Je to červotoč spižní?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 14:17
Červotoč spižní?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento hmyz na fotce ale bez hlavy(lépe to vyfotit nešlo :-/ ) je červotoč spižní. Už podruhé jsem ho našla na svačině co mají děti ze školky. Děkuji za případnou odpověd.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 14:20
Foto

Foto

Lalelale
Závislačka 3107 příspěvků 19.10.18 14:21

já si teda myslím, že jo, ale žádný expert nejsem. Ale teda najít ve svačině, to je silné kafe, ať to je cokoliv :think:

ivašot.
Kelišová 6863 příspěvků 19.10.18 15:00

Jak to bylo ve skutečnosti velké?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 15:05
@ivašot. píše:
Jak to bylo ve skutečnosti velké?

Cca 2-3mm bez hlavy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 15:07
@Lalelale píše:
já si teda myslím, že jo, ale žádný expert nejsem. Ale teda najít ve svačině, to je silné kafe, ať to je cokoliv :think:

To teda. Doufám že je nemají jestě v dalších jídlech

Lalelale
Závislačka 3107 příspěvků 19.10.18 15:59
@Anonymní píše:
To teda. Doufám že je nemají jestě v dalších jídlech

To ti donesly ve svačině, co je připravovaná přímo ve školce? Asi bych si promluvila s učitelkou a upozornila ji na to. Ale než školku obviníš (hmyz v jídle je docela těžké porušení hygieny), tak bych si ověřila, že ty brouky nemají třeba děti v batůžku nebo tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 16:15
@Lalelale píše:
To ti donesly ve svačině, co je připravovaná přímo ve školce? Asi bych si promluvila s učitelkou a upozornila ji na to. Ale než školku obviníš (hmyz v jídle je docela těžké porušení hygieny), tak bych si ověřila, že ty brouky nemají třeba děti v batůžku nebo tak.

Ne. Batůžek nenosí a sacinu dostávají ve školce po obědě v pytlicku a zavazany. Dřív jsem to nezkoumala. Ale předevčírem jsem roztrhla pytlík a vyndala rohlík a najednou koukám, že je tam neco hnedyho. Nejdřív jsem si myslela, ze to je nějaký semínko třeba z jinýho pečiva. Ale když jsem se koukla blíž, tak to mělo nozicky a bylo to bez hlavy. ????

lovethelife
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 17:29

Tohle vypada jako jeho telicko… Bacha ns nej, blbe se ho zbavuje. Asi bych od nej necekala, ze by do jidla neco zanesl, ale pokud je to uz po druhe, upozornila bych skolku, v dobrem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >