Je to červotoč spižní?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 14:17
Červotoč spižní?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento hmyz na fotce ale bez hlavy(lépe to vyfotit nešlo :-/ ) je červotoč spižní. Už podruhé jsem ho našla na svačině co mají děti ze školky. Děkuji za případnou odpověd.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 14:20
Foto

Foto

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 19.10.18 14:21

já si teda myslím, že jo, ale žádný expert nejsem. Ale teda najít ve svačině, to je silné kafe, ať to je cokoliv :think:

ivašot.
Kelišová 6559 příspěvků 19.10.18 15:00

Jak to bylo ve skutečnosti velké?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 15:05
@ivašot. píše:
Jak to bylo ve skutečnosti velké?

Cca 2-3mm bez hlavy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 15:07
@Lalelale píše:
já si teda myslím, že jo, ale žádný expert nejsem. Ale teda najít ve svačině, to je silné kafe, ať to je cokoliv :think:

To teda. Doufám že je nemají jestě v dalších jídlech

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 19.10.18 15:59
@Anonymní píše:
To teda. Doufám že je nemají jestě v dalších jídlech

To ti donesly ve svačině, co je připravovaná přímo ve školce? Asi bych si promluvila s učitelkou a upozornila ji na to. Ale než školku obviníš (hmyz v jídle je docela těžké porušení hygieny), tak bych si ověřila, že ty brouky nemají třeba děti v batůžku nebo tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 16:15
@Lalelale píše:
To ti donesly ve svačině, co je připravovaná přímo ve školce? Asi bych si promluvila s učitelkou a upozornila ji na to. Ale než školku obviníš (hmyz v jídle je docela těžké porušení hygieny), tak bych si ověřila, že ty brouky nemají třeba děti v batůžku nebo tak.

Ne. Batůžek nenosí a sacinu dostávají ve školce po obědě v pytlicku a zavazany. Dřív jsem to nezkoumala. Ale předevčírem jsem roztrhla pytlík a vyndala rohlík a najednou koukám, že je tam neco hnedyho. Nejdřív jsem si myslela, ze to je nějaký semínko třeba z jinýho pečiva. Ale když jsem se koukla blíž, tak to mělo nozicky a bylo to bez hlavy. ????

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 19.10.18 17:29

Tohle vypada jako jeho telicko… Bacha ns nej, blbe se ho zbavuje. Asi bych od nej necekala, ze by do jidla neco zanesl, ale pokud je to uz po druhe, upozornila bych skolku, v dobrem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >