Obojek Foresto a spaní psa v posteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

So
Nováček 6 příspěvků 23.12.16 09:55
Obojek Foresto a spaní psa v posteli

Dobrý den,

potřebovala bych poradit zda můžu psovi nasadit obojek Foresto i když s námi spí v posteli? Máte někdo zkušenosti. Není to nebezpečné?

Reakce:

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 23.12.16 10:01

Nasi psi ho letos meli uz potreri, take s nami spi v posteli a nikdy zadny problem ;)

VeHE
Závislačka 4117 příspěvků 23.12.16 10:09

Používáme 6 let na obě naše holky, spí s náma v posteli, válí se na gauči a v pohodě :palec: A dobrý výběr, za mě Foresto funguje nejlíp.

Tynkycat2
Extra třída :D 11881 příspěvků 23.12.16 10:19

Taky Foresto a taky spí v posteli a bez problémů :)

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 23.12.16 10:30

Zkuste si obojek na kůži, já jsem na psí obojky proti parazitům alergická. Jinak látky obsažené v obojku se kůží vstřebávají do těla, ale je to tak malé množství, že to nebezpečné není.

So
Nováček 6 příspěvků 23.12.16 10:31

Děkuji za rady. Takže jdu do toho. Trochu mě to vyděsilo v tom příbalovem letáku.

So
Nováček 6 příspěvků 23.12.16 10:39

Jinak přeji krásné Vánoce a děkuji za rady. :potlesk:

Hanulka2016
Závislačka 2826 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 10:41

@So neni to moc zdrave. Ja obojek zrusila. Davam tabletu bravecto proti blecham/klistatum a uz druhy rok nevim, co je kliste. Vyrobce garantuje ucinek 12tydnu, ja jej davam klidne po 18 a pusobi porad :)

So
Nováček 6 příspěvků 23.12.16 11:29

No právě na tu tabletu jsem nečetla moc pozitivních ohlasů. Připadá mi více nebezpečná. Pokud psovi neudělá dobře co pak. Obojek lze sundat.

Hanulka2016
Závislačka 2826 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 11:52

@So jako chovatelka mam celkem rozhled a zatim jsem negativni ohlas neslysela :) sama jsem se rozhodovala rok, zda tabletu dat ci ne. Rozhodlo u me to, ze pipety/obojky pusobi na zaklade pesticidu. Tablety ne. Jsou tedy mensi zatez. Mam u psa pravidelne delane i odbery a jsou ok :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:05

Dobrý večer, chci dát psovi obojek, ale před tím se chci zeptat, zda někdo zažil horší alergické reakce na obojek. Pipety na blechy nám již nezabírají a tabletu bravecto a podobné jiné nechci dát.

Hanulka2016
Závislačka 2826 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 21:09
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci dát psovi obojek, ale před tím se chci zeptat, zda někdo zažil horší alergické reakce na obojek. Pipety na blechy nám již nezabírají a tabletu bravecto a podobné jiné nechci dát.

Vetsinou byva reakce na kuzi (vyrazka, strupy, sucha kuze, vypadaji chlupy) vymizi po sundani obojku. Pipety nam jiz bohuzel take nefungovaly, posledni, ktera jakz takz zabirala byla ceska -top spot, byla ucinnejsi jak treba advantix/frontline, ale dele se vstrebavala a v den podani pes smrdel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:33

Takže nic závažnějšího? Stačí jen sundat obojek a odkoupit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:34

Okoupat. Chybka se vloudila. :)

Hanulka2016
Závislačka 2826 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 21:53
@Anonymní píše:
Takže nic závažnějšího? Stačí jen sundat obojek a odkoupit?

Tak tak :) pripadne pomuze i dithiaden

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >