Černý humor-podělte se o vtipy :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lazzycarrie
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 20:01
Černý humor-podělte se o vtipy :)

Ahoj, mám moc ráda černý humor, ale bohužel většinu vtipů ihned zapomenu :roll: Byla bych ráda kdyby jste sdíleli nějaké, které se vám líbili. :potlesk: Vzpomenu si na jeden který jsem slyšela nedávno a nestihla zapomenout :D :Rodině umře dědeček. Když jdou do pohřebního ústavu, předat šaty do rakve, poprosí zaměstnance jestli by dědovi nemohli dát tmavěmodrý oblek, protože černý nemá rád. Zaměstnanci souhlasí. Po pohřbu jde rodina opět do ústavu poděkovat že jim vyhověli a ptají se jestli moc neobtěžovali. Na to pracovníci odpoví: „V pořádku, včera tu byla rodina, která chtěla pána obléct do černého obleku protože tmavěmodrý nemá rád. Tak jsme jim prohodili hlavy..“ :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Včelička992
Závislačka 3398 příspěvků 18.07.18 20:02
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Katerina072
Nováček 8 příspěvků 18.07.18 20:02
:lol: :lol:

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 20:03

:mrgreen: :mrgreen: by mě zas smazali kdybych tady sdílela opravdu černý humor :mrgreen:

kačenka 1234
Povídálka 28 příspěvků 18.07.18 20:10

Víte, co rozhodně není dobrý nápad říct mezi zombíky? „Hoď na mě oko :D :D

TRG
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 18.07.18 20:15

Černý humor je jako nohy. Někdo ho má a někdo ne.
Můj oblíbený poslední zapamatovaný vtip je: „Černochy mám moc rád. Proto mě mrzí, že už se nikde neprodávají.“
Pokud už nebudu aktivní, víte, že takový vtip už byl přes čáru. Ale doufám, že ne. :D

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 18.07.18 20:24

Běhají děti po minovém poli a vesele rozhazují rukama. Některé až 30 metrů daleko.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.07.18 20:25

Ten s hlavama je super, ten jsem jeste neznalan :lol: :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.07.18 20:25
@Tydlifuk píše:
Běhají děti po minovém poli a vesele rozhazují rukama. Některé až 30 metrů daleko.
:mrgreen: :mrgreen:

J_Doe
Závislačka 2988 příspěvků 18.07.18 20:27

Není úplně černý, ale pobavilo mě, že mi ho rekl můj 13-letý syn:

Žena předstírá orgazmus, aby si udržela vztah.
Chlap předstírá vztah, aby si udržel orgazmus…

Příspěvek upraven 18.07.18 v 20:29

Uživatel je onlineAlladina
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 18.07.18 20:27

Mne se vybavila jiná verze dětské rikanky:„Snec­ku,snecku,vys­trc ruzky, dokud držím v ruce nůžky“.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 18.07.18 20:29

Diskuse o vtipech
https://www.emimino.cz/…s-nim-67533/

kačenka 1234
Povídálka 28 příspěvků 18.07.18 20:30

Zamilovaná žena píše svému miláčkovi SMSku: „Jestli spíš, pošli mi tvoje sny. Jestli se směješ, pošli mi tvůj úsměv. …Jestli pláčeš, pošli mi tvoje slzy.“ Romantický miláček jí odepsal: …„Právě seru. Mám ti něco poslat?“ :D :D

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 18.07.18 20:31

Jaký je rozdíl mezi černým a morbidním humorem? Černý humor je 10 dětí v jedné popelnici. Morbidní je jedno dítě v 10 popelnicích.

Ughg
Povídálka 26 příspěvků 18.07.18 20:35

Sedí nekrofil celej skleslej v hospodě a kamarádi se ho ptají: „Co se ti stalo?“ A nekrofil odpovídá: „Ale, včera se mi po letech rozpadl vztah“

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >