Centrální vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.05.09 13:29
Centrální vysavač

Máte někdo? Jak jste spokojené? Přemýšlím, že si pořídím do domku, tak budu ráda za jakékoli tipy a reakce.

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.09 13:38

Ma kamaradka v patrovem dome a nemuze si vynachvalit. My mame dum prizemni, neporidili jsme a ted lituju pac porad vsude vlacim vysavac se snurou. Jinak uplne idealni je ho mit u kuchynske linky - zametes k lince, zapnes a je to… Neprihlasena Hanka1

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 29.05.09 14:23

Svara to ma, je to super, hlavne je to krasne tiche, pokud si teda tu vysavaci jednotku umistis na vhodne misto. Akorat svagrovky tim vysala zrejme nejake kousky detske penove skladacky, takze to maji nekde priucpane a maji nizsi tah. Nevim, jestli to jde nejak prostouchnout, ale urcite je to na tohle horsi, nez normalni vysavac.
My si zatim delame pripravu - rozvody, vysavac bude, az na nej nekdy bude.

Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 29.05.09 14:27

Máme a taky jsem moc spokojená. Štěrbina v kuchyni fakt perfektní, vždycky dám Šimonovi rohlík a po:,–(ím ho opodál, pak jen smetu a zapnu. Dále k tomu máme separátor na popel z krbu a to je bomba, protože studený popel vyluxuješ a nenapráší se ti do obýváku. Jediný trochu mínus je, že přenášet tu 9 m hadici do horního patra je docelá náročný, ale když získáš trochu grif na smotání, je to lepší. Máme od firmy Beam.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.09 15:51

Ahoj, moji rodice maji a je to bezva. Diry si nechali udelat vsude mozne, hadice maji 2 - jednu v prizemi a druhou v 1. patre. Jdi do toho! :wink:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 29.05.09 17:53

Ahojky,
máme všude rozvody u tu „štěrbinu“ v kuchyni, jen nám chybí koupit ten hlavní přístroj :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 29.05.09 21:23

Ahoj, taky o nem zamýšlíme do baračku. Jak to vlastně funguje? Kde je umístěn pytel? a jaká je jeho udržba?? Ptám se asi hloupě, ale nic o tom nevím. jen to, že mužu vysavat skoro hned a vysavač netahám.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 29.05.09 21:52

to si das velkej vysavaci motor nekam do komory, vyfukuje to ven, po baraku mas ve zdech rozvody - trubky a na vysavani uz mas jenom hadici, pripojis do zasuvky ve zdi a jedes.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 29.05.09 22:13

Takže všechen binec jde ven??

Žižule
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 29.05.09 23:04

Taky pořizujeme do domečku. Rodiče mají a naprostá spokojenost. Skvělé je, že ti do bytu nefouká ani nejjemnější prach, kterej nezachytí žádnej filtr.

Kykoušek - ven se fouká jen vzduch, který u normálního vysavače putuje zpět do místnosti. Binec zůstává v takovým kyblíku, kterej se dá dobře vysypat.

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 30.05.09 13:34

Emanko, mám dotaz na ten separátor popela. Máš ho taky od BEAMu, nebo je to ten běžně dostupnej třeba v OBI? Já ho prostě CHCI, ale manžel na to háže ksichty. Ale že te bugr z vynášení popelníku neuklízí, to je v poho… :twisted: Popiš mi to prosím, a chval nahlas :lol: Máme teda zatím jen rozvody a celej přístroj bude nevím jaká značka…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 31.05.09 17:06

Já bych měla zase dotaz - na kolik to tak (+-) vyjde? Na kolik třeba vyjdou ty rozvody (jasně, že záleží na velikosti domu, ale zhruba, na kolik ten vysavač a tak…

Do nového domečku by se mi to líbilo, jen jestli to není nějaká palba? Na stránkách vysavačů jsem ceny nenašla, asi je to nějaké „vojenské tajemství“ :roll: :lol:

Žižule
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 01.06.09 21:30

Angua - Nám to dělá tato firma, na stránkách mají přibližnou cenu http://ekoelektro.cz/…ce/index.php?… .

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 02.06.09 11:30

Děkuji za odpovědi, jdu do toho :) Máme teď hrubou stavbu, přítel už s tím vysavačem ale počítal v projektu, definitivně se rozhonout musím až teď.
Zatím nás ty rozvody vyšly na cca 3 000 Kč, takže ty bych případně oželela. Použili jsme ale odpadní trubky a kolena místo těch originálních, ty jsou asi o polovinu dražší. :lol: Teď právě nastoupí ta palba - za zásuvky (500 Kč/ks), štěrbiny (1500Kč/ks), hadice + přístroj (15 - 20 000Kč) :roll: Do hotového domku ale ty rozvody vyjdou vždy dráž - musí se to navíc vysekat a hlavně vymyslet kam s tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >