Černá magie a kletby

Anonymní
18.4.21 13:46

Cerna magie a kletby

Verite na ne, nebo ne?
Ja jsem podobne veci drive povazovala za nesmysl, ale ted uz si tim nejsem jista.
Pred mnoha lety proti me nekdo vykonaval cernou magii. Napred jsem netusila, co se deje, ony praktiky jsem povazovala jenom za skodolibe delani svinciku. Az casem mi nekdo vysvetlil, ze je to cerna magie.
Nekdy v te dobe, kdy to zacalo, se mi prestalo darit. Muj tehdejsi partner se zmenil, zacal se chovat nasilnicky. Ja jsem zacala mit vlekle zdravotni problemy. Pridaly se potize s urady, dalsi zdravotni problemy, pote jsem zacala trpet depresi.
Nasledovala kratkodoba ztrata bydleni, sef se dostal do financnich problemu, prestal mi platit. Nemohla jsem ziskat novou praci, kratce pote, co jsem ji sehnala, novy sef zkrachoval. Byla jsem prepadena, obvinena z trestneho cinu, ktery jsem nespachala, rodinny prislusnik se stal obeti trestneho cinu. Nekolik pribuznych zemrelo. Byla jsem stalkovana. Nekolik pokusu o vztah mi nevyslo. Casem jsem si nasla partnera, otehotnela jsem a potratila. Pri dalsim tehotenstvi me zacal podvadet. Dite se narodilo nemocne. Obchodni partner me podvedl o velkou sumu penez. Byla jsem ucastnikem soudniho rizeni, ktere dopadlo v muj neprospech zpusobem, ktery byl podle meho pravnika zcela nevidany, navzdory extremni snaze me i mych pravniku vyssi instance rozhodnuti potvrdila. Byla jsem okradena.
Mam vlekle zdravotni problemy, za sebou radu urazu.
To je kratky vycet mych podlednich ca. 10 let. Videno izolovane nic z toho neni nijak zvlast abnormalni a da se to vysvetlit, ale ta suma je hrozna a lide kolem me nemuzou uverit tomu, jakou mam smulu.
Ja sama obcas zacinam myslet na to, ze jsem snad nejak prokleta a mozna to souvisi s tou cernou magii - predtim jsem totiz zadne problemy nemela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6414
18.4.21 13:54

V magiích nejsem zběhlá, ani nemám moc načteno, nicméně tomu věřím.
Máš toho opravdu hodně naloženo, přeji ti, ať se to zlomí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
18.4.21 13:59

Jo, nikdy to není jen náhoda nebo vlastní opakovaně špatna rozhodnuti. Jsou za tím kletby a černá magie. Případně rozházené čakry. :* :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 14:06

@Cenarius Tak mi vysvětli, proč jsem onemocněla nejagresivnější formou rakoviny. To jsem si taky něčím zasloužila?

• Citovat
  • Nahlásit
2558
18.4.21 14:08

A co to bylo, že víš, že někdo dělal magii? co myslíš tím „svinčík“ konkrétně?

jako že přišla kamarádka a rozspala ti v kuchyni na podlaze mletý kafe a pak jsi zjistila, že to byla praktika černé magie??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
18.4.21 14:09
@Anonymní píše:
@Cenarius Tak mi vysvětli, proč jsem onemocněla nejagresivnější formou rakoviny. To jsem si taky něčím zasloužila?

myslím, že to bylo myšleno ironicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
18.4.21 14:24

Je mi fakt líto, co se ti stalo, ale většina věcí, které jsi tu vypsala, nesouvisí s černou magií, ale s naivitou, neznalostí, s mizerným zázemím a velmi špatnými rozhodnutími. Zkus se sebekriticky zamyslet nad tím, jak je možný, že jsi byla několikrát okradena, přepadena, žila jsi jen se samými divnomuži, a v podstatě každej tě přečůrá. Nenapadlo tě, že třeba něco děláš fakt špatně? Co se týče zdraví, tam je to bohužel vždycky loterie, a zdravotní problémy si nevybírají. Kolikrát jsou nemocní ti nejúžasnější a nejhodnější lidi, a křiváci se těší dobrému zdravíčku. Ty sis bohužel vytáhla černého Petra. Každopádně ti moc držím palce, ať se ze svých nemocí uzdravíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 14:29
@Niemeyer píše:
A co to bylo, že víš, že někdo dělal magii? co myslíš tím „svinčík“ konkrétně?jako že přišla kamarádka a rozspala ti v kuchyni na podlaze mletý kafe a pak jsi zjistila, že to byla praktika černé magie??

Ne, bylo to nalezani zvlastni tekutiny, vykalu a strepu rozmistovanych po mem okoli takovym zpusobem, ze to muselo byt zamerne.

• Citovat
  • Nahlásit
2252
18.4.21 14:37

Pokud jste věřící, tak je vysvětlení jednoduché: Bůh vás potrestal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 15:08
@Pruhovaný_mýval píše:
Je mi fakt líto, co se ti stalo, ale většina věcí, které jsi tu vypsala, nesouvisí s černou magií, ale s naivitou, neznalostí, s mizerným zázemím a velmi špatnými rozhodnutími. Zkus se sebekriticky zamyslet nad tím, jak je možný, že jsi byla několikrát okradena, přepadena, žila jsi jen se samými divnomuži, a v podstatě každej tě přečůrá. Nenapadlo tě, že třeba něco děláš fakt špatně? Co se týče zdraví, tam je to bohužel vždycky loterie, a zdravotní problémy si nevybírají. Kolikrát jsou nemocní ti nejúžasnější a nejhodnější lidi, a křiváci se těší dobrému zdravíčku. Ty sis bohužel vytáhla černého Petra. Každopádně ti moc držím palce, ať se ze svých nemocí uzdravíš.

Ja uz jsem byla i u psycholozky a ani ta nechape duvod toho, v jake mire se mi to deje. Navic to jsou casto veci, ktere jsem nemohla nejak ovlivnit a ktere se mi predtim nedely.

• Citovat
  • Nahlásit
7962
18.4.21 16:28
@Anonymní píše:
Špatný životní styl a nebo prostě smůla. Rakovina si nevybírá podle označení kletbou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
18.4.21 16:36
@Anonymní píše:
Verite na ne, nebo ne?
Ja jsem podobne veci drive povazovala za nesmysl, ale ted uz si tim nejsem jista.
Pred mnoha lety proti me nekdo vykonaval cernou magii. Napred jsem netusila, co se deje, ony praktiky jsem povazovala jenom za skodolibe delani svinciku. Az casem mi nekdo vysvetlil, ze je to cerna magie.
Nekdy v te dobe, kdy to zacalo, se mi prestalo darit. Muj tehdejsi partner se zmenil, zacal se chovat nasilnicky. Ja jsem zacala mit vlekle zdravotni problemy. Pridaly se potize s urady, dalsi zdravotni problemy, pote jsem zacala trpet depresi.
Nasledovala kratkodoba ztrata bydleni, sef se dostal do financnich problemu, prestal mi platit. Nemohla jsem ziskat novou praci, kratce pote, co jsem ji sehnala, novy sef zkrachoval. Byla jsem prepadena, obvinena z trestneho cinu, ktery jsem nespachala, rodinny prislusnik se stal obeti trestneho cinu. Nekolik pribuznych zemrelo. Byla jsem stalkovana. Nekolik pokusu o vztah mi nevyslo. Casem jsem si nasla partnera, otehotnela jsem a potratila. Pri dalsim tehotenstvi me zacal podvadet. Dite se narodilo nemocne. Obchodni partner me podvedl o velkou sumu penez. Byla jsem ucastnikem soudniho rizeni, ktere dopadlo v muj neprospech zpusobem, ktery byl podle meho pravnika zcela nevidany, navzdory extremni snaze me i mych pravniku vyssi instance rozhodnuti potvrdila. Byla jsem okradena.
Mam vlekle zdravotni problemy, za sebou radu urazu.
To je kratky vycet mych podlednich ca. 10 let. Videno izolovane nic z toho neni nijak zvlast abnormalni a da se to vysvetlit, ale ta suma je hrozna a lide kolem me nemuzou uverit tomu, jakou mam smulu.
Ja sama obcas zacinam myslet na to, ze jsem snad nejak prokleta a mozna to souvisi s tou cernou magii - predtim jsem totiz zadne problemy nemela.

Věřím… tohleby snad dokázala jen hispánská útočná magie…a ne jen špatná myšlenka od nějakýho člověka, kterej ti nepřál a nepřeje, to je jiný kafe… napadá tě někdo takovej??u nás moc lidi tomu nerozumí, spíš si hrajou a zkoušejí ezosracky a tahají z lidí peníze…co dělalas proti tomu, nebo děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 17:01
@Wilík píše:
Věřím… tohleby snad dokázala jen hispánská útočná magie…a ne jen špatná myšlenka od nějakýho člověka, kterej ti nepřál a nepřeje, to je jiný kafe… napadá tě někdo takovej??u nás moc lidi tomu nerozumí, spíš si hrajou a zkoušejí ezosracky a tahají z lidí peníze…co dělalas proti tomu, nebo děláš?

Ano, velmi pravdepodobne mi ti provadela zena z podobneho kulturniho okruhu.
Ja jsem se branila uklidem, koupeli a modlitbami. Mluvila jsem dokonce i s duchovnim z kulturniho prostredi te zeny a ten mi to poradil. On to take povazoval za neco, co cloveku muze uskodit.
Ja jsem stale ponekud skepticka, ale to, co se mi deje, je zcela mimo relativne pravdepodobnou smulu. Navic se mi to zacalo dit az POTE, takze si nemyslim, ze bych jenom tak sama z niceho zacala byt naivni, neopatrna a eelat spatna rozhodnuti.

• Citovat
  • Nahlásit
34390
18.4.21 17:08
@Cenarius píše:
Jo, nikdy to není jen náhoda nebo vlastní opakovaně špatna rozhodnuti. Jsou za tím kletby a černá magie. Případně rozházené čakry. :* :srdce: :kytka:

Ty jsi ale ZLÝ!!! Že jsi zlý černokněžník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 17:35
@Luboš P píše:
Pokud jste věřící, tak je vysvětlení jednoduché: Bůh vás potrestal.

Ja si nejsem vedoma toho, ze bych udelala neco spatneho.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat