Čekáme první srpen/září

28.12.18 09:08

Čekáme první srpen/září

Ahoj vám všem, které jste letos na konci roku objevily // :kytka: pojďme se radovat a podporovat spolu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

90
28.12.18 09:17

Ahoj, našla jsem // včera :dance: jen teda termín MS mám až 1.1. tak snad se udrží :think: Příznaky mám už týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 09:33

@Ortaine Ahooj :mavam: já je normálně našla 24.12… prostě na štědrý den. Tak jsem test dala i příteli pod stromeček. Termín MS jsem právě měla na Vánoce. Příznaky mám píchání v podbřišku, někdy celkem dost, ale jinak takové popichování a měla jsem i žlutý výtok. Celkem dost.. ke Gyn. jdu 14.12. Snad se mimísek udrží. :srdce: Co máš ty za příznaky? :-) já tedy ještě, že mě vše rozbrečí a chodím často na wc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
28.12.18 09:40

Ahojky tak já našla // 25.12. A kontrolu mám 14.1. ,občas trochu jakoby tupá bolest v podbřišku a trochu vytok.. No a od asi 8DPO mi teče z prsou trochu .. jen mám teď hrozný stra h aby to bylo ok :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
28.12.18 09:45

Mě nejdřív začaly bolestivé bradavky a tahání v podbřišku, pak se mi zlepšil čich a vůbec jsem nemohla vystát kapra a některá zvířata v zoo :poblion: takže i krásné nevolnosti. Pak se přidaly i prsa.. zkrátka mi to bylo jasný už před štědrým dnem ale test sněhobily. A včera už tam byly //. Pak se pridalo ještě motani hlavy, ale to nemusí být z toho. Na wc zatím nějak castejs nechodím a nálady jsou kupodivu celkem v klidu :potlesk:

Příspěvek upraven 28.12.18 v 09:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 09:45

@Katiiee59 Gratuluji ! :-) Já mám taky strach no… máme kontrolu ve stejný den :-) tak si pak musíme dát tady vědět :kytka: beru teď i raději těhotenské vitamíny. Doufám, že bude vše jak má u nás všech :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 09:46

@Ortaine Já nálady v klidu nemám a prsa zatím nic (grrr :D) jinak taky tě vítám :kytka: a držím palce! Kdy jdeš k Dr? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
28.12.18 09:49

@DakotaAdams Asi 18., to už bude 7. týden a mohlo by tlouct :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
28.12.18 09:55

@DakotaAdams Děkuji taky gratuluji, nam všem co se tu sejdeme.. :kytka: joo dáme si vědět já jdu ráno nějak 8.30 tak jsem zvědavá co mi řekne.. ty nervy jsou hrozné ale snad budou zbytečné nakonec.. Já prsa taky necítím, nebolí jen co teče z bradavek.. jinak dneska po ránu trochu slabost a nevolno ale zatím dobré :D a beru jen kyselinu listovou

Co vy holky berete za vitaminky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 10:01

Já bych měla na kontrole být v 6tt tak jsem taky zvědavá na :srdce: a jdu teda na 12:30. Tak to vidím tak, že si předtím někam sednu. Na něco dobrýho a budu se těšit. Jinak, jak to řešíte v práci holky? Kdy to oznámíte a kdy se chystáte být doma ? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
28.12.18 10:06

Ahoj holky..24.12 jsem na testu objevila // .Na kontrolu jdu 3.1 do Caru.Mám jednu dceru a od listopadu 2017 do července 2018 jsem prošla třemi potraty.Strašně se bojím,protože všechny příznaky vymizely ( tak jako u všech předešlých třech těhotenství)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
28.12.18 10:16

Já příznaky taky extra nemám krom nějakých maličkostí.. jinak minimálně do konce trimestru neřeknu nikomu nic - pokud bude všechno v pořádku tak i v prý i to reknu az tak 4.mesic ale je to všechno predcasne, na to ještě času dost, nejdřív musím vědět jestli je to vůbec v pořádku :palec: jak ty to máš v planu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
28.12.18 10:18

@Qadra nedokážu si to přestavit ale chápu že to musí být hrozný strach ale nesmíš se stresovat, určitě to dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 10:21

@Qadra Ahoj :srdce: Tak to držím palce dvojnásob… Snad už se miminko chytne a nepustí. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 10:27

@Katiiee59 Já trošičku mám příznaky. Uvidíme, jak to vše bude. No i přítel i já jsme se shodli, že bych měla být doma už od toho 14., kdy jdu na kontrolu. Mám v práci občas stresy, jsem celé dny pryč a vracím se v 11 domů až. Ještě ke všemu jsem docela drobek, tak raději i kvůli tomu a taky jsem zvědavá co řekne Dr. V práci nadšeni nebudou sice, ale zdraví je přednější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama