Revize komínů v bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milionjmen
Nováček 9 příspěvků 18.10.18 01:16
Revize komínů v bytě

Ahojky, chtěla bych se zeptat, v jaké místnosti a co kontrolují při revizi komínů v bytech? Ještě nikdy jsem to nezažila, tak mě zajímá, co u mě v bytě vlastně budou kontrolovat :roll: Za odpovědi děkuji :*

Reakce:
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 18.10.18 07:31

Co vim, tak v mistnosti, kde je " spotrebic" pripojeny do komina, kdyz je to slozitejsi, tak i z jinych mistnosti odkud je na komin videt, nebo do komina videt.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 18.10.18 07:34

U nás potřebujou přístup do místnosti s kotlem a přístup na střechu.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 18.10.18 08:18

Ahoj já jsem Helmut, opravář komínů…
Ahoj já jsem se právě osprchovala.
Tak jdem na to!
Můj bože, nepřestávej!!
Eště! Eště, to je vono!
Ty to děláš jako královna
Nééne, to se tam nevejde!
Vejde, neboj
au … Noooooovidiš
:mrgreen:

Safija
Kecalka 266 příspěvků 18.10.18 08:22

Muj tata vzdycky kontroluje a do revizni zpravy pise kontrola a cisteni spalinove cesty :mrgreen: kontroluje se roura, co ti vede ze spotrebice (krbovky, kotel apod) az po napojeni na komin, u kominu pak i vybiraci-vymetaci dvirka (ty muzou byt v mistnosti, ve sklepe, na pude… zalezi na typu kominu) a pak se kontroluje cely komin (zrcatkem se zjisti vnitrek kominu, pripadne stavebni vady a olepenost od sazi). Proste kontrola cele trasy, kudy by mohly spaliny unikat a kudy by mohly napachat neplechu. Jo a taky se kontroluje rizikovost okoli, jednou chtel jeden pan po tatikovi zpravu, ze je vse ok a tata mu ji odmitl vydat (jako kladnou, napsal negativni s popisem vad), protoze chlap mel na pude komin v havarijnim stavu (jakoze se zacaly cihle uz drolit a rozpadat) a komin zaskladany senem, takze stacilo, aby z nej vyskocila rozhavena saze a bylo by…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >