7+1tt dutinka - je těhotenství v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:30
7+1tt dutinka?

Dobrý den, v září 2018 jsem musela na kyretáž, miminku přestalo bít srdíčko. Nyní jsem znovu otěhotněla poslední MS jsem měla 7.11. s tím, že to nemám pravidelně. Nicméně ovulace mohla být +-20.11. Nevím kdy přesně k oplodnění došlo.
A dnes jsem byla u lékařky a na ultrazvuku viděla jen nepatrné nic, jen takovou dutinku. Říkala že je to stráášně maličkaté. Takže v pondělí a ve středu jdu na krev, kvůli tomu zda ten hormon roste či nikoliv. Beru Utrogestan. Mám strach. Máte někdo zkušenosti? Byla bych vděčná za jakkouliv odpověď. Děkuji ❤️

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5196 příspěvků 27.12.18 17:34

tak tehotenstvi muze byt mladsi, o tom se s tebou nebavila? :think: Ja byla na utz v 7tt (ty bys ted mela byt v 8tt) a už bylo vse videt hezky, namerila cca centimetr a hezky tlouklo strdicko.....ale asi i zalezi jak ma dobry pristroj.....

Kriss Tina
Kelišová 7066 příspěvků 27.12.18 17:34

Když to máš nepravidelně tak mohla být ovulace později a tím pádem je těhotenství mladší, takže bych se zatím nestresovala ;)

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:37

@debra.morgan Samozřejmě, že bavila. Je to už mé třetí těhotenství, zkušenost nějakou mám, nicméně tohle konkrétně se mi stalo poprvé, lékařka má soukromou ordinaci, tudíž doufám že kvalita přístroje je v pořádku. Gratuluji, každý to holt nemá stejné.

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:38

@Kriss Tina Moc děkuji za reakci, snad to dopadne :srdce: :*

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 27.12.18 17:46

Jestli byla videt jen dutinka,musela byt ovulace o hodne později.dutinka odpovida tak konci 5tt.

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:48

@karkarka Dopatraly jsme se s manželem k tomu že k oplodnění mohlo dojít 21. 11. 2018 tudíž by to bylo jakoby 5tt. No, těžko spekulovat, uvidí se až po krvi..

Kriss Tina
Kelišová 7066 příspěvků 27.12.18 17:52

@zivotnidenik kdybys byla těhotná už přes měsíc mělo by být vidět víc než dutinka. Ono se ty týdny nepočítají od oplodnění, jasně u nepravidelného cyklu se to počítá hůř… Já třeba měsíc od oplodnění byla už 7tt a to už bylo srdíčko krásně vidět. Ale nedělala bych závěry ta krev bude rozhodující :)

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 27.12.18 17:53

@zivotnidenik spis to odpovida otehotneni jeste o 14 dni pozdeji.

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:54

@Kriss Tina Já vím, se synem když jsem byla těhotná. Jsem normálně klasika šla na UZ v 8tt a bylo vidět všechno potřebné. :roll: :srdce: No jo, tak uvidime. Děkuji moc :kytka:

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 17:56

@karkarka Je pravda, že těhotenský test mi ukázal ducha až po 14 ti dnech po vynechane MS. A až minulý týden to byly klasické čáry. :think: :nevim:

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 27.12.18 17:59

@zivotnidenik takze jsi otehotnela az nekdy 14 dni po tebou predpokladane ovulaci.

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 18:00

@karkarka Možné to je. V tom případě by to ale bylo malilinkate doopravdy. Asi nema smysl víc řešit, po krvi budu chytřejší.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 27.12.18 18:48
@zivotnidenik píše:
@karkarka Je pravda, že těhotenský test mi ukázal ducha až po 14 ti dnech po vynechane MS. A až minulý týden to byly klasické čáry. :think: :nevim:

Já to taky měla rozházené. A tt byl pozitivní až 2 týdny po „očekávané MS“. Na prvním uz o 2 týdny mladší než podle poslední MS, a to mi vydrželo až do porodu. Prostě rozházené cykly ;)

zivotnidenik
Povídálka 12 příspěvků 27.12.18 18:51

@lupilka.cz Děkuji za zkušenost! Dobře, že všechno dopadlo jak má :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >