Revize komínů v bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 18.10.18 01:16
Revize komínů v bytě

Ahojky, chtěla bych se zeptat, v jaké místnosti a co kontrolují při revizi komínů v bytech? Ještě nikdy jsem to nezažila, tak mě zajímá, co u mě v bytě vlastně budou kontrolovat :roll: Za odpovědi děkuji :*

Reakce:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 18.10.18 07:31

Co vim, tak v mistnosti, kde je " spotrebic" pripojeny do komina, kdyz je to slozitejsi, tak i z jinych mistnosti odkud je na komin videt, nebo do komina videt.

Ijen
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.10.18 07:34

U nás potřebujou přístup do místnosti s kotlem a přístup na střechu.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 18.10.18 08:18

Ahoj já jsem Helmut, opravář komínů…
Ahoj já jsem se právě osprchovala.
Tak jdem na to!
Můj bože, nepřestávej!!
Eště! Eště, to je vono!
Ty to děláš jako královna
Nééne, to se tam nevejde!
Vejde, neboj
au … Noooooovidiš
:mrgreen:

Safija
Kecalka 265 příspěvků 18.10.18 08:22

Muj tata vzdycky kontroluje a do revizni zpravy pise kontrola a cisteni spalinove cesty :mrgreen: kontroluje se roura, co ti vede ze spotrebice (krbovky, kotel apod) az po napojeni na komin, u kominu pak i vybiraci-vymetaci dvirka (ty muzou byt v mistnosti, ve sklepe, na pude… zalezi na typu kominu) a pak se kontroluje cely komin (zrcatkem se zjisti vnitrek kominu, pripadne stavebni vady a olepenost od sazi). Proste kontrola cele trasy, kudy by mohly spaliny unikat a kudy by mohly napachat neplechu. Jo a taky se kontroluje rizikovost okoli, jednou chtel jeden pan po tatikovi zpravu, ze je vse ok a tata mu ji odmitl vydat (jako kladnou, napsal negativni s popisem vad), protoze chlap mel na pude komin v havarijnim stavu (jakoze se zacaly cihle uz drolit a rozpadat) a komin zaskladany senem, takze stacilo, aby z nej vyskocila rozhavena saze a bylo by…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >