Pokud je mi zima, je to jasný kluk

Anonymní
27.11.19 10:03

Čekáte chlapečka?

Ahoj, čekám miminko. Zatím netušíme pohlaví, ale přejeme si holčičku. Od začátku těhu nezvracím, jsem v pohodě. Žádné nevolnosti, jen je mi pořád strašná zima I kdyż normálně na to netrpím. Měla jste to některá podobně??? Doma mi řekly, že pokud je mi zima je to jasnej klučík… :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3527
27.11.19 10:06

Je mi zatim cele tehotenstvi skvele a cekam kluka. V prvním tehu s holkou jsem blila od rana do vecera.

Ovsem muj priklad pro tebe vubec nic neznamena. Smerodatne je to, co vidi doktor na ultrz, ne babsky povidacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6345
27.11.19 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj, čekám miminko. Zatím netušíme pohlaví, ale přejeme si holčičku. Od začátku těhu nezvracím, jsem v pohodě. Žádné nevolnosti, jen je mi pořád strašná zima I kdyż normálně na to netrpím. Měla jste to některá podobně??? Doma mi řekly, že pokud je mi zima je to jasnej klučík… :)

Tak to je blbost tomu nevěř tyhle pověry jsou k ničemu já čekám holčičku a teda mám to úplně naopak než to co ty pověry říkají a zimnici taky mívám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
27.11.19 10:07

Pověra za poverou…fakt si myslíš, že pohlaví urcis podle toho, že ti je v listopadu zima? Mně bylo ve všech tehotenstvich hrozný horko. U kluků jsem zvracela, u holky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19615
27.11.19 10:10

Mne bylo furt vedro a mam kluky. Na takovy povidacky neverim. Ale je mi jasne, ze pribuzenstvo, pokud to bude kluk, se jenom utvdi v tom, ze melo pravdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2961
27.11.19 10:12

Ahojky, mě je zima pořád a mám kluka i holku. U obou mi bylo stejně špatně - za celé těhu :poblion: tak 3× jinak nevolnost cely den do cca 15tt
Pockala bych na ultrazvuk a ani to není 100% - to je až porod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
27.11.19 10:16

Zimu jsem s klukem nepociťovala, ale bylo mi s ním podstatně líp než s holkama, ty dvě mi opravdu braly krásu… tak bych se spíše řídila tím, když už :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
27.11.19 10:17

Já se v těhotenství potila tak, že jsem se denně mohla 2× převléka, blbě mi nebylo vůbec…hádej jestli jsem čekala holku nebo kluka? :mrgreen:…oh wait ono to bylo vlastně v létě :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6345
27.11.19 10:19

@me57h myslím že ani tou pleti se nedá řídit když jsem čekala kluky měla jsem pleť hroznou teď čekám holčičku a mám pleť krásnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:22

No jestli se ta babska povidačka potvrdí tak všichni budou tvrdit, že mi to řikali, to je fakt. Hodnê maminek v okolí mi potvrdilo, że s klukama jim mrzly hrozně nohy a ruce a že jim skoro nebylo špatně…ale tady z ankety to moc nevypadá…tak babo bamboo rad… :P :P :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
3991
27.11.19 10:24

Mě byla často zima, ze začátku jsem hodně zvracela a bylo mi děsně zle. A mám holčičku :) ale na tyhle pověry nějak nevěřím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6301
27.11.19 10:27

Babské pověry jsou k ničemu. Ony ty těhotenské příznaky jako nevolnosti apod. jsou kvůli růstu hCG a jak na to tělo reaguje, jak se s růstem hCG vyrovnává. Já měla obě těhotenství strašně podobná, stejné příznaky a byla to poprvé holka a pak kluk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
27.11.19 10:32

U obou těhotenství mi byla zima, poprvé holka a podruhé kluk U holky jsem teda měla horší pleť, ale to může být dáno tím, že jsem mezi tím vyřadila z jídelníčku určité potraviny, které u mě provokovaly akné. U obou těhotenství mi taky bylo blbě. Ale nějaká moje vnitřní intuice mi říkala, jaké pohlaví to bude a byla to pravda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
27.11.19 10:36

První těhu jsem zvracela do konce 5. měsíce, pleť i vlasy se mi naprosto zlepšili a bývala mi zima a je z toho kluk. Teď jsem v 6. měsíci, vůbec jsem nezvracela, vlasy mi padají nehorázně, pleť mam jak puberťák, trpím návaly horka a čekám druhého chlapečka. Tady těmi příznaky se vůbec nedá nic určovat!! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1105
30.12.19 21:00

e j

@Pajka89 mně nic nebylo, hezčí a pleť a vlasy než v minulém těhu jsem neměla a narodila se mně holka, tohle jsou babské povídačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat