Dům, ve kterém straší

Anonymní
27.3.21 13:35

Dům, ve kterém straší

Ahoj, chci se poradit jestli jste se některá s tím nesetkala. Koupili jsme loni v srpnu s mužem dům, máme dvě malé děti. V domě předtím bydlel starý pán, byl bezdětný, umřel na zahradě ve skleníku (ten jsme už zlikvidovali). Dům zdědili následně jeho bratr a sestra, neměl prý dobré vztahy s bratrem, umřel sám. Dům jsme kompletně předělali, není tady nic po něm. Začaly se tady v poslední době dít zvláštní věci. Asi před měsícem hořela svíčka ve svícnu, takový ten svícen jak se tam dá vosk. Měla jsem ho už asi 2 roky, nikdy se nic nestalo a nejednou začal celý hořet a s mužem jsme ho nemohli pořádně ani uhasit. Pak dlouho nic až včera v půl druhé ráno tady spala u nás moje máma, pomáhá mi s dvojčaty, dělali jsme jarní úklid a někdo musel hlídat děti, tak se nabídla. Spala dole v obýváku, my nahoře v patře. Ráno popisovala, že v půl druhé najednou začala cítit zimu, cítila přítomnost nějaké energie, prý se jí to stalo jednou když umřel její táta před lety. Pak se cítila zcela paralyzovana, nemohla mluvit, ani se hybyt asi cca 2 vteřiny, do toho začal strašně brečet můj syn, který byl v postýlce u ní, byl ledový až se celý klepal a díval se pořád na jednu stranu do kuchyně. Pak máma prý v duchu pronesla at jde pryč a skončilo to. Nevím co mám dělat. Mám doma svěcenou vodu od sousedky ještě když jsem bydlela v bytě, tak mi jí přivezla z Ukrajiny. Máma neslyšela ani zvuky, ani nikoho neviděla, (syn asi možná ano když byl tak vyděšen). Nevím co mám dělat. Poradí někdo? Děkuji a připomínám, že ani já ani máma nejsme šílené :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
27.3.21 13:47

Já nevím, co bys měla dělat. Asi zatopit v místnosti, kde spí syn, nebo mu koupit teplý overal? :nevim: můj syn se taky občas někam zakouká, zvlášť když procitne ze spánku. Svěcenou vodu dej do rozprašovače a rozstříkej ji po celém domě, zvlášť tam, kam koukal v noci syn. To ti pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 13:53
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se poradit jestli jste se některá s tím nesetkala. Koupili jsme loni v srpnu s mužem dům, máme dvě malé děti. V domě předtím bydlel starý pán, byl bezdětný, umřel na zahradě ve skleníku (ten jsme už zlikvidovali). Dům zdědili následně jeho bratr a sestra, neměl prý dobré vztahy s bratrem, umřel sám. Dům jsme kompletně předělali, není tady nic po něm. Začaly se tady v poslední době dít zvláštní věci. Asi před měsícem hořela svíčka ve svícnu, takový ten svícen jak se tam dá vosk. Měla jsem ho už asi 2 roky, nikdy se nic nestalo a nejednou začal celý hořet a s mužem jsme ho nemohli pořádně ani uhasit. Pak dlouho nic až včera v půl druhé ráno tady spala u nás moje máma, pomáhá mi s dvojčaty, dělali jsme jarní úklid a někdo musel hlídat děti, tak se nabídla. Spala dole v obýváku, my nahoře v patře. Ráno popisovala, že v půl druhé najednou začala cítit zimu, cítila přítomnost nějaké energie, prý se jí to stalo jednou když umřel její táta před lety. Pak se cítila zcela paralyzovana, nemohla mluvit, ani se hybyt asi cca 2 vteřiny, do toho začal strašně brečet můj syn, který byl v postýlce u ní, byl ledový až se celý klepal a díval se pořád na jednu stranu do kuchyně. Pak máma prý v duchu pronesla at jde pryč a skončilo to. Nevím co mám dělat. Mám doma svěcenou vodu od sousedky ještě když jsem bydlela v bytě, tak mi jí přivezla z Ukrajiny. Máma neslyšela ani zvuky, ani nikoho neviděla, (syn asi možná ano když byl tak vyděšen). Nevím co mám dělat. Poradí někdo? Děkuji a připomínám, že ani já ani máma nejsme šílené :)

neverila bych, kdybych nezazila a taky si nepripadam silena. ve vsech mistnostech mam ve vsech rozich ve sklenickach nebo pod kobercem sul a je klid. zezacatku jsem si taky pripadala jako magor, ale kdyz jsem o tom zacala mluvit, prekvapilo me, kolik lidi ma podobnou zkusenost. tu sul mi radili vpodstate vsichni, tak jsem si rekla, ze to nic nestoji
a nemuze uskodit. zabralo to

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 13:57
@Anonymní píše:
neverila bych, kdybych nezazila a taky si nepripadam silena. ve vsech mistnostech mam ve vsech rozich ve sklenickach nebo pod kobercem sul a je klid. zezacatku jsem si taky pripadala jako magor, ale kdyz jsem o tom zacala mluvit, prekvapilo me, kolik lidi ma podobnou zkusenost. tu sul mi radili vpodstate vsichni, tak jsem si rekla, ze to nic nestoji
a nemuze uskodit. zabralo to

S tou solí jsem o tom už slyšela, hned to půjdu zkusit, kápla jsem i do rohů trochu té svěcené vody a poprosila pána aby odešel, že tohle je už náš dům (tak jsem to četla někde na netu v radách). Je to velice nepříjemné, máma říkala, že se pak uplně rozbrečela, že to byl velmi nepříjemný zážitek hlavně jak se nemohla hýbat ani mluvit a malej hystericky brečel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:01

@Čičorečka Já se ptala hlavně lidí, kteří se s tím osobně setkali. V domě máme teplo a syna oblékám přiměřeně. To nebylo, že by se jenom zadíval, on strašně brečel a díval se pořád na určitý bod v místnosti. Chápu, že někdo na tyhle věci nevěří, ale někdo se s tím i třeba setkal.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:02

Tak to je mazec. Já na tohle částečně věřím i díky pár zážitkům a to hlavně z dětství.
Osobně bych řekla, že pomáhá mít klid hlavně v sobě samém a ve svém životě. Moje babička vždycky říkala, že takové věci se nedějí nikdy náhodně a chtějí nás na něco upozornit, něco nám sdělit. Nijak nejančete, nekřičte, stačí v klidu říct nahlas nebo i v duchu ať jde pryč, že se bojíš, není to to příjemné. A často se doporučuje dát sůl do rohů místností.
My nějakou dobu bydleli v domě, kde jsem se cítila zvláštně - občas nějaké zavrzání, chlad, pes čuměl do rohu nebo štěkal na schody, vyhazovaly se pojistky a nešly pak nějakou dobu nahodit,… ale všechno jsem to tak nějak brala, že nic hrozného a pohoda, s manželem jsme si z toho občas dělali legraci. Pak jsme se odstěhovali jinam a mezitím jsme se celkem náhodně dozvěděli, že v rodině zemřelo malé dítě, které nepochovali do hrobu a urnu s popelem si nechali doma. Nedávno jsme se v domě byli podívat, s manželem jsme řešili nějaké předělávání a rekonstrukce, malá si běhala po patře a najednou slyšíme řehot jako blázen, tak na ní voláme, co je taková sranda a ona přiběhla a volá „mimi, mimi“ a ukazuje do místnosti, kde byla ta urna. No oba jsme úplně zkoprkněli, sbalili věci a jeli si dát domů panáka.
Anonym - nechci aby mě taky poznala rodina

• Citovat
  • Nahlásit
1937
27.3.21 14:03

Zážitek nemám, ale nechci být hned skeptická. Kamarád řešil něco podobného, prý jim pak nějaký člověk přišel namalovat na zeď nějaký jako kouzelný strom, zabílili to klasickou barvou + taky všude sypali sůl. Problémy přestaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:09
@Anonymní píše:
@Čičorečka Já se ptala hlavně lidí, kteří se s tím osobně setkali. V domě máme teplo a syna oblékám přiměřeně. To nebylo, že by se jenom zadíval, on strašně brečel a díval se pořád na určitý bod v místnosti. Chápu, že někdo na tyhle věci nevěří, ale někdo se s tím i třeba setkal.

U nás v domě také strašilo. Všichni říkali, že tam straší, jen mě nic nestrašilo, ale nebyl důvod rodině nevěřit. Jednou jsem požádala anděly, aby tu duši odvedli tam, kam patří. A tu duši jsem poprosila, aby už v domě nikoho nestrašila a odešla s anděly, že jí přeji vše dobré. Je to už spoustu let a od té doby je v domě klid.

• Citovat
  • Nahlásit
307
27.3.21 14:24

Zkusila bych ještě vykouřit dům bílou šalvějí. Očistit ho od negativní energie.Je k tomu takový rituál, to najdeš na netu. Hlavně se nebát. Strach toho ducha živí. Kdyby se to zhoršovalo, tak bych se poradila s farářem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:24
@Anonymní píše:
S tou solí jsem o tom už slyšela, hned to půjdu zkusit, kápla jsem i do rohů trochu té svěcené vody a poprosila pána aby odešel, že tohle je už náš dům (tak jsem to četla někde na netu v radách). Je to velice nepříjemné, máma říkala, že se pak uplně rozbrečela, že to byl velmi nepříjemný zážitek hlavně jak se nemohla hýbat ani mluvit a malej hystericky brečel.

ano, je to neprijemny zazitek a cloveka to vykoleji, zvlast kdyz na takove veci nikdy neveril… no a pak si rocni dite zacne hrat s neviditelnym kamaradem, neverim, ze v tom veku si mohlo vymyslet imaginarniho kamarada, proste muselo videt neco, co my ne. a po case se to diteti prestalo libit, bylo z toho takove trochu vydesene, tak jsem to prave zacala resit a vte dobe jsem zazila i tu spankovou paralyzu a citila pritomnost nekoho dalsiho v mistnosti. bylo to samo o sobe desive a navic jsem citila, jako kdyby se na me nekdo tlacil zezadu a zaryval mi koleno do ledvin. bolelo to jeste druhy den. jsem zdrava, na to miste predtim ani potom nic tak nebolelo. ted je nastesti klid, obcas teda me zniceho nic zamrazi a prijde ten pocit, ze tam nekdo je a soucasne pocit strachu, uzkosti, ale to ignoruju, behem chvile to zase prejde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:33
@Anonymní píše:
ano, je to neprijemny zazitek a cloveka to vykoleji, zvlast kdyz na takove veci nikdy neveril… no a pak si rocni dite zacne hrat s neviditelnym kamaradem, neverim, ze v tom veku si mohlo vymyslet imaginarniho kamarada, proste muselo videt neco, co my ne. a po case se to diteti prestalo libit, bylo z toho takove trochu vydesene, tak jsem to prave zacala resit a vte dobe jsem zazila i tu spankovou paralyzu a citila pritomnost nekoho dalsiho v mistnosti. bylo to samo o sobe desive a navic jsem citila, jako kdyby se na me nekdo tlacil zezadu a zaryval mi koleno do ledvin. bolelo to jeste druhy den. jsem zdrava, na to miste predtim ani potom nic tak nebolelo. ted je nastesti klid, obcas teda me zniceho nic zamrazi a prijde ten pocit, ze tam nekdo je a soucasne pocit strachu, uzkosti, ale to ignoruju, behem chvile to zase prejde

No máma mi právě říkala, že jí probudil nářek malého, ale nemohla k němu hned jít, že to trvalo tak cca 2-3 vteřiny, protože byla jak paralyzovaná, cítila zimu, přitom teploměr ukazoval 24 stupnů v obýváku, malej taky ledový ruce, tak mu dala na pyžamko ještě svetr a přikryla dekou, ale malý pořád brečel, klepal se a ukazoval do rohu v kuchyni a máma říkala, že cítila pak jeho přítomnost i na křesle a když řekla at jde pryč, tak to skončilo.

• Citovat
  • Nahlásit
2851
27.3.21 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se poradit jestli jste se některá s tím nesetkala. Koupili jsme loni v srpnu s mužem dům, máme dvě malé děti. V domě předtím bydlel starý pán, byl bezdětný, umřel na zahradě ve skleníku (ten jsme už zlikvidovali). Dům zdědili následně jeho bratr a sestra, neměl prý dobré vztahy s bratrem, umřel sám. Dům jsme kompletně předělali, není tady nic po něm. Začaly se tady v poslední době dít zvláštní věci. Asi před měsícem hořela svíčka ve svícnu, takový ten svícen jak se tam dá vosk. Měla jsem ho už asi 2 roky, nikdy se nic nestalo a nejednou začal celý hořet a s mužem jsme ho nemohli pořádně ani uhasit. Pak dlouho nic až včera v půl druhé ráno tady spala u nás moje máma, pomáhá mi s dvojčaty, dělali jsme jarní úklid a někdo musel hlídat děti, tak se nabídla. Spala dole v obýváku, my nahoře v patře. Ráno popisovala, že v půl druhé najednou začala cítit zimu, cítila přítomnost nějaké energie, prý se jí to stalo jednou když umřel její táta před lety. Pak se cítila zcela paralyzovana, nemohla mluvit, ani se hybyt asi cca 2 vteřiny, do toho začal strašně brečet můj syn, který byl v postýlce u ní, byl ledový až se celý klepal a díval se pořád na jednu stranu do kuchyně. Pak máma prý v duchu pronesla at jde pryč a skončilo to. Nevím co mám dělat. Mám doma svěcenou vodu od sousedky ještě když jsem bydlela v bytě, tak mi jí přivezla z Ukrajiny. Máma neslyšela ani zvuky, ani nikoho neviděla, (syn asi možná ano když byl tak vyděšen). Nevím co mám dělat. Poradí někdo? Děkuji a připomínám, že ani já ani máma nejsme šílené :)

Zajdi k psychiatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
27.3.21 14:46

Já bych utratil co nejvíc peněz za vyháněče duchů a pak za takové ty magory, co astrálně cestují apod. To určitě zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:53

@Zumpa Asi další co neumí číst :) Fakt Tvůj komentář nebyl ani trochu vtipný ani ničím přínosný…chlap na emiminu:D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 15:03
@Anonymní píše:
@Zumpa Asi další co neumí číst :) Fakt Tvůj komentář nebyl ani trochu vtipný ani ničím přínosný…chlap na emiminu:D

hele ale ja ho chapu, nez se to stalo me, reagovala bych podobne. a kdybych u toho, co se delo u nas, byla sama, myslela bych, ze mi hrablo. poprve jsme u toho byli tri dospeli a jen jsme zirali a neverili

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat