Čekám druhé miminko a mám strach

Anonymní
4.7.21 21:10

Čekám druhé miminko a mám strach

Ahoj holky, dnes jsem si dělala dva testy a jsou oba jasně pozitivní a upřímně se trochu bojím a nevím co a jak bude.. :oops: Doma už mám momentálně 15ti měsíčního lumpíka a nevím jak vše to budu zvládat. Jsem upřímně trochu v šoku, druhé miminko nebylo plánované… :mrgreen: Dávali jsme si pozor, do toho pořád kojím :mrgreen: No a i přesto čekáme druhého prcka. Jsem v šoku, jak jsem už psala měla jste některá necelé dva roky rozdíl mezi prckama a jak jste to zvládali? Děkuji a prosím anonym, kvůli rodině a přátelům :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.7.21 21:15

Pokud se narodí v termínu, budu mít děti rok a 3/4 od sebe… taky neplánovaně… Přesně takový odstup měla moje máma když čekala bráchy a říkala, že to náročné bylo, když oba něco potřebovali, ale brzo si zajeli systém (otec jezdíval pracovat do zahraničí takže byla na ně sama).. zvládly to jiné, zvládneme to taky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
4.7.21 21:18

Ano. Plus mínus dvouletý rozdíl mezi dětmi má každá druhá rodina, kterou znám, včetně mojí původní a mojí současné. Nepřijde mi na tom nic zvláštního ani diskuzehodného :nevim:
Přeju klidné těhotenství a klidné děti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
4.7.21 21:20

Tchýně měla tři děti skoro přesně po roce za sebou (rozdíl den dva ) říkala že to byl docela zahul ze zacatku, protože do toho ještě stavěli barak ale zase měla velký slevy z pujcky protože ji je počítali jako dvojčata :lol:

Jinak já tak plánuji děti cíleně pokud to pujde… Aby měli tak 2 roky mezi sebou nechce se mi se na chvíli vracet do práce a pak zase sedět doma na zadku

Příspěvek upraven 04.07.21 v 21:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2320
4.7.21 21:24

První rok byl náročný, mladší dcera byla hodně nespavé a uplakané miminko. Po tom roce si už spolu vyhrály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
4.7.21 21:26

Jeee, nejprve gratuluji :kytka: určitě to zvládneš, ve 2 letech už mají trochu “rozum” a většinou se i dorozumí :D všude vidím takový odstup od dětí, i já se segrou jsme o 2 roky. Navíc si pozdeji budou rozumět a vyhraji si a budeš mít klid :) Přeju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
4.7.21 21:47

Jak pisou holky, prvni rok je zahul a postupně se to lepší a přibývají pozitiva ;)
To zvládneš, raduj se, že vám to tak hezky vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
5.7.21 09:52

Znam dve rodiny, deti maji od sebe rok a pul a zvladaji. :palec: Pro deti to je lepsi, vice si vyhraji, ale pro rodice horsi, moc si neodpocinou. Zvladnout se to da.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 12:48

Moc moc všem děkuji za podporu a tak pozitivní ohlasy :srdce: Tak snad bude vše v pořádku, když půjdu k MUDr 😊 Mám sice pořád trochu obavy, ale fakt je že si alespoň krásně vyhrajou, 😊 ❤

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat