Kartářka-splnilo se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 09:39

Kartářka-splnilo se?

Ahoj holky :dance:
Chci se zeptat na Vaše zkušenosti ohledně kartářek.. Byla jste některá z Vás? Splnilo se co Vám řekla? Jednu jsem nedávno navštívila tak mi to dost vrtá hlavou, co se týče přítomnosti nebo minulosti souhlasilo, ale budoucnost to ještě nevim :nevim: :nevim:

Omlouvám se, ze anonymně, mám tu rodinu, která tohle zavrhuje :think:

Děkuji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7434
14.4.21 09:42

Byla jsem a splnilo se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13768
14.4.21 09:54

Teďka je to o tom, jestli tvoje chování není ovlivněno tím co ti řekne. Jestli i bez toho by ses zachovala stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.21 09:56

Jo, rekla mi same spatne veci, ktere se splnily :( ale v me tehdejsi situaci nemusel byt clovek jasnovidec :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1129
14.4.21 10:09

Ne, tchýni se to plní pořád, mě nic :mrgreen:
Byla jsem u dvou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
14.4.21 10:13

Jak se to vezme, bylo mi řečeno, že v roce 2010 se dostane do mého života muž, co bude pro mne mít opravdu pochopení, bude se mnou rád jezdit do divadla, muzea, na hrady a zámky atd.Jen mi zapomněla říct, že bude vážit něco přes tři kila a budu ho muset nejdřív naučit chodit, než se mnou do toho divadla nadšeně půjde :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2407
14.4.21 10:14

Mne ne, teda pokud nemám někde už 6ti lété dítě o kterým nevím :nevim:
Ale to dost pochybuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 10:32

Ja si ted procházím rozchodem a kartářka mi ve skratce řekla, že už spolu nebudeme (ač můžu říct, že oba to cítíme trosku jinak, i když spolu nejsme :mrgreen: ), ze ted budu dva roky sama, to mi velmi pomuze a potom potkam muže s kterým si budu velmi rozumět, budu mít dvojčátka.. :mrgreen:.. ale jak píše @Cenarius.. tohle zní celé lákavě a trošku mi to hodilo brouka do hlavy a připadám si, že dělám vše protože věřím, že se to stane.. např pritel mi navrhl dat se zpět dohromady, šla bych, miluju ho, ale u kartářky mi bylo řečeno že by to nebylo v pořádku :dance: každopádně jsou to jen karty :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
915
14.4.21 10:41

To si můžeš ověřit snadno, jestli k sobě patříte či ne. Klidně se s ním sejdi, a pak sleduj, jak se chová u věcí, které tě nejvíce vytáčely. On bude spokojený, že se nic neděje a ty nespokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
14.4.21 11:00

Byla jsem 3× a skoro vše se vyplnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
14.4.21 12:41

Mne kamaradka kartarka tenkrat na jare rekla, ze v zime me vidi s tehotenskym brichem. Tak jsem si zatukala na hlavu s tim, ze urcite, kdyz pritel o miminku nechce ani slyset :mrgreen: v prosinci stejneho roku jsem byla ve 4.mesici :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.21 13:15
@Anonymní píše:
Ja si ted procházím rozchodem a kartářka mi ve skratce řekla, že už spolu nebudeme (ač můžu říct, že oba to cítíme trosku jinak, i když spolu nejsme :mrgreen: ), ze ted budu dva roky sama, to mi velmi pomuze a potom potkam muže s kterým si budu velmi rozumět, budu mít dvojčátka.. :mrgreen:.. ale jak píše @Cenarius.. tohle zní celé lákavě a trošku mi to hodilo brouka do hlavy a připadám si, že dělám vše protože věřím, že se to stane.. např pritel mi navrhl dat se zpět dohromady, šla bych, miluju ho, ale u kartářky mi bylo řečeno že by to nebylo v pořádku :dance: každopádně jsou to jen karty :oops:

Aha, a proč s nim nejsi, kdyz se vzajemne chcete?…
Hele, bez ohledu ny karty, vetsinou, kdyz vztah dospeje do neresizelne situace, ktera vyusti v rozchod, tak to neni uplne samo o sobe, nejakej šprajc nebo vymysl. To se toho deje hodne. Aby se lidi k sobe vratili a klapalo to dal, je potreba opeavit tu pricinu rozchodu, nestaci rict ‚my se milujeme, takze to prekoname‘, to se behem par štavnatych sexu dostaneme do te predrozchodove faze, ze :nevim: a neni jednoduche otocit kormidlem nastaveni vnitrniho, hrdosti, zvyku, zarizeneho zivota, vsechno tohle boli a nechce se…vim to, prosla jsem si tim…

Takze ty se klidne muzes k nemu vratit a uvidis, jak to s tema kartama bude ;)

Drzim palce, vestba moc hezka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Jolka86
14.4.21 13:22

Ne, nesplnilo se skoro nic, na mě to nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 16:20
@PaníKadrnožková píše:
Aha, a proč s nim nejsi, kdyz se vzajemne chcete?…
Hele, bez ohledu ny karty, vetsinou, kdyz vztah dospeje do neresizelne situace, ktera vyusti v rozchod, tak to neni uplne samo o sobe, nejakej šprajc nebo vymysl. To se toho deje hodne. Aby se lidi k sobe vratili a klapalo to dal, je potreba opeavit tu pricinu rozchodu, nestaci rict ‚my se milujeme, takze to prekoname‘, to se behem par štavnatych sexu dostaneme do te predrozchodove faze, ze :nevim: a neni jednoduche otocit kormidlem nastaveni vnitrniho, hrdosti, zvyku, zarizeneho zivota, vsechno tohle boli a nechce se…vim to, prosla jsem si tim…

Takze ty se klidne muzes k nemu vratit a uvidis, jak to s tema kartama bude ;)

Drzim palce, vestba moc hezka :kytka:

Moc děkuji :srdce:
Návratu se bojíme, protože rozchod nebyl první a bojím se, že by už nebyl ani poslední :? A většinou se dal dohromady na základě „my se milujeme, my to prekoname " což je jak říkáte chyba…Kartářka mi aji řekla, že vidí, že to asi ještě spolu zkusíme, ale jen aby jsme se ujistily, že to neni správně a pokud bych zůstala cítila bych se jak "uvězněná“.. pravdou je že jsme to mezi sebou měli hodně komplikované :cert: proto se i snažím věřit verzi kartářky, neříkám, že bych tohle do budoucna neuvitala :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
669
14.4.21 17:13

Za mě nejlepší kartářka je ta, která začne mluvit, aniž byste o sobě něco pověděla (kromě jména nebo data narození). Dvakrát jsem kartářku navštívila a mluvila dost mimo mísu…
Jednoho dne jsem ale potkala paní, která se zabývala automatickou kresbou.
Co mi začala z ničeho nic vyprávět o mé minulosti mě úplně doslova ochromilo. Byly to opravdu tak konkrétní věci, které nejdou říkat obecně každému… něco mi předpověděla, ale to mě prý čeká až po třicítce, tak si musím ještě počkat. :-D A nechtěla za to nic, byla to opravdu shoda „náhod“, že jsem tu paní vůbec potkala.
V nejbližší době bych ale chtěla nějakou zase zkusit a dát tomu šanci, jen je těžké vybírat po internetu mezi fake recenzemi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat