Co to má kocourek s očima?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 24.12.16 19:38
Co to ma s ocima kocourek

Ahoj. Můžete mi prosim poradit co to má Můj kocour s očima? Musím k veterináři, ale az někdy příští týden. Vkládám foto.

Reakce:

SmokedSalmon
Povídálka 31 příspěvků 24.12.16 20:47

Je odčervený?

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 24.12.16 20:54

Veterináři působí 24 hod/denně. Jen je to o prachách, že…

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 24.12.16 21:01

Vylejzaj mu třetí víčka-mžurky…v jeho těle je zánět nebo něco takového…prostě nemocný. S očima to nemusí být společné…nepšíká? Nemá výtok s čumáku? Nesáňkuje? (poposedává a tře zadečkem po zemi, jakoby sáňkoval-červíci) Jeď na veterinu…

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 24.12.16 21:10

@berry4 no zrovna kde bydlim nepůsobí ani jeden veterinář 24 hodin denne. :roll:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 24.12.16 21:59
@Leonka88 píše:
Ahoj. Můžete mi prosim poradit co to má Můj kocour s očima? Musím k veterináři, ale az někdy příští týden. Vkládám foto.

Pokud nemá jiné potíže, není to akutní a nemusíš honem jezdit nikam. Pozoruj ho. Je to třetí víčko, obvykle se objeví při nějakém onemocnění, oslabení. Někdy se objeví a za pár dnů to odezní. Klid, pozoruj ho. Bude v pořádku.

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15646 příspěvků 24.12.16 22:50

Žere? Pije?

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 25.12.16 00:27

@Jaji77 ano, zere i pije v pohodě.

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 25.12.16 00:28

@Proto02 to doufam, dekuji.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 25.12.16 08:13

Má asi červy. Jsou to spodní víčka, co nemůže pořádně otevřít. Nevím jak to souvisí, ale u rodičů kočky tohle kdysi měly a veterinář říkal, že to mají z červů, po odčervení dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >