Červenec 2013 Bulovka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
777
12.7.13 15:48

Cervenec 2013 Bulovka

Ahoj maminy, zbyva mi 14 dni do terminu, tak by me tak jako ze zvedavosti zajimalo, jestli ste ted nekdo v posledni dobe rodil na Bulovce a jaky ste z toho mely pocit…ja po vsech tech diskuzich, co jsem precetla z drivejska byla skepticka, ale mam za sebou 3 kontroly v poradne a jsem mile prekvapena pristupem vsech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Imane
12.7.13 15:51

Já jsem tam rodila před rokem a byla jsem tam nesmírně spokojená. Milí lékaři, tedy ony to jsou tam skoro všechno mladé lékařky :lol:, na šestinedělí milé a ochotné sestry. Pomohly, poradily. Při porodu jsem měla také velmi dobrý personál. Já bych tam rodila hned znova :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
777
12.7.13 16:12

Ja tam zatim nevidela doktora/doktorku nad 35…2 doktorky jsou snad cerstve po skole a pan doktor byl taky mlady…libil se mi ten pristup, kazdy z nich mi podal ruku a predstavil se, kdyz jsme se videli poprve, na konci se pokazde ptali, jestli jsem vsemu rozumnela, jestli se chci na neco zeptat…doufam, ze se to nezmeni. Doktori duchodoveho veku budou mit asi drobet vic zkusenosti, ale ten pristup je podle mne taky hrozne dulezitej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Imane
12.7.13 16:14

@lagartita
Ono tam hodně doktorů odešlo a nastoupil tam nový, mladý personál. Myslím, že primař je takový pán 55-60 let. Toho jsem tam ale viděla jenom jednou. Takhle přesně se chovali i ke mně, jak jsi popsala a nezměnilo se to :D.

• Citovat
  • Nahlásit
845
12.7.13 21:26

@lagartita já tam rodila před 3 lety a docela spokojenost.Za 4 týdny mám termín a jdu znovu na Bulovku. V poradně jsem ještě nebyla, bráním se tomu zuby nehty.To čekání tam, bylo příšerné. Nebo se to změnilo a už s etam tak dlouho nečeká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
13.7.13 11:17

@zerik Chodim v utery hned po ranu, objednavam se tam na 7:55, ve trictvrte uz tam sedim a bud jsem tam prvni nebo druha, takze k sestricce jdu relativne rychle, ta vzdycky zkontroluje jen otoky, vahu a moc a pak sedim v cekarne, tak do pul, trictvrte na devet, nez dorazi nejakej doktor. K nemu jdu tim padem taky prvni nebo druha, takze v devet stojim vetsinou na zastavce…ted pujdu poprve i na monitor, tak uvidim, jestli se to neprotahne, no…taky jsem se toho bala, kamaradka rodila v jiny nemocnici a ta to mela bezne na 3 hodiny…ale je fakt, ze kdyz kolem ty devaty odchazim, tak uz tam sedi takovejch 12 mozna 15 mamin, tak ty si asi pockaj, no. Nejlepsi jejit hned z ranaasi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
14.7.13 18:07

@lagartita díky za tip. až tam nakonec budu muset, tak se taky zkusím objednat hned na ráno. Mám doma synka a nedovedu si představit jak tam s ním čekám 3 hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Evaa1974
15.7.13 11:39

Bulovka super, rodila jsem tam v únoru a nemůžu si stěžovat vůbec na nic :)

• Citovat
  • Nahlásit
777
15.7.13 13:22

To rada slysim!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
16.7.13 01:36

Taky to rada ctu, mam tam Rodit cca za mesic, od dalsiho tydne snad uz kontroly tam, taak sem rada, co tu pisete, muj dr.mi posledni dobou nic nerika, ani nedelal uz dlouho utz a mereni a to mam tehu cukrovku :roll: tak tam se smad dozvim vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
16.7.13 07:03

@Luca89

Me tam teda uz nedelali jeste, i kdyz jsem byla zvedava na vahovej odhad…berou tam od 36. tydne, sestricka je hrozne mila, ale posledne jsem byla pritomna hovoru, kdy rikala pacientce, ze driv ji fakt neobjedna, at se ji doktor tak brzo nezbavuje. Pak rikala, ze je to o prazdninach normalni, ze doktori chteji jezdit na dovolenou, tak strkaji pacientky do nemocnic driv, nez by musely, prej se nema nechat odbyt.
Jinak v 36., 37., 38. jsem byla jenna gynekologicky prohlidce a dneska, v 39., jdu poprve na monitor. Sestricka rikala, ze na uz bych sla teprve, az budu prenaset, tak s tim byt Tebou moc nepocitam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
16.7.13 08:22

Tak v pondělí jdu do poradny. Objednaná jsem až na 9.30,takže to bude asi pročekaných několik hodin :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
16.7.13 13:56

@lagartita nj jenza pri ty cukrovce mi maj malou merit co 3 tydny a nemam ji merenou 7!!! :( takze se docela hodne bojim, jesli neni problem…navic mozna pujdu cisarem…tak bych rada…achjo snad mi ji nekdo zmeri, tohle je sileny, bojim se zda vubec roste pac bricho mi neroste!!!§ :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
16.7.13 13:56

@lagartita jinak monitor mi delal dr. takze aspon ten vim ze byl v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
16.7.13 14:00

@zerik jak dlouho trvalo objednani? ja jdu v pondeli naposled ke svemu dr. a pak uz tam, jeste nevim zda normalni nebo rizikova teda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat