Mykóza pouze vnější?

Anonymní
23.3.20 21:39

Mykoza pouze vnější?

Ahoj děvčata,
mívám často mykozy a vaginozy a všechny tyto radosti. Nejím cukry ani sacharidy jako takové, ale nepomáhá to. Chci se zeptat, zda máte zkušenost s mykozou, kterou neprovazi výtok, pálení atd. pouze mám zarudlou a svědivou oblast vnějšího genitalu. Zkusila jsem clotrimazol, ale nepomohl :,(
Gynekolog neordinuje.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12916
23.3.20 21:48

Zkus mast Ellen - probiotický intimní krém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
23.3.20 22:06

Canesten Gyn 1 den. Je tam i tableta, tak jí zaveď i když nemáš vnitřní potíže. Já na to taky dost trpěla a tohle mi vždycky pomohlo. Taky jsem měla spíš vnější potíže než vnitřní, ale je dobré léčit obojí. Nejsem žádný expert ale ty kvasinky se berou ze vnitř si myslím já teda. Protože gynekolog to vždycky poznal tak že se kouknul dovnitř i když mě to svedelo jen venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
23.3.20 22:41

Vždy mam svědění pouze z venku. A vždy mně i partnerovi pomůže jenamazol. Je v něm stejná účinná látka jako v clotrimazolu, ale je silnější. Je volně dostupný, zavádí se do pochvy a potírá se jim vnější část rodidel 3 noci za sebou, po prvním použití je cítit ohromná úleva. Zavádět by se měl na noc, aby nic nevyteklo, ale potřít z venku se může i přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
23.3.20 22:49

Tohle jsem měla nedávno. Prvně jsem si na to koupila canesten, ten nepomohl, pak Jenamazol a bylo po problému. Dřív jsem na to trpivala a právě ten Jenamazol mi vždy pomohl. Navíc je za přijatelnou cenu. Hlavně se musí přeléčit i partner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6519
23.3.20 22:54

Já bych určitě zavedla i tablety, klidně může být kvasinka či jiné potvorstvo i uvnitř, ale bez výtoku. A ta mast nepomůže hned, takže bych to ještě nevzdávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
23.3.20 23:09

U mě tohle byl několik měsíců po porodu příznak hormonální nevyrovnanosti. Doktorka mi chtěla předepsat nějaké čípky, ale nakonec se to srovnalo samo s první menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 07:42

Mně vždy pomohl Tea tree olej, rozředit kapkou mléka a několikrát denně potírat. Ale záleží, jak moc už to máš rozjeté :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama