Povlak na jazyku?

Anonymní
23.3.20 14:48

Povlak na jazyku?

Ahoj, prosim Vas, co by to mohlo byt? Jsem mesic po porodu, a uz asi 2 tydny me boli patro a jazyk jakoby odreny ale mam na nem toto. Co by to mohlo byt? Posledni dobou mi i dost osychaly rty protoze jsem moc nepila, skoro vubec. Za den treba jen 3 az 4 deci caje. Zuby si cistim pravidelne. Jen me toto dnes vylekalo. Mam s tim nekam jit nebo co pro to udelat? Docela me to vydesilo. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

423
23.3.20 14:56

Mapovitý jazyk. Já to mívám, když mi je špatně (virózy, nemoci, těhotenské nevolnosti…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12916
23.3.20 15:54

Tak jako první pomoc začni normálně pít, aspoň 1,6 litru denně, k doktorovi zrovna v téhle situaci - no nevím, zvyš příjem vitamínů, vitamín B v pilulkách, ovoce, zeleninu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
23.3.20 16:27

Nemas problemy s travenim? Pripadne nemas imunologicke potize?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 17:23

S travenim problem nemam, je to poprve a docela me to prave vyplasilo. Je fakt, ze pitnej rezim sem sakra zanedbavala ale na ten si ted dam pozor. Nemocna taky nejsem. Delaj se mi hleny, ze furt musim odplivavat, horky napoje jsou celkem citlivy, no necim co s tim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 17:04

Také mě trápí silný povlak na jazyku. Nedávno jsem objevila a vyzkoušela zelený jíl dr. Popova :) Z toho jsem si každý večer dělala výluh (1 čajová lžička jílu rozmíchaná ve 100 ml vody) a následné ráno jej pila (ze zbylé sedliny se dá udělat např. pleťová maska). Po 3týdenní kúře nemám již jazyk tolik pokrytý a celkově se cítím o něco lépe. Ale po cca 6týdenní pauze chci kúru zopakovat (u mě je problém dlouhodobějšího charakteru).

P. S.: Z jazyka se dříve běžně diagnostikovalo - z té doby zůstal zvyk praktických doktorů dívat se na vyplazený jazyk, ale nic víc :? (více informací můžete najít na: http://www.dr-rudolf-zemek.cz/…oza-z-jazyka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama