Čekám třetí dítě 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:06
Čekám třetí dítě 2018

Ahoj holky, je mě 27 let, a čekám třetí dítě :-) První dceři je 5 a druhé 15 měsiců. Byla jsem z toho hodně v šoku antikoncepce mě nikdy nedělala dobře proto jsem se domluvila s manželem že si dá pozor :roll: No jenže se stalo :-( Hrozně špatně jsem to nesla i tedka si to furt trochu vyčítám :-( Jsem ve 12 tt, a zítra jdu, na velký ultrazvuk, tak doufám že to bude pak lepší :-)Budu ráda když jsem napiší maminky, které čakají třetí dítě :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

KKatka23
Echt Kelišová 7851 příspěvků 28.11.17 21:12

Dobrý nápad na diskuzi :mrgreen: já hrozně vždy chtěla velkou rodinu - je mi 27, mám doma dvou a půl letou dceru a 14ti měsíční dceru, k tomu mám za sebou dva potraty, teď jsem v šestém týdnu strašně doufám, že to konečně vyjde… tak to možná neber tak tragicky, však nejhorší jsou první dva roky, ty utečou jak voda a pak už je to vesměs fakt jen radost ;) si vezmi, že jsou lidi, co nemůžou mít děti a ty budeš mít tři :) pro mě teda není tabu ani čtvrté, ale o tom zatím moc nechci přemýšlet, zatím chci mít u sebe to třetí a pak uvidím :mrgreen:

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:21

@KKatka23 Už se trochu těšit začínám :-) Jen se bojím jak to zvládnu :-( Taky jsem chtěla jet s holkama letos k moři, a zas nic :-( Budem muset počkat :-( Ale jo nějak to zvládnem :-) No já čtvrté určitě né i když to jsem říkala i o třetím :lol: Taky se, tak nějak obavám víc, aby to dítě bylo zdravé :,(

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 28.11.17 21:26

No tak to jsme na tom v podstatě stejně, taky 12 tt, dcera za 2 měsíce šest a syn za 2 měsíce tři roky, neplánovaly jsme, stalo se, měla jsem ted do budoucna jiné plány než zase měnit plíny, třetí bylo v plánu až za několik let, ale člověk míní, život mění, budu muset pracovní plány zase o něco odložit, samozřejmě po prvotním šoku se tak nějak už těším, screning mám tento týden :mrgreen:
jo je mi 32

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 21:27

@mijasek úplně stejná situace. Byla jsem cele tehu strašně vydesena, nespokojena, uhrazena. Vůbec jsem nevěděla, jestli toho človíčka budu moci mít rada, taky byl třetí. A víš co? Jakmile se narodil, tak jsem se do nej zamilovala, až to hezky nebylo :mrgreen: takže buď v klidu :jazyk:

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 28.11.17 21:34

Tak já také čekám třetí
Doma už mam dva kousky 4 a 2 roky a mrnous se narodí v lednu. :)

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:39

@welovefashion Jsem ráda že nejsem sama kdo si chtěl užít chvilku bez plenek :) No co už mimča už jsou v nás, tak hlavně, ať jsou zdravé ???? Já to budu muset říct ještě rodině, asi nadšená z nebude :(

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 28.11.17 21:40

Ahoj, my cekame planovane tretatko v unoru 2018. ;) 8) :mrgreen: :hug: :mavam:
Jinak tve pocity chapu, ja jsem si vzdycky myslela, ze chci a budu mit dve deti. :lol: :mrgreen: :oops: 8) Ale kdyz jsem po obou porodech prohlasila, ze by jeste to jedno ditko slo, tak jsme tak nejak s muzem dosli k zaveru, ze tri deti u nas budou fajn. Muz je z velke rodiny, chtel vic deti, ja ty dve, no a nakonec budeme mit tri. :srdce: Po dvou klucich nas ceka holcicka, takze nova vyzva. :lol: :mrgreen: :srdce:
Nam prerusovana souloz vzdycky vychazela, ale ted po tretatku ji teda jako hlavni antikoncepcni metodu neplanuju, fakt to neni moc spolehlive. :lol: My jsme to brali tak, ze jeste dalsi deti chceme a kdyby se zadarilo driv nez byl plan, tak by to tak bylo. :palec:
Jinak je mi 33, deti budou jak schodecky po zhruba 2,3 letech, tak jsme to chteli a tak nam to i vyslo. ;) 8) Ja jsem zas rikala, ze jestli se vratim do prace, uz se k plinam znovu nevracim. :mrgreen: :palec: :pankac: :andel: :kytka: :mavam:

@KKatka23
Ahoj, rada te vidim a tfuj, tfuj, tise gratuluji a moc drzim pesti! :palec: :hug: :pankac: :kytka: :mavam:

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:40
@mijasek píše:
@welovefashion Jsem ráda že nejsem sama kdo si chtěl užít chvilku bez plenek :) No co už mimča už jsou v nás, tak hlavně, ať jsou zdravé .Já to budu muset říct ještě rodině, asi nadšená z nebude :(

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 28.11.17 21:44

@mijasek
Nase rodina s nasim tretim ditkem taky moc nepocitala, kdyz jsme se o tom zminili, tak jen rikali, ze at neblaznime. :mrgreen: No a nakonec to vzali vcelku v pohode, tesi se ze to po dvou klouccich vypada na holcicku a jeste ji asi dostane jedna babicka k narozeninam. :lol: :mrgreen: :srdce: :pankac:
Oni to vezmou, koneckoncu, nic jineho uz jim nezbyva. :mrgreen: Az tu ten clovicek bude, budou ho mit radi jako predesle ditka. :palec:

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:45

@welovefashion Ty otazníky tam neměli být sorry ????

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 28.11.17 21:48

@mijasek jj hlavně at jsou zdravé, už abych měla po screeningu, taky mám takový divný pocity, aby bylo vše v pořádku
já si taky říkala, jak to řeknu mámě, no poznala to sama a ted o tom pořád mluví, takže asi to přijala dobře, ale obávám se, že všechny najednou hlídat nebude, vlastně to po ní ani nemůžu chtít
já se budu muset vrátit od ledna do práce termín mám až v červnu, tak to bude dost zajímavý… po šesti letech do práce na cca 3 měsíce, asi ze mě moc nebudou mít radost… :roll:

Příspěvek upraven 28.11.17 v 21:50

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:48

@Mmmanka No já jsem, taky zvědavá jak to vezmou. Ale oni stím nic nenadělají ????

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 28.11.17 21:49

@mijasek pochopila jsem :)

mijasek
Kecalka 222 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 21:50

Holky sorry, za ty otazníky. Dám smajlíka, a napíše mě to otazník.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama