a když jo tak jestli to dopadne dobře atd kdyby tak některé holky co chodí na potraty jaké strasti prožíváme tady na snažilkách co :(

Pejka
Nováček 1 příspěvek 28.10.08 19:38
Zkušenosti se Synarelem

Ahojky holky, podstupujeme v listopadu druhy IVF pokus. Chtela jsem se zeptat, zda nektera z Vas uzivala pri stimulaci Synarel a jaka byla uspesnost. Ja pri prvem pokusu uzivala Gonal, ale mimi neprislo :o( Dekuji za odpoved.

jowana
Echt Kelišová 9522 příspěvků 04.11.08 14:06

Ahoj AknelinkaO, můžu se zeptat, zda PDG jste měli z nějaké indikace nebo na přání? Jak je to s cenou PDG :oops: ? Na netu jsem toho moc nenašla..Kdyžtak písni SZ, pokud nechceš zveřejňovat ( budu vděčná za info).

AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 11.11.08 23:39

Ahoj holky, ozývám se po nějaké době, udělala jsem si krásnou dovču v Egyptě, abych se z těch všech útrap trošku vzpamatovala, což bylo super. Ale o víkendu jsem byla nedobrovolně na křtinách, tak mě zas popadla trochu depka…navíc 1. menses po revizi pořád nikde, minulý týden už mi doktor píchl vyvolávačku a pořád nic, vaječníky jsou prý po stimulaci samá cysta, no paráda, čas letí a 2. IVF stále v nedohlednu.
Jowana: PGD jsme měli indikované kvůli nějakému drobnému genet. nálezu, po něm nám zbylo 1 prý dobré embryjko, které ale stejně nepřežilo, cena 15 tis.
Pejka: Synarel jsem neměla, tak nevím, já užívala Proveru a píchala si Decapeptyl a Puregon
A co ostatní holky, už některá z vás stimuluje? Aspoň nás ostatní potěšte nějakou dobrou zprávou!

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.08 14:15
Ivf

Ahoj te holky :-)
Jestli muzu rada bych se k vam pridala… Chystame se na 2.IVF … Procitala jsem Vas tady a chtela bych mezi Vas vstoupit pokud to nebude problem…
1IVF se nezdarilo, KET totez a ted se chystame na 2 IVF tak mam trchu obavy jak to vse dopadne

PEJKO… Stymuluji od 21 DC Synarelem,takze to mame podobne..Ale zatim nevim zadne vysledky,takze o Synarelu nemuzu napsat vice. Strikam ho devaty den.. Vcera prilsla MS a 6 DC /PONDELI 17/11 /mam jit na UZ a dal zatim nevim.Ale dr. rikal neco,ze po kontrole mi daji injekce. Pri 1 IVF jsem mela kratky protokol a ted u dlouheho nevim,co nas ceka…

Take bych byla rada za radu od nekoho,kdo Synarel mel,jak se postupovalo atd… :D

Holky posilam Vam VSEM pozdrav a budu rada,kdyz s Vami budu moc pokecat o problemech,ktere nas spojuji…
Zatim AHOJ Jíňa

Lenik1
Závislačka 2605 příspěvků 18.11.08 19:43

Ahojky holky,chtěla jsem vás poprosit o radu. Já se sice ještě na druhé IVF nechystám,jsem teprve 9.dní po 1.ET,ale začala jsem tak trošku špinit a začínám být z toho pěkně nervozní a mám strach,že budu muset zkoušet znovu.KO mám až 24.11.v pondělí a test jsem si ještě nedělala.Taky jste špinily? Dostaly jste hned MS?
Předem děkuji za odpovědi

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.08 10:40

Ahoj Lenik neztracej nadeji… Znama z e-mimina take spinila jeste pred TT a ceka dvojcatka :-) Takze FAKT NEZTRACEJ NADEJI...... DRZIM MOC PALCE AT TO VYJDE !!! :-)
neprihlasena Jíňa

Anyffe
Povídálka 29 příspěvků 22.11.08 18:56

oliii ahojky rekal jsem si ze ti napisu i me ceka 2 ivf nekdy na jare zrejme v breznu,mam 1 ivf neuspech a 1 ket neupsech tak vim jak ti je a nam vsem co nas to zase ceka,verte ze na nas se taky stesti usmeje,budou vanoce odpocneme si a na jare do toho,nesmimi na to tolik myslet a upnout se na neco jineho,rika se ze kdyz se s tim smiris tak ze mimi pak prijde,tak nevim,kazdopadne vim jak ti je,neboj budeme vsechny v kontaktu a utece to a podari se to,papa any me icq je 365180625 tak klidne piste kdokoli,nemam vejcovody byla jsem 3 krat na laparce takze jina cesta nez umela neni,papa

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >