Čerstvě těhotné 2016

2344
26.2.16 09:55

Čerstvě těhotné 2016

Ahoj všem. Nenašla jsem žádnou diskusi pro nově těhotné v tomto roce. Já mám chlapečka rok a půl, potom jsem potratila a nedávno jsem našla dvě čárky, tak doufám, že to bude tentokrát v pořádku. Jaké jsou vaše první pocity? Těšíte se, bojíte se, už máte nějaké příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1720
26.2.16 10:47

Ahojky, potvrzené to ještě nemám ale testy sílí, takže super, taky už mám jednoho klučinu, a pocity jsou super po 8 měsících zkoušení je to krásný pocit, příznaky hodně mě bolí podbřišek a co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
26.2.16 10:49

Ono těch diskuzí je popravdě spousta, většinou podle termínu porodu - třeba TP září 2016, říjňátka 2016 apod. A tam se holky většinou domluví a založí si soukromou skupinu…Ony ty skupiny jsou pak často skryté, takže není tak lehké je vyhledat (ty soukromé)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
26.2.16 11:04

Ahoj holky, od MUDr. ještě potvrzené těhu nemám jsem totiž dnes 4+1.
Holky máte nějaké příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
26.2.16 11:06

Jinak do včerejška se mi motala hlava a bolela prsa, ale dnes trošku motanice, prsa nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
26.2.16 11:37

@monmin Mě bolí podbřišek, jako bych to měla dostat, ale měla jsem to i u předešlých těhu, tak jsem v klidu. A mám pořád návaly horka. Nevím ale, jestli na mě něco neleze, manžel i mrňous jsou nemocní, tak doufám, žě něco nechytnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
26.2.16 11:39

@Sularien Mě bolí podbřišek jako na menstruaci, ale měla jsem to tak i u předešlého těhu :). K Dr jsem si volala, kdy mám přijít vzhledem k tomu prodělanému potratu a říkala za 14 dní, to budu v sedmém týdnu. Ale testy sílí a cítím, že těhotná jsem, tak snad bude vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
26.2.16 11:42

@koala123
No, já to měla dostat včera a nedostala. V po tt //.
Já mám spíš zimnici, nemůžu se pořádně zahřát. Na gyndu jsem ještě nevolala. Myslím, že to má smysl až ten 7-8 týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
26.2.16 11:43

@koala123
A máš už testovací čárku stejně silnou jako kontrolní na testu? Já teda ještě ne, čárka je to hezká, ale stejně silná teda není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
26.2.16 11:44

@monmin Určitě jo. Dřív tam je maximálně váček a to člověka moc neuklidní. Taky ještě počkám. A gratuluji ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
26.2.16 11:44

@monmin Je hezky viditelná, ale úplně stejně silná není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
26.2.16 11:51

@koala123
Taky gratuluji ;)
No, teď jen čekat, že :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
3.3.16 09:48

Ahoj, pokud muzu, rada bych se pripojila.Ja nasla dve carky vcera.MS mela byt o vikendu a misto toho bylo jen takove stfidave lehke spineni. Radsi jsem si zavolala k doktorovi, protoze jsem mela beztak jit za 14 dnu na kontrolu. Takze // potvrzeny i doktorem.Jsem na zacatku tehu a dalsi kontrola naplanovana na 6.4.,kdy by mely byt slyset i ozvy. Dostala jsem Utrogestan, aby se Prcek co nejlepe zahnizdil a prosperoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
3.3.16 09:54

@Elleta
Gratuluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
3.3.16 10:01

@monmim
Dekuji :-) snazili jsme se od cervna a ted jsme se na to uplne vykaslali a ejhle :D mozna tomu i pomohlo, ze jsem zhubla a dost aktivne se hybala.Ted mam prave dilema, jak moc se muzu hybat. Beham a delam pole dance. S behem by asi nemusel byt problem, ale musim rozmysle tu tyc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama