Koronavirus a Práce prosím o radu

Anonymní
22.3.20 15:09

Koronavirus a Práce prosím o radu

Dobrý den raději annonymně. Pracuji ve velké firmě v Brně byl jsem vyslán s kolegy do prahy na týden do jiné fabriky. V té době už platilo povinné dodržování roušek a hygieny. Jelikož v mé firmě se hygiena roušky striktne dodrzuje. V pražské se rozkradla vetšina dezinfekcí a roušky nenosil ani tenhle pátek téměř nikdo(Já ano).A to je firma kde se setkáva s pendlery z cizích zemí. V mé firmě jelikož jsme si stěžovali nás ostatní zaměstnanci nechtějí a hrozí nám šikana z důvodu že jsme možná infikovaní. Jsem zdraví zatím, ale panický ataky z toho že jsem možná díky špatnému vedení firmy v praze infikovaný a šikana místních zaměstnanců mě děsí a psychicky mám hrůzu z toho že můžu být roznašeč a že mě budou kolegové linčovat. Nevíte zda je možné se hodit do karatnény nebo na eneschopenku.? Uvažuji i o vypovědi při nejhorším. Celý týden sem ve stresu jak na to každej v pražské firme prdí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10215
22.3.20 15:16
@Anonymní píše:
Dobrý den raději annonymně. Pracuji ve velké firmě v Brně byl jsem vyslán s kolegy do prahy na týden do jiné fabriky. V té době už platilo povinné dodržování roušek a hygieny. Jelikož v mé firmě se hygiena roušky striktne dodrzuje. V pražské se rozkradla vetšina dezinfekcí a roušky nenosil ani tenhle pátek téměř nikdo(Já ano).A to je firma kde se setkáva s pendlery z cizích zemí. V mé firmě jelikož jsme si stěžovali nás ostatní zaměstnanci nechtějí a hrozí nám šikana z důvodu že jsme možná infikovaní. Jsem zdraví zatím, ale panický ataky z toho že jsem možná díky špatnému vedení firmy v praze infikovaný a šikana místních zaměstnanců mě děsí a psychicky mám hrůzu z toho že můžu být roznašeč a že mě budou kolegové linčovat. Nevíte zda je možné se hodit do karatnény nebo na eneschopenku.? Uvažuji i o vypovědi při nejhorším. Celý týden sem ve stresu jak na to každej v pražské firme prdí.

Neschpenku na co, kdyz pises, ze nemocny nejsi? Karantena taky ne.
Ale zamestnavatel te muze nechat doma s nahradou mzdy, pokud maji obavy, ze jsi to chytil. Sikanu resit s vedenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 15:28

Zatím nejsem.Tady je problém v tom. že to je zatím je ještě brzo. Jelikož tam všichni kašlali jak posraný. Mám strach že to můžu mít. A dělám ve firmě se 400 lidma. Pod jednou střechou.

• Nahlásit
  • Citovat
22.3.20 15:36
@Anonymní píše:
Zatím nejsem.Tady je problém v tom. že to je zatím je ještě brzo. Jelikož tam všichni kašlali jak posraný. Mám strach že to můžu mít. A dělám ve firmě se 400 lidma. Pod jednou střechou.

Ty dodržuj, co máš a nestrachuj se, víc udělat nemůžeš, než dodržovat pravidla. Výpověď nedávej, práce se hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 15:45

Nastestí mám do čtvrtka dovolenou.Tak jestli to mám tak snad se to projeví.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11944
22.3.20 16:13

1. výpověď nedávej - fakt nechceš být teď bez práce. Máš dovolenou, takže nemocenskou neřeš. Až jestli začneš být nemocný.

2. začni řešit tu paniku, protože tu zjevně nemáš pod kontrolou a zároveň je to něco, co je v tvé moci se naučit zvládat. Protože čím méně úzkosti, tím lépe a bezpečněji budeš schopný racionálně ovlivnit věci okolo sebe.

Takže

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/
http://nepanikar.eu/
https://terap.io/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama