Ivančice Nemocnice Ortopedie

Anonymní
24.3.20 18:40

Ivančice Nemocnice Ortopedie

Dobrý den, je tu prosím vás někdo z Ivančic? Který chodí na ortopedii do nemocnice? Mám na vás velkou prosbu. Byla jsem jednou u pana doktora, a bohužel jsem ztratila číslo a nepamatuji si jak se jmenuje. Na netu nemůžu nic najít. Má ambulanci v hale L, myslím 2 patro. Je to takový starý sympatický pán. Vedle byla hned ambulance myslím pro diabetiky nebo podobně ale netuším :nevim: Prosím mohly by jste mi napsat číslo? Na stránkách jsem našla jednoho ortopeda pana primáře Hándla, ale ten má ordinační hodiny ve středu ale já byla u toho pana doktora v pondělí tak nevím jestli je to on (nemohu se dovolat) a na internetu je v Ivančicích hned několik ortopedů ale já nevím právě to jméno :zed:
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2371
24.3.20 18:57

A zprávu z vyšetření nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 18:59

Tu jsem právě někde zašantročila a nevím kam, všechno jsem prohledala a zanic ji nemohu najít a praktická doktorka číslo nemá, tenkrát když jsem za panem doktorem šla, byla jsem tam osobně a sestřička mě objednala. Nemám problém si do nemocnice zajet ale v této situaci co je kolem chci chodit mezi lidi co nejméně
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
2999
24.3.20 19:04

Znám pouze pana MUDr. Klaška. Dělá děti i dospělé. Je ve stejné budově jako je porodnice akorát v druhém patře. Vedle je nějaká ambulance, ale nevím jaká… Chodila jsem tam s dcerou po porodu k němu, je to pan podle mě kolem 50tky, ale už je to rok tak si moc nevzpomínám jak vypadal, vím, že byl starší. Ale nevím jestli je to on. Je tam pondělí středa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 19:09

Já jsem tam právě taky byla minulý rok, byla tam i taková příjemná sestřička tak 40-50let. A pan doktor provádí ultrazvuk kolene. Mě ho dělal. A v čekárně semnou byly i maminky s dětmi, tak je možné že je to on? :zed:
Moc vám děkuji za pomoc, jste super :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2999
24.3.20 19:35
@Anonymní píše:
Já jsem tam právě taky byla minulý rok, byla tam i taková příjemná sestřička tak 40-50let. A pan doktor provádí ultrazvuk kolene. Mě ho dělal. A v čekárně semnou byly i maminky s dětmi, tak je možné že je to on? :zed:
Moc vám děkuji za pomoc, jste super :kytka: :srdce:

Tak je to možné. Čekárna tam je taková úzká chodba, po levé stane jsou židle a na konci prosklené dveře, před nimi přebalovací pult. Ordinace je vpravo v takovém výklenku a k lékaři se kde jakoby doleva dozadu. Ultrazvuk tam měl kontroloval dítěti kyčle, sestřička byla starší, ale vím, že jsem tam s dcerou byla třikrát a jednou tam byla jiná sestra. Tak snad se podle popisu rozpomeneš, jestli to bylo stejné místo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 19:38

@Martha03
Ano, to je ono :heart: moc děkuji, ohromně Jss
te mi pomohla :kytka: ani nevíte jak jsem Vám vděčná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2999
24.3.20 19:39