Cerazette a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 09.12.09 10:23
Cerazette a MS

Ahoj holky,
mám takový dotaz, co se stane, když nenačnu další plátičko této antikoncepce, dostanu automaticky MS? Stále plně kojím, ale antikoncepce mi nevyhovuje, tak bych chtěla užívání ukončit.

Reakce:
lenla
Stálice 54 příspěvků 09.12.09 10:31

No já myslím, že pokud kojíš, tak MS asi nedostaneš. Ale těžko říct, mě tahle antikoncepce taky nesedla, pořád jsem při ní špinila.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.12.09 10:53

Já už jsem to jednou přerušila - začala jsem ji brát a pak jsem zjistila, že to ještě dost bolí - tak mi to přišlo zbytečné. MS jsem nedostala, též jsem plně kojila. Teď uvažuju, že s tím seknu znovu - ono jak to utlumuje společně s kojením chuť, tak jsou to též vyhozené peníze :lol: Už kojím ale míň, tak doufám, že to nedostanu - nemůžu říct, že by mi to chybělo :roll: :wink: :lol:

Uživatel je onlineleňula2
Echt Kelišová 9026 příspěvků 09.12.09 13:52

Taky vám tahle antikoncepce snižuju libido? Já už jsem z toho naprosto nešťástná (a manžel taky :evil: ). Já plně nekojím, takže si myslím, že kojením ten pokles chuti na sex není :nevim: . Chjo, taky to asi s touhle antiko zabalím, protože ji vlastně beru téměř zbytečně :lol: .

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 09.12.09 14:01

Já už teda nekojím, ale tato antiko je děsná, celou dobu jsem krvácela. Teď ji asi měsíc neberu a čekám na MS a stále nic. Doufám, že nebudu muset na vyvolávání. No a bohužel, mě libido snižuje každá antiko. Smutné :cry:

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 09.12.09 14:16

leňulo jj, přesně tak, snižuje libido a to fakt úplně, manža už je na prášky, bo kondomy by nás vyšlo snat 100× levněji než ta antikoncepce a navíc jsem i když kojím dost přibrala, tak že to bude asi taky tou antikoncepci. Tak že já s ní končím a budeme raději na kondomech.

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 09.12.09 14:21

Teda holky ja cumim.

JA beru antiku 3 mesic, krvacela jsem jen ze zacatku jako MS a odvtedy nic.
Libido dobry, chut je porad, jen nejak dite ma asi šukové senzory a obcas to nevyjde

Nepribiram, ale ani nehubnu. Jenze ja kojenim nikdy nehubla

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 09.12.09 14:39

ka-tka já od začátku taky nešpinila, nic takvého, jen to libido a váha. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >