Celá rodina mi lhala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 23:51
celá rodina mi lhala

Ahoj, je mi 12 let a sem holka.. Mam dva bratry a hrozně miluju kočky.. Měla sem čtyry..-8let -1rok-1rok-5let. Ten kterýmu byl rok tak nám přejelo auto.. Kterýmu bylo osm let tak to bylo horší.. Moc nevim co se stalo ale vim že mi rodiče lhali.. Náš kocour vždy lezl ven oknem no a bratr a všichni ho strkali aby zrychlil (střešním oknem) no a jednou sem šla do školy a máma mi řiká že na selnici je přejetej kocour.. Brečela sem ale ne moc šla sem do školy.. No a pak bratři a rodiče začli mluvit o tom že je pouštěl bratr a že to udelaji i zbylím kočkám.. Ale neřekli mi pravdu co se stalo.. A dneska mi to vrta hlavou a brečim.. Co mám dělat mám říct rodině že to vím a jak.. Strašne miluju kočky a sem straš e smutna.. A taky sem smutma že mi lžou.. Chovaji se ke mě uplne jinak.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.12.16 23:58

@madička13
kočiček je mě líto, kolik jich ještě máš :think:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 28.12.16 00:03

@madička13 píšeš nesouvisle?

cože ses to dozvěděla? rodina se domlouvala, že strčej tvoje kočky pod auto, jako toho předešlého? nebo co to udělají zbylým kočkám?

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 28.12.16 00:14

@madička13
nebuď smutná, třeba je opravdu zajelo auto, pokud si to neviděla, nemůžeš člověku říct, že lže. Řekni rodičům, že máš kočičky ráda, že se o ně budeš starat. Máš 12 roků a měla si 4 kočičky, to je moc starostí. Stačí jedna a pořádně si jí hlídej :kytka:

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 00:40
@DanielaD píše:
@madička13
nebuď smutná, třeba je opravdu zajelo auto, pokud si to neviděla, nemůžeš člověku říct, že lže. Řekni rodičům, že máš kočičky ráda, že se o ně budeš starat. Máš 12 roků a měla si 4 kočičky, to je moc starostí. Stačí jedna a pořádně si jí hlídej :kytka:

Děkuju moc.. Ale o kočky se staral každej a kocour a naselnici byl jako kdyby spal vubec nebyl přejetej

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 00:42
@harpyje píše:
@madička13 píšeš nesouvisle?cože ses to dozvěděla? rodina se domlouvala, že strčej tvoje kočky pod auto, jako toho předešlého? nebo co to udělají zbylým kočkám?

No oni nemají moc rádi kočky.. A prostě toho kocoura nejspíš bratr vystrčil z okna ale nechtěl aby umřel. A teď se mezi sebou smějou že to udělají i zbylím dvoum kočkam

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 00:43
@DanielaD píše:
@madička13
kočiček je mě líto, kolik jich ještě máš :think:

Zbyli dvě ale jedna nemůže domu jako aby byla v baráku.. Takže je u sousedu a druhá ema tak tý už bude 6 a nevim kolika se dozije.. Takže mám v podstate jednu

warita
Echt Kelišová 8228 příspěvků 28.12.16 01:33

Kocka vystrcena z okna nezemre, to neni clovek. Kocky dokazou skocit i z hodne velke vysky.

Nedano jsem cetla clanek, ze nektere kocky dokonce preziji pad i z mrakodrapu. Je to tim, ze kocka vazi jenom par kilo a jeji terminalni rychlost neni vysoka (pri padu se zrychluje tempo, jak rychle padas, ale jenom do urciteho bodu, pak dosahnes terminalni rychlosti a ta se dale nezvysuje. Vliv na to ma tvoje vaha a odpor vzduchu). Kocky pri padu instinktivne roztahnou vsechny sve koncetiny a maximalizuji odpor vzduchu, takze takrikajic plachti smerem k zemi. Samozrejme takovy pad nedopadne pro kazdou kocku dobre, nektere zahynou, nektere si zlomi tlapky, ale hodne kocek prezije.

Nemyslim si, ze pokud bratr kocku vyhodil z druheho patra rodinneho domu, tak by se ji neco stalo. Nebo snad bydlite v panelaku?

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 28.12.16 02:01

S tím vystrčením z okna- oni tím kočiččce pravděpodobně neublížili. Sestra má kočku, vypadla jí ze čtvrtého patra (spadla z balkonu )a nestalo se jí VŮBEC NIC!!!Jako bylo to o nervy, ten sprint dolů, ta hrůza, jak ji najde, ale kočka už seděla u dveří, naježená, vyplašená… :D. Ale naprosto v pořádku. Ohledně věku- jedna z koček rodičů má skoro 14 let, druhá je o 2 roky mladší, takže tvá šestiletá tu bude ještě hodně dlouho (pokud neonemocní nebo ji nesrazí auto samozřejmě), ale kočky jsou silné, ty se většinou vylížou. Neboj :kytka:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 07:51

Kočku jen tak nestrčíš pod auto. Není hloupá, aby tam čekala a nechala se přejet.
Můj kocour spadl z druhého patra, špatně skočil na okno a sletěl dolů, nic se mu nestalo. Na to okno občas skočí znova, ale už nespadl.

Kočka se klidně dožije 12 let, i víc.
My máme dva kocoury, je jim 8,5 a jsou pořád čilí. Jsou ale venkovní. Náš dům je oblíbenou zastávkou maminek s dětmi, naši kocouři jsou velmi přátelští k dětem. A taky to mají tak, že když si nevynutí mazlení s kolemjdoucími, tak mají smůlu. :mrgreen: Já nemám moc času se s nimi muchlat.
Ale jsou bezvadní. Jsem ráda, že je máme. Kocouři jsou dětí (děti jsou dvojčata). Kocouři jsou taky dvojčata.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 28.12.16 08:57

Sražená kočka obvykle nemá žádné vnější zranění, to až ju přejede další auto tak z ní trčí kosti.

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 09:32
@jakanas píše:
Sražená kočka obvykle nemá žádné vnější zranění, to až ju přejede další auto tak z ní trčí kosti.

Děkuju za odpověď.. Ale bratr říkal že ji pouštěl on.

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 09:42
@warita píše:
Kocka vystrcena z okna nezemre, to neni clovek. Kocky dokazou skocit i z hodne velke vysky.

Nedano jsem cetla clanek, ze nektere kocky dokonce preziji pad i z mrakodrapu. Je to tim, ze kocka vazi jenom par kilo a jeji terminalni rychlost neni vysoka (pri padu se zrychluje tempo, jak rychle padas, ale jenom do urciteho bodu, pak dosahnes terminalni rychlosti a ta se dale nezvysuje. Vliv na to ma tvoje vaha a odpor vzduchu). Kocky pri padu instinktivne roztahnou vsechny sve koncetiny a maximalizuji odpor vzduchu, takze takrikajic plachti smerem k zemi. Samozrejme takovy pad nedopadne pro kazdou kocku dobre, nektere zahynou, nektere si zlomi tlapky, ale hodne kocek prezije.

Nemyslim si, ze pokud bratr kocku vyhodil z druheho patra rodinneho domu, tak by se ji neco stalo. Nebo snad bydlite v panelaku?

V paneláku nebydlíme. Ale stejně by mě zajímalo proč se vždy směje a řiká aby tak nedopadlo i ty zbylí dvě kočky.. A tak ale dekuju za odpověd :D

warita
Echt Kelišová 8228 příspěvků 28.12.16 09:45
@madička13 píše:
V paneláku nebydlíme. Ale stejně by mě zajímalo proč se vždy směje a řiká aby tak nedopadlo i ty zbylí dvě kočky.. A tak ale dekuju za odpověd :D

Protoze je pubertak a vidi, ja te to sere, takze te schvalne popichuje.

madička13
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 09:45
@Kobea píše:
Kočku jen tak nestrčíš pod auto. Není hloupá, aby tam čekala a nechala se přejet.
Můj kocour spadl z druhého patra, špatně skočil na okno a sletěl dolů, nic se mu nestalo. Na to okno občas skočí znova, ale už nespadl.Kočka se klidně dožije 12 let, i víc.
My máme dva kocoury, je jim 8,5 a jsou pořád čilí. Jsou ale venkovní. Náš dům je oblíbenou zastávkou maminek s dětmi, naši kocouři jsou velmi přátelští k dětem. A taky to mají tak, že když si nevynutí mazlení s kolemjdoucími, tak mají smůlu. :mrgreen: Já nemám moc času se s nimi muchlat.
Ale jsou bezvadní. Jsem ráda, že je máme. Kocouři jsou dětí (děti jsou dvojčata). Kocouři jsou taky dvojčata.

Děkuju za odpověď.. Moc děkuju :*

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >