Černě obalená stolice u půlročního syna

756
18.11.13 13:03

černě obalená stolice

Ahoj maminy.stao se nám, že malý byl plně kojený. má půl roku a přikrmujeme. má brokolici, mrkev, brambory a jahodovou přesnídávku. večer má udělaný um z beby + hami rýžovou kaši banánovou. včera měl pár černých nitek ve stolici…polila jsem to pro jistotu peroxidem a nic…dnes vykadil tužší hovínko obalené černě!!! uvnitř žluté…a pěnííí…tekutiny má heřmánek s trochou třtinového cukru…takže má alergii na um??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14973
18.11.13 13:05

Cerne nitky jsou z bananu.

Ten druhy pripad bych tipovala kombinace bobku po UM a pevne strave. Cerne hovinko muze byt po brokolici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16077
18.11.13 13:10
@LadyTommy píše:
Cerne nitky jsou z bananu.Ten druhy pripad bych tipovala kombinace bobku po UM a pevne strave. Cerne hovinko muze byt po brokolici

souhlasím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.11.13 13:10
@LadyTommy píše:
Cerne nitky jsou z bananu.Ten druhy pripad bych tipovala kombinace bobku po UM a pevne strave. Cerne hovinko muze byt po brokolici

ale proč to pění?? jen to černé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
18.11.13 13:12

Jí rozmanitou stravu, tak má rozmanitá hovínka, nepřijde mi na tom nic zvláštního. Jestli se mu špatně kaká (zácpa), tak omez banán, rýži, vařenou mrkev, a přidej dýni, špenát, švestky, plus dostatek tekutin :-)

ze zvědavosti, proč se na bobo leje peroxid? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.11.13 13:15

@Etcetera78 pění krev,,,černá je natrávená krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
18.11.13 13:21

Barva stolice se mění dle složení příkrmů, může být xbarevná, černá mě vyděsila po podání borůvkové přesnídávky, po banánu to také jednu dobu měl.

Btw proč ten peroxid?

• Citovat
  • Nahlásit
437
18.11.13 13:30

Náš prcek má podobnou stravu, jen už jsme přidali i maso a hovínko je taky takové - černohnědé bobky namíchané se zelenožlutou kašičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65900
18.11.13 13:34

O peroxidu k diagnostice krve ve stolici jsem v životě neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
18.11.13 13:38
@edithkaa píše:
ale proč to pění?? jen to černé

A nema prdy? Ze by to slo s hodne vzduchem ven? 3,5 mesicni miva taky penive, ne teda cerne, neb je kojena, ale nikdy me nenapadlo, ze by mohlo byt zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
18.11.13 13:45
@edithkaa píše:
@Etcetera78 pění krev,,,černá je natrávená krev

peroxid pění při setkání s krví, ale třeba taky s bramborou…to bych fakt jako důkaz nebrala :-) Nebo ti to přímo někdo poradil, doktorka, že to tak máš dělat? já o tom nikdy neslyšela a to mám eMimino načtené :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.11.13 13:46

@Lama Lama :P tak už to víš :)
takže to dělá ta kaše pitomá…ale nechápu proč mu to dělá jen černej obal,,,a co ještě může pěnit než krev :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.11.13 13:48

@Etcetera78 opakuju, že pění jen to černé. to mám vyčtené z mimina :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65900
18.11.13 13:49
@edithkaa píše:
@Lama Lama :P tak už to víš :)

dík. :* V práci vyházíme hemocult testy a od zítra najíždíme na peroxid. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.11.13 13:51
@Etcetera78 píše:
peroxid pění při setkání s krví, ale třeba taky s bramborou…to bych fakt jako důkaz nebrala :-) Nebo ti to přímo někdo poradil, doktorka, že to tak máš dělat? já o tom nikdy neslyšela a to mám eMimino načtené :-D

včera ty černý nitě nepěnily…teď to má obalený černě…žádný nitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat