Jít s tím teď k lékaři?

Napsat příspěvek
Anonymní
24.3.20 12:11

@mroe skříplý nerv může trvat měsíc?

• Nahlásit
  • Citovat
18435
24.3.20 12:18
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Jak mám vědět, jestli to je to života ohrožují stav? Zřejmě mám problém s nějakým orgánem, který se tam nachází… Co já vím? Tak nic, počkám, až mi tam něco konečně třeba praskne a potom půjdu nebo spíš pojedu.

nebo jsi si tam je něco uskřípla píšeš že to už máš několik měsíců a na sonu už jsi byla kdyby tam něco bylo tak by to viděli, dej si čokoládu na nervy a klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70621
24.3.20 12:18
@Anonymní píše:

KLidně půl roku, pokud se něčím neuvolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18502
24.3.20 12:20
@Anonymní píše:

Kdyz s tim nebudes nic delat klidne i pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 12:39

@ka2ka Vědět, že to je nějaký nerv, tak jsem úplně v klidu, ale kdo mi tedy potvrdí? Na sonu jsem byla 5 měsíců zpět a to jsem tyto potíže ještě neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
18435
24.3.20 12:59
@Anonymní píše:
@ka2ka Vědět, že to je nějaký nerv, tak jsem úplně v klidu, ale kdo mi tedy potvrdí? Na sonu jsem byla 5 měsíců zpět a to jsem tyto potíže ještě neměla.

tak jdi k mudr když myslíš že to je něco strašného, jinak nejspíš jsi se blbě ohnula přes bok a něco se zaseklo, mívám to a je to protivný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 13:42
@mroe píše:
Mezi ukopnutym prstem a mesic trvajicimi potizemi, ktere byly pred dvema tydny vysetreny s normalnim nalezem, vidim rozdil. Zlomenina nemusi byt na rtg hned videt, to neni zas tak divne. Jestli mas opravdu pocit, ze ti je neco vazneho, tak si dr. zavolej, ale ja to vidim dle popisu na skriply nerv nebo bolesti od pohyboveho aparatu.

No jo, pochybuju, že kdyby sem ségra napsala, že si ukopla prst a ze nemůže chodit, tak jí poradíte ujíždět k doktorovi :mrgreen: zvlášť když jí rentgen dělali. Napsali by jste tu to samí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
18502
24.3.20 15:19
@Anonymní píše:

Nikdo. Staci cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18502
24.3.20 15:21
@Anonymní píše:
No jo, pochybuju, že kdyby sem ségra napsala, že si ukopla prst a ze nemůže chodit, tak jí poradíte ujíždět k doktorovi :mrgreen: zvlášť když jí rentgen dělali. Napsali by jste tu to samí :mrgreen:

Tak na konci zpravy, kterou dostala, urcite je neco ve smyslu, ze kdyz to neprejde nebo se to zhorsi, ma navstivit lekare. Ale vis, co? Delej si co chces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama