Reklama

Centrální vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.05.09 13:29
Centrální vysavač

Máte někdo? Jak jste spokojené? Přemýšlím, že si pořídím do domku, tak budu ráda za jakékoli tipy a reakce.

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.09 13:38

Ma kamaradka v patrovem dome a nemuze si vynachvalit. My mame dum prizemni, neporidili jsme a ted lituju pac porad vsude vlacim vysavac se snurou. Jinak uplne idealni je ho mit u kuchynske linky - zametes k lince, zapnes a je to… Neprihlasena Hanka1

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 29.05.09 14:23

Svara to ma, je to super, hlavne je to krasne tiche, pokud si teda tu vysavaci jednotku umistis na vhodne misto. Akorat svagrovky tim vysala zrejme nejake kousky detske penove skladacky, takze to maji nekde priucpane a maji nizsi tah. Nevim, jestli to jde nejak prostouchnout, ale urcite je to na tohle horsi, nez normalni vysavac.
My si zatim delame pripravu - rozvody, vysavac bude, az na nej nekdy bude.

Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 29.05.09 14:27

Máme a taky jsem moc spokojená. Štěrbina v kuchyni fakt perfektní, vždycky dám Šimonovi rohlík a po:,–(ím ho opodál, pak jen smetu a zapnu. Dále k tomu máme separátor na popel z krbu a to je bomba, protože studený popel vyluxuješ a nenapráší se ti do obýváku. Jediný trochu mínus je, že přenášet tu 9 m hadici do horního patra je docelá náročný, ale když získáš trochu grif na smotání, je to lepší. Máme od firmy Beam.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.09 15:51

Ahoj, moji rodice maji a je to bezva. Diry si nechali udelat vsude mozne, hadice maji 2 - jednu v prizemi a druhou v 1. patre. Jdi do toho! :wink:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 29.05.09 17:53

Ahojky,
máme všude rozvody u tu „štěrbinu“ v kuchyni, jen nám chybí koupit ten hlavní přístroj :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 29.05.09 21:23

Ahoj, taky o nem zamýšlíme do baračku. Jak to vlastně funguje? Kde je umístěn pytel? a jaká je jeho udržba?? Ptám se asi hloupě, ale nic o tom nevím. jen to, že mužu vysavat skoro hned a vysavač netahám.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 29.05.09 21:52

to si das velkej vysavaci motor nekam do komory, vyfukuje to ven, po baraku mas ve zdech rozvody - trubky a na vysavani uz mas jenom hadici, pripojis do zasuvky ve zdi a jedes.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 29.05.09 22:13

Takže všechen binec jde ven??

Žižule
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 29.05.09 23:04

Taky pořizujeme do domečku. Rodiče mají a naprostá spokojenost. Skvělé je, že ti do bytu nefouká ani nejjemnější prach, kterej nezachytí žádnej filtr.

Kykoušek - ven se fouká jen vzduch, který u normálního vysavače putuje zpět do místnosti. Binec zůstává v takovým kyblíku, kterej se dá dobře vysypat.

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 30.05.09 13:34

Emanko, mám dotaz na ten separátor popela. Máš ho taky od BEAMu, nebo je to ten běžně dostupnej třeba v OBI? Já ho prostě CHCI, ale manžel na to háže ksichty. Ale že te bugr z vynášení popelníku neuklízí, to je v poho… :twisted: Popiš mi to prosím, a chval nahlas :lol: Máme teda zatím jen rozvody a celej přístroj bude nevím jaká značka…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 31.05.09 17:06

Já bych měla zase dotaz - na kolik to tak (+-) vyjde? Na kolik třeba vyjdou ty rozvody (jasně, že záleží na velikosti domu, ale zhruba, na kolik ten vysavač a tak…

Do nového domečku by se mi to líbilo, jen jestli to není nějaká palba? Na stránkách vysavačů jsem ceny nenašla, asi je to nějaké „vojenské tajemství“ :roll: :lol:

Žižule
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 01.06.09 21:30

Angua - Nám to dělá tato firma, na stránkách mají přibližnou cenu http://ekoelektro.cz/…ce/index.php?… .

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 02.06.09 11:30

Děkuji za odpovědi, jdu do toho :) Máme teď hrubou stavbu, přítel už s tím vysavačem ale počítal v projektu, definitivně se rozhonout musím až teď.
Zatím nás ty rozvody vyšly na cca 3 000 Kč, takže ty bych případně oželela. Použili jsme ale odpadní trubky a kolena místo těch originálních, ty jsou asi o polovinu dražší. :lol: Teď právě nastoupí ta palba - za zásuvky (500 Kč/ks), štěrbiny (1500Kč/ks), hadice + přístroj (15 - 20 000Kč) :roll: Do hotového domku ale ty rozvody vyjdou vždy dráž - musí se to navíc vysekat a hlavně vymyslet kam s tím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >