Jít s tím teď k lékaři?

Anonymní
24.3.20 08:17

Jít s tím teď k lékaři?

Ahoj,

již přes měsíc mě trápí něco pod levým žebrem, jakoby na hranici mezi žebrem a pravděpodobně žaludkem. Často mě tam tlačí a tak 2× denně mě do toho míst chytne 2vteřinová křeč.
U lékařky jsem byla cca 14 dní zpět, prohmatala mě, vzali mi odběry, krev byla ok a na pohmat taky, když jsem byla před půl rokem na sono, tak prý jsem měla hraniční velikost v normě sleziny, ale že prý ok. U dr se cítím jako simulant… Ale nelepší se to, spíš řekla bych horší. Je vhodné jít v této době k lékaři? Chtěla bych aspoň zase na sono, třeba by tam bylo něco vidět, jsem z toho hrozně nervózní, nevím, co mi je, ale něco není v pořádku a dr mi říká, že to nic asi není..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18502
24.3.20 08:24

Ne opravdu ne, uz vysetrena jsi. Najdi si na netu nejake cviky na posileni zad a zacni cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 08:30

Kdybys na vyšetření ještě nebyla tak neřeknu..ale takhle ne. Je stav nouze a karantény a každá zbytečná vycházka a to i návštěva lékaře, je teď vážně spíš ke škodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
24.3.20 08:35

Ne nesla bych, neni to zivot ohrizujici stav a vydrzis snad tyden- dva nez pomine ten stav nouze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9545
24.3.20 08:39
@Kriss Tina píše:
Ne nesla bych, neni to zivot ohrizujici stav a vydrzis snad tyden- dva nez pomine ten stav nouze :nevim:

Taky bych chtěla být taková optimistka. Já rušila podobnou „neakutní“ návštěvu doktora před týdnem a začínám si myslet, že to byla chyba, že se k tomu doktorovi dostanu možná v létě :nevim:

Příspěvek upraven 24.03.20 v 08:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 08:41

Všude hlásí, že spousta praktiků se snaží „ordinovat“ po telefonu. Co kdybys své lékařce zkusila zavolat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 08:45

@Kriss Tina Jak mám vědět, jestli to je to života ohrožují stav? Zřejmě mám problém s nějakým orgánem, který se tam nachází… Co já vím? Tak nic, počkám, až mi tam něco konečně třeba praskne a potom půjdu nebo spíš pojedu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 08:45

@ivašot. Problém je, jak poznat, že je to neakutní záležitost :?

• Nahlásit
  • Citovat
15064
24.3.20 08:48
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Jak mám vědět, jestli to je to života ohrožují stav? Zřejmě mám problém s nějakým orgánem, který se tam nachází… Co já vím? Tak nic, počkám, až mi tam něco konečně třeba praskne a potom půjdu nebo spíš pojedu.

Tak pises ze te to trapi mesic a uz si u dr byla, takže bych nerekla ze je to akutni :nevim: tak kdyz se bojis, tak jed nebo tam aspon zavolej a neptej se na netu. Na hranici mezi zebrem bude spis nejaky sval nebo skriply nerv, mozna by sis mela zkusit trochu zacvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 08:50

Neblázni, zakovej dotaz si sem snad ani psát neměla :lol: je koronavirus, všechno ostatní jde stranou, v nemocnicích je celorepublikově navíc asi 70 lidí, tak nezatěžuj zdravotní systém ať se to nesesype :lol:

Hele zkusila bych lékařce radši zavolat, dle mýho problémy s vnitřníma orgánama legrace prostě nejsou. Uvidíš co ti řekne, nicméně já když jsem se objednávala na sono tak mě vzali asi až za měsíc :think:
Taky to vypadalo že to nic není, nikdo mě nikam posílat nechtěl a nakonec z toho byl docela průšvih.
Minimálně znovu odběry, pak bych teprve přemýšlela nad fyzioterapeutem.

• Nahlásit
  • Citovat
70620
24.3.20 09:00
@Anonymní píše:
Minimálně znovu odběry, pak bych teprve přemýšlela nad fyzioterapeutem.

Upřímně a fakt máš pocit, že když byly odběry před 14 dny, že se na nich něco zásadně zmenilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11923
24.3.20 10:18

Ne.
Najeď na nějaký systém „péče o slezinz“ z hlediska léčitelství

https://www.rehabilitace.info/…ezine-skodi/
https://www.patentnimedicina.cz/…on_strav.php

a nikam nechoď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 10:48

No ja nevim teda, starší sestra si ukopla prst, fest teda. Byla na rtg, tam jí řekli že je to je naražený, tak šla dom. Včera jela znovu, ani postavit se nemohla a zjistili, že to má zlomený + v tom má zánět jako prase. Kdyby nejela mohla mít hodně velký potíže, takhle má antibiotika a injekce na ředění krve. Takže ono fakt těžko říct co je akutní. Občas je to vidět až po dalším/ jiném vyšetření. Poradím ti to co jí, zvedni telefon a volej na pohotovost/ doktorce podle toho jak kdo ordinuje nebo v jakou dobu budeš volat. Popiš jim co se děje a jednej podle toho co ti řeknou. Kazdopadně se nemusíš stydět, korona je masakr ale vím, že ani tak nepodceňují ostatní úrazy/ obtíže, ač jde třeba jen o ukopnutej prst na noze.

• Nahlásit
  • Citovat
18502
24.3.20 11:51
@Anonymní píše:

Ale ty uz jsi vysetrena. Nic ti nepraskne. Najdi si ty cviky, uvidis, ze to zabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18502
24.3.20 11:56

Mezi ukopnutym prstem a mesic trvajicimi potizemi, ktere byly pred dvema tydny vysetreny s normalnim nalezem, vidim rozdil. Zlomenina nemusi byt na rtg hned videt, to neni zas tak divne. Jestli mas opravdu pocit, ze ti je neco vazneho, tak si dr. zavolej, ale ja to vidim dle popisu na skriply nerv nebo bolesti od pohyboveho aparatu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama