Červené tváře u dospělého

Anonymní
25.3.20 00:34

červené tváře u dospělého

Dobrý večer, poradíte mi prosím čím mazat začervenalou pleť v obličeji? Myslím, že je to ekzém na vodu, máme hodně tvrdou vodu ze studny, většinou tak jednou za půl roku, jakoby voda lehce smrdí, ale v rozboru nic není, většinou pokud je voda cítit, tak mám klouby na ruce do krve, ale teď je mám celý červený obličej, hrubý na dotek a palí to. Na kožní se mi nechce, mám dvě malé děti, bez hlídání a v této blbé situaci koronavir, je nechci nikam tahat. děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6144
25.3.20 07:12

Bioderma má řadu na růžové obličeje, je to v růžových lahvickach. A jestli to je ekzém, tak něco na to. Aderma exomega, la Roche Lipicar, excipial.. jsou toho mraky, musíš si vyzkoušet, co ti vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 07:17

V první řadě si ten obličej vůbec neomývej vodou. Existují bezoplachové čistící gely pro extra citlivou pleť třeba od Avene (ten jsem měla já, je jich určitě spousta). je potřeba pokožku uklidnit, z domácích zásob je ideální třeba tvarohový zábal na 20 minut a pak použij krém bez parfemace pro citlivou pleť, třeba od LaRoche Tolereane. No a jestli máš doma nějaký antihstaminikum, tak si taky vezmi jednu tabletu, ta by měla odclonit to svědění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1608
25.3.20 08:17

Pokud ta voda smrdí, tak v ní asi něco bude. Takže než si začnete omývat obličej sr@čkama z drogerie, tak si nechte udělat kompletní laboratorní rozbor vody, stojí cca 2-4tis podle laborky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
25.3.20 14:36

Nech udělat rozbor vody :palec: Jinak bych mazala třeba slézem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu