Vánoční dárky pro zvířátka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloninka
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 22.12.16 17:30
Vánoční dárky pro zvířátka

Dostávají vaši zvířecí parťáci dárky k Vánocům? Jaké? Balíte je a dáváte s ostatními dárečky pod stromeček?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 22.12.16 17:34

Naše 3 kočky milují nejvíc rozbalování dárků…ten papír, stuhy, krabice = Vánoce…ale letos dostanou takovu myš, která má plnící bříško…dovnitř dáš kočičí bonbony, zavřeš a dáš jim to na hraní…myš se kutálí po zemi a z bříška sem, tam vypadne „bonbon“…samozřejmě otvorama cítí, že uvnitř jsou ty dobroty…takže na myš dorážejí…snad je to bude bavit, když z toho bude padat něco k snědku.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 17:39

Dáváme :) náš kocour dostane nějaké pamlsky a nový laser na hraní..a před týdnem „dostal“ nové škrábadlo, to mu musí stačit :D taky se stejně celý večer hrabe v roztrhaném papíru..

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 22.12.16 17:40

Ano, dostávají a vždy je pod stromečkem jako první hledají :lol:

kaja00
Extra třída :D 13485 příspěvků 22.12.16 17:42

Dáváme, máme psa, králíky a morče. Letos dávám: pejsek dostane ode mně nějaké pamlsky, od ostatních asi hračky nebo něco. Králíkům a morčeti také mlsky. Ono se toho moc vymyslet nedá :mrgreen:

MikejlaW
Povídálka 39 příspěvků 22.12.16 17:43

Náš jorkšír dostane nějaké pamlsky a tašku na spaní, oboje bude pod stromečkem s ostatníma dárkama :)

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 22.12.16 17:46

Máme štěně, dárky dostane. Dostane nové misky a ty jsme naplnili palskama, takže to uciti. A nějakou hračku. :)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 22.12.16 17:47

Pes, morce, dostanou. Jen kvuli detem.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 22.12.16 17:52

Kočky dostanou pamlsky a pod stromeček je zabalim :) taky členové rodiny

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 22.12.16 17:55

Naše jezevčice dostává každy rok s námi pod stromeček a dostavala i ostatní zvířata. Letos Korča dostane sušený masíčko :)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 22.12.16 18:03
@Tichošlápek píše:
Kočky dostanou pamlsky a pod stromeček je zabalim :) taky členové rodiny

Neudusej se v tom papire? 8o :mrgreen:

sloninka
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 22.12.16 18:04

Tak to jsem ráda, že i jinde je to podobné jako u nás. Balila jsem totiž dopoledne dárky a říkala jsem si, jestli nejsme nějací ujetí, že přímo pod stromečkem mají dárky i pejsek a kočičky. Klasika - hračky, dobrůtky. Bohužel letos po více než 20 - ti letech jenom s jedním pejskem. Vždy jsme měli 2, ale letos v létě jsme naší feňuli museli nechat uspat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 22.12.16 18:10

@zuzouš :mrgreen: teď to po sobě čtu :lol: :lol: tak to těm chlupacum nezávidím :lol:

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 22.12.16 18:11
@zuzouš píše:
Neudusej se v tom papire? 8o :mrgreen:
:mrgreen: :palec:

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 22.12.16 18:14
@sloninka píše:
Tak to jsem ráda, že i jinde je to podobné jako u nás. Balila jsem totiž dopoledne dárky a říkala jsem si, jestli nejsme nějací ujetí, že přímo pod stromečkem mají dárky i pejsek a kočičky. Klasika - hračky, dobrůtky. Bohužel letos po více než 20 - ti letech jenom s jedním pejskem. Vždy jsme měli 2, ale letos v létě jsme naší feňuli museli nechat uspat.

Jo, babička si vždycky klepe na čelo, ale ona vyrostla v tom, že zvíře je nějaká nižší forma života, nedovede pochopit, že se se psy mazlíme, máme je doma a dokonce ještě v posteli. Dávat jim dárky pod stromeček je už vrchol :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >