Svítící oči v noci

29
22.3.21 16:28

Svítící oči v noci

Zdravím,
dneska mi napsala po dlouhé době kámoška, že objevila jedno video, kde se v nějakém ruském klubu vypadl el. proud, zhasla světla a některým divákům v té tmě svítily oči. Je to dost děsivé. :D Důvod, proč mi to poslala je, že kdysi ještě v době „předcovidové“ :mrgreen: jsme chodili na dlouhé procházky v noci a jednou proti nám šel chlap, co měl kapuci a fakt mu taky svítily oči, a to dozelena. Nás napadlo, že měl třeba čočky, ale nebyla tam žádná lampa a nedržel v ruce třeba mobil, aby se to světlo odráželo… Tehdy jsme se tomu zasmáli, ale nyní nám to přijde děsivé. :)

Zažili jste někdy něco podobného, co jste nemohli nějak racionálně objasnit? :lol: Jiná kámoška je do tohoto blázen a říkala, že viděla v poli nějaké čáry, když máte prskavku a hodně rychle s ní máváte, tak je za ní taková světelná stopa. Něco takového. :mrgreen: A ještě byla ujetá na Skinwalker ranch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
313
22.3.21 16:51

Já to jednou viděla ve Věřte nevěřte :D jen si nepamtuju, jestli to byla pravda. Ale ty rudý oči mě tenkrát fakt děsily :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
22.3.21 16:54

@heluska1992 Jo! To je jeden z dílů, který mi fakt utkvěl v paměti, bylo to hodně děsivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.3.21 16:57

@pujda @heluska1992
Holky, to je díl s názvem „Rudé oči“. Zkuste do YT napsat: věřte nevěřte rudé oči. Bohužel si nepamatuju, jestli to byla pravda nebo fikce, snad to druhé. :lol:

Příspěvek upraven 22.03.21 v 16:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
22.3.21 16:57
@heluska1992 píše:
Já to jednou viděla ve Věřte nevěřte :D jen si nepamtuju, jestli to byla pravda. Ale ty rudý oči mě tenkrát fakt děsily :D

taky si to vybavuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
22.3.21 17:12

Třeba se jednalo o pracovníky místní atomové elektrárny… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.3.21 17:21
@Janli píše:
Třeba se jednalo o pracovníky místní atomové elektrárny… :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: Zrovna kolem Černobylu nebo Dukovan jsme se neprocházeli. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
22.3.21 19:33

Prostě čočky… Na světle nasvítíš, ve tmě svítíš ty :mrgreen: I třeba tetovací barva taková existuje, možná někdy potkáš nějakého svítícího kostlivce :-) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
22.3.21 21:30
@heluska1992 píše:
Já to jednou viděla ve Věřte nevěřte :D jen si nepamtuju, jestli to byla pravda. Ale ty rudý oči mě tenkrát fakt děsily :D

Taky si to pamatuju a byla to FIKCE! :lol: :lol:  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.3.21 21:32
@murkyf píše:
Taky si to pamatuju a byla to FIKCE! :lol: :lol: :lol:

Fakt? Dneska jsem to hledal, ale na konci chyběl ten závěr, ale lidi v komentářích psali, že je to pravda. :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.3.21 21:36
@Lulina999 píše:
Prostě čočky… Na světle nasvítíš, ve tmě svítíš ty :mrgreen: I třeba tetovací barva taková existuje, možná někdy potkáš nějakého svítícího kostlivce :-) :-)

Nojo, ale tam byla úplně tma. :think: Jedině, že by si nalil tu tetovací barvu do očí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
22.3.21 23:04
@murkyf píše:
Taky si to pamatuju a byla to FIKCE! :lol: :lol: :lol:

nebyla. údajně pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
23.3.21 00:25

Hej holky nekecam, ale já mám ty oči v koupelně. Když večer otevřu dveře a než rozsvitim tak vidím na kachlickach něco jak ty dvě oči. Je to odraz od něčeho v koupelně, ale vždycky si na ten díl vzpomenu když to vidím. Snad se mi to podařilo vyfotit. Ve skutečnosti jsou spíš žluté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
23.3.21 00:32
@JancaS84 píše:
Hej holky nekecam, ale já mám ty oči v koupelně. Když večer otevřu dveře a než rozsvitim tak vidím na kachlickach něco jak ty dvě oči. Je to odraz od něčeho v koupelně, ale vždycky si na ten díl vzpomenu když to vidím. Snad se mi to podařilo vyfotit. Ve skutečnosti jsou spíš žluté.

No fuj. Odraz ceho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
23.3.21 08:25
@MadGirlNancy píše:
No fuj. Odraz ceho?

Mám na stěně háček na ručníky a přes střešní okno se od něho odráží poulicni osvětlení naproti na ty kachlicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat