Reklama

Cerazette a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.09 10:23
Cerazette a MS

Ahoj holky,
mám takový dotaz, co se stane, když nenačnu další plátičko této antikoncepce, dostanu automaticky MS? Stále plně kojím, ale antikoncepce mi nevyhovuje, tak bych chtěla užívání ukončit.

Reklama

Reakce:

lenla
Stálice 54 příspěvků 09.12.09 10:31

No já myslím, že pokud kojíš, tak MS asi nedostaneš. Ale těžko říct, mě tahle antikoncepce taky nesedla, pořád jsem při ní špinila.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.12.09 10:53

Já už jsem to jednou přerušila - začala jsem ji brát a pak jsem zjistila, že to ještě dost bolí - tak mi to přišlo zbytečné. MS jsem nedostala, též jsem plně kojila. Teď uvažuju, že s tím seknu znovu - ono jak to utlumuje společně s kojením chuť, tak jsou to též vyhozené peníze :lol: Už kojím ale míň, tak doufám, že to nedostanu - nemůžu říct, že by mi to chybělo :roll: :wink: :lol:

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 09.12.09 13:52

Taky vám tahle antikoncepce snižuju libido? Já už jsem z toho naprosto nešťástná (a manžel taky :evil: ). Já plně nekojím, takže si myslím, že kojením ten pokles chuti na sex není :nevim: . Chjo, taky to asi s touhle antiko zabalím, protože ji vlastně beru téměř zbytečně :lol: .

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 09.12.09 14:01

Já už teda nekojím, ale tato antiko je děsná, celou dobu jsem krvácela. Teď ji asi měsíc neberu a čekám na MS a stále nic. Doufám, že nebudu muset na vyvolávání. No a bohužel, mě libido snižuje každá antiko. Smutné :cry:

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.09 14:16

leňulo jj, přesně tak, snižuje libido a to fakt úplně, manža už je na prášky, bo kondomy by nás vyšlo snat 100× levněji než ta antikoncepce a navíc jsem i když kojím dost přibrala, tak že to bude asi taky tou antikoncepci. Tak že já s ní končím a budeme raději na kondomech.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 09.12.09 14:21

Teda holky ja cumim.

JA beru antiku 3 mesic, krvacela jsem jen ze zacatku jako MS a odvtedy nic.
Libido dobry, chut je porad, jen nejak dite ma asi šukové senzory a obcas to nevyjde

Nepribiram, ale ani nehubnu. Jenze ja kojenim nikdy nehubla

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.09 14:39

ka-tka já od začátku taky nešpinila, nic takvého, jen to libido a váha. :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >