4 dny po termínu – tekutina na kalhotkách

Anonymní
26.11.19 19:25

Mokro v gaťkách

Ahojky. Jsem 4 den po termínu a dnes mi ve spodku vyloženě začalo jakoby bubliny. Prostě jako kdyby jsem cítila bublinu a sem tam jsem mokrá, fakt jen kapička nic extra, jen vlhko. Stalo se vám to taky někdy? 8o
A stává se mi i že potřebuju na malou, ale curam tak pomalu jako kdyby přes špunt. Už mě to všechno fakt straší :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10102
26.11.19 19:35

Může pomalu odtékat plodovka. Jak prcek naléhá hlavičkou, tak působí jako špunt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
26.11.19 19:46
@Anonymní píše:
Ahojky. Jsem 4 den po termínu a dnes mi ve spodku vyloženě začalo jakoby bubliny. Prostě jako kdyby jsem cítila bublinu a sem tam jsem mokrá, fakt jen kapička nic extra, jen vlhko. Stalo se vám to taky někdy? 8o
A stává se mi i že potřebuju na malou, ale curam tak pomalu jako kdyby přes špunt. Už mě to všechno fakt straší :D

Tak to už budeš asi brzo rodit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
26.11.19 20:05
@Anonymní píše:
A stává se mi i že potřebuju na malou, ale curam tak pomalu jako kdyby přes špunt. Už mě to všechno fakt straší :D

Ja takhle přes spunt curala snad celé tehotenstvi, byla jsem z toho nešťastná, jak ro bylo nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat