Cenovky na dárcích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lokidottir
Povídálka 43 příspěvků 13.12.17 03:34
Cenovky na dárcích

Zdravím. Mám dotaz…jak řešíte, když je na balení dárku vytištěna cena?
Jasně, že když na něčem cenovka je na nějaké nálepce, tak sloupnu, ale třeba některé druhy zboží to mají přímo vytištěno na krabici (pepco-hračky, kik-forma na pečení apd.)
Připadá mi hloupé, dávat věc s uvedenou cenou, mám ji přečárnout lihovou fixou?
Jak to řešíte vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 13788 příspěvků 13.12.17 04:12

@lokidottir bud ustrihnu kus te cenovky, precmaram lihovkou nebo nalepim samolepku. Nesnasim cenovky na darech

taketik
Závislačka 3929 příspěvků 13.12.17 05:26

Lihovka a jeste prelepim :lol:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 13.12.17 06:33

Taky bud ustrihnu, nebo precmaram.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19397 příspěvků 13.12.17 06:33

Přelepit nebo zamalovat.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 13.12.17 06:41

Zacmaram lihovkou nebo ustrihnu, prelepim ;) cenovky na darcich neee :mavam:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 07:28

@lokidottir zamaluju, přelepim.. jediné, kde to nedělám, jsou knihy.. těch je mi prostě líto :think:

Hořec
Závislačka 4961 příspěvků 13.12.17 08:07

Odlepuji, začárám, přelepím, ustřihnu.
Nesnáším dárky s cenovkami.

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.12.17 08:50

Cenovku vždy nějak znehodnotím, aby nebyla čitelná.
Nesnáším dárky s cenovkami. Bohužel je s cenami na všem máme od mých rodičů, nevím, asi abychom věděli, co za nás utratili. Přijde mi to trapné a dělám, že ty ceny nevidím. (A když už tam ta cenovka není, případně ji dostatečně přehlížím, musejí mi to i říct :-( :zed: )

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 13.12.17 09:03

A co s cenou na vstupenkach do divadla? Na tu se mi carat nechce :nevim:

elen-ka
Extra třída :D 12543 příspěvků 23 inzerátů 13.12.17 09:11

Nesnáším cenovky na dárcích jako obdarovaná, proto jakoukoliv cestou cenovku odstranuji - přelepím, odlepím, začmárám. Přijdu si, jako bych měla být vděčná, kolik do mě (nás) vrazili peněz. Většinou to dělá tchýně, cenovky tam nechává, občas se mi to stane i u švagrové :roll:

elen-ka
Extra třída :D 12543 příspěvků 23 inzerátů 13.12.17 09:12
@Elishka1 píše:
A co s cenou na vstupenkach do divadla? Na tu se mi carat nechce :nevim:

Jo, to je asi jedna z mála věcí, kde bych to nechala, stejně jako poukázka k nákupu v nějakém obchodě.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 13.12.17 09:13

Tedy, my jsme asi nejaka divna rodina. Pravda, ze nenakupuji levne veci v kiku nebo pepcu, ale vetsinou dam lidem hned po Vanocich i uctenku, but at si to schovaji na pripadnou reklamaci nebo at si darek klidne vymeni. K tem cenam, clovek preci tusi, kolik stoji kniha, lego, krovinorez, listky do urciteho divadla v dane kategorii…, tak proc to cernit? Ano, pokud je nekde stitek s cenou, tak ho sloupnu, ale pokud je cena vytistena, tak ji tam nechavam.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 13.12.17 09:13
@elen-ka píše:
Jo, to je asi jedna z mála věcí, kde bych to nechala, stejně jako poukázka k nákupu v nějakém obchodě.

Tak to by bylo extra vtipne, dat poukazku se zacmaranou cenou, aby nikdo nevedel na kolik ze je :-)

janickaIII
Závislačka 2608 příspěvků 2 inzeráty 13.12.17 09:17

Cenovku prcmaru lihovým fixem, prelepim samolepkou a nebo ji vyskrabu, prostě znehodnotím. U vstupenek to bohužel nejde ty dávám s cenou. Tchýně nam velmi rada dává dárky s cenovkama, nemám to ráda a přijde mi to hloupe a vždy mě to spíš vytoci. Nejraději bych si s nimi žádné dárky nedavala, protože stejně nam dávají samé věci bez kterých nemůžeme být. Když nam dala sadu nadobi, které bylo pomalované škodlivou barvou a já ho odmítla používat Tak se uzrazila… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >