Celoroční fusak

1814
18.8.15 08:45

celorocni fusak

Ahoj holky, poradite mi nejaky opravdu dobry celorocni fusak do kocarku? (Do sportaku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13124
18.8.15 08:53

Radu nemám, ale zeptám se - to myslíš vážně? Fusak pro mimino, který bude jak do -20, tak i +40?
Co já vím, tak existují zimní na zimu a pak na jaro/studené léto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
18.8.15 09:03

Taky si myslim, ze lepsi koupit dva - prechodni a zimni. nejak si nedokazu predstavit jeden, ktery poslouzi v mrazech a zaroven se tam neupece treba v rijnu.

ps: koukam, ze ditko ma skoro rok. koupila bych jeden teply na zimu a zbytek roku resila dekou, kdyz je treba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
18.8.15 09:09

Ja mam emitex a používám ho porad.. V zimě je to jeste na deku na jaře samotny.. Vsak zalezi i na tom jak se decko oblekne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
18.8.15 09:16

@ynax koukala sem ze se na netu celoricni prodavaji tak se ptam jaky je dobry, co je na tom divneho? Na zimu muze mit fusak treba nejakou vlozku ktera se na jaro odepne a v +40 je jasne ze dite fusak mit nebude :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
18.8.15 09:17

@Ali-Ali deku mala zahazuje :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
18.8.15 09:25
@tvetinka píše:

aha. no, ja mam od Emitexu, levny nebyl a pokud neni vylozene mraz, tak ho nepouzivam, protoze v nem je fakt teplo. a rocni uz tam nemuzes dat jen v puncochacich, protoze bude chtit obcas vystupovat. celkove, jak zaclo ditko chodit, tak fusak se skoro prestal pouzivat, protoze mi prislo desne neprakticke ho z toho vyndavat a pak ho tam ve spinavych botech davat zpatky.
ale samozrejme zalezi, kam a jak casto budete pouzivat. hlavne, aby mel spodek pogumovany, aby tam slo dite dat v tech botech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
18.8.15 09:34
@tvetinka píše:

to jsi jí tu deka dávala dneska? To bych se nedivila, že ti ji zahazuje.

A s chodícím dítětem už byc hfusak nepoužívala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
18.8.15 09:52

@lucenka proc se nedivis ze mi deku zahazuje? Mame tu 14stupnu a mala mela na sobe jenom silnejsi mikynku ateplaky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
18.8.15 10:03

Protože ve 14 stupních je na deku podle mýho ještě teplo :nevim: a evidentně holce taky bylo teplo, když deku zahazovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
18.8.15 10:09
@tvetinka píše:
@ynax koukala sem ze se na netu celoricni prodavaji tak se ptam jaky je dobry, co je na tom divneho? Na zimu muze mit fusak treba nejakou vlozku ktera se na jaro odepne a v +40 je jasne ze dite fusak mit nebude :roll:

tak to promiň :lol: vzhledem k dotazům některých maminek jsem fakt očekávala, že sháníš fusak pro opravdu celoroční použití - tudíž i v parném létě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
18.8.15 10:15

@lucenka mne to tak neprijde kdyz ma na sobe jenom mikynu a teplaky a deka je jenom slaboucka zadna duchna :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
18.8.15 11:21

Mamas&Papas dělají celoroční fusak :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu