Centrum porodni asistence Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1858
16.1.22 11:02

Centrum porodni asistence Brno

Ahoj (nastavajici) maminky,
prosim nemate nekdo info o Centru porodni asistence Brno?
Co jsem pochopila, tak to patri pod Fakultku a Obilnak, ale sidli to v jedne z nich nebo uplne zvlast? Da se tam objednat? A na kterym telefonnim cisle? Vse odkazuje na Bohunice nebo Obilnak, ale nic primo na Centrum.
Uz s tim mate nekdo zkusenost? Ma Centrum v budove take neonatologii?
V provozu by meli byt od zari/rijen 2021, ale na netu je zoufale malo informaci.
Dekuji moc

(Do Bohunic nechci, s Obilnakem mam dobrou zkusenost, ale info o centru se mi celkem libi a chtela bych se tam jit podivat)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1523
16.1.22 11:12

Taky jsem to řešila.
Je to jen jiný koncept péče a přístupu k porodu, kde si jako bonus můžeš zaplatit svou porodní asistentku, která se ti bude několik týdnů a během porodu věnovat.
Jinak je to vše na stejném místě + je tam nějaká poradna.
Ale telefonní čísla na internetu rozhodně jsou. Je tam ta vrchní PA Kameníková myslím, ta je garant i všech jejích kurzů a poskytuje informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13311
16.1.22 11:16

To není žádná klinika extra. To je jen služba navíc v rámci těchto porodnic. Sami to píšou hnedka v úvodu, že „Centrem porodní asistence v našem chápání a pojetí není budova nebo prostor, ale koncepce péče.“ Pokud máš zkušenosti s Obilňákem, tak se na to ptej přímo jich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
16.1.22 11:53

@Malineka prave telefony co jsem nasla vedou na Fakultku nebo na Obilak. Myslela jsem, ze jento extra klinika pod hlavickou techto dvou a ne ze je to jen jiny pristup v ramci techto dvou center. Kazdopadne dekuji uu tomu rozumim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat